⸻ ❗️ Продаж сучасної 3-кімнатної квартири з кухнею-студією в новобудові 📍 вул. Чумацька Якщо ви шукаєте світлу, простору та продуману до дрібниць квартиру — цей варіант точно вартий уваги. 🏢 Будинок: цегляний, новобудова із закритою прибудинковою територією ⬆️ Поверх: 10/10 (над квартирою — технічне приміщення) 📐 Площа: 91 м² ✨ Переваги квартири: ▪️ три окремі кімнати + простора кухня-студія ▪️ професійний дизайнерський ремонт ▪️ повністю укомплектована меблями та побутовою технікою — заїжджай і живи ▪️ індивідуальне газове опалення ▪️ тепла підлога для максимального комфорту ▪️ гармонійне планування, де кожен метр використаний з користю 🌿 Локація: Поруч парк та озеро — ідеально для прогулянок і відпочинку. До центру міста — лише кілька хвилин. 💰 Вартість: 140 000 $ 📲 За деталями та переглядом — пишіть або телефонуйте. Квартира, яка поєднує стиль, комфорт і правильну локацію.

Чумацька вул., 16

Продаж дворівневої квартири 5-6 поверх по вул.Чумацька м.Тернопіль (160кв.м). Цегляний будинок. З видом на озеро. Всі комунікації підключені.Під індивідуальне опалення

Чумацька вул., (Будинок)
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Продається шикарна квартира у обжитому ЖК Панорама. Квартира розташована на 11 поверсі, працює ліфт. Загальна площа 73 кв.м, роздільне планування, житлова площа становить 38.7 кв.м, кухня - 13.2 кв.м. Санвузол суміжний.В наявності гардеробне приміщення. Зроблено стильний та якісний ремонт, є меблі та побутова техніка. Затишний житловий комплекс, закритий доступ, чудова локація, в пішій доступності вся необхідна інфраструктура.

Чумацька вул., 2
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Без комісії агенції!!! Пропонується на продаж простора 3-кімнатна квартира у ЖК «Панорама» по вул. Чумацька, 2 (район Загребелля). Загальна площа — 86,6 м #178;. Зручне та продумане планування: велика кухня (13,9 м #178;), світла вітальня (19,8 м #178;), дві окремі спальні (14,4 м #178; та 10,7 м #178;), простора прихожа, санвузол та лоджія. Квартира двостороння, що забезпечує хороше природне освітлення та комфорт. Будинок сучасний, розташований у затишному районі з розвиненою інфраструктурою та зручним доїздом. Чудовий варіант як для проживання, так і для інвестиції.

Чумацька вул., 2

* БУДИНОК ЗДАНИЙ! * Клас ПРЕМІУМ/ Елітна малоквартирна новобудова неподалік Тернопільського Озера; * Закрита територія з підземним паркінгом(гаражні бокси); * Ліфт у підземний паркінг; * Стіни з цегли. Технологія будівництва: монолітно-каркасна. Внутрішні перестінки - цегла. Зовнішнє утеплення. * Будівництво з використанням європейських технологій; * Під індивідуальне опалення; * Гарне місце розташування будинку: район з розвинутою інфраструктурою/ до 10хвилин пішим ходом центр міста, поруч Озеро, Кутківецький ліс та парк "Топільче". Торг Продаж Квартири Тернопіль

Чумацька вул., 27

Продаж сучасної 2-кімнатної квартири в ЖК «Панорама» 📍 м. Тернопіль, вул. Чумацька, 2 Пропонуємо до продажу стильну 2-кімнатну квартиру з дизайнерським ремонтом у сучасному цегляному будинку 2023 року побудови. Квартира розташована на 11 поверсі 15-поверхового будинку та має продумане двостороннє планування. 📐 Загальна площа – 73,2 м² 🍽 Простора кухня – 13,2 м² 🛋 Житлова площа – 38,7 м² Основні переваги: ✔ Сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів ✔ Індивідуальне газове опалення ✔ Простора та світла кухня ✔ Дві окремі кімнати, що забезпечують комфорт для всієї родини ✔ Функціональне планування та стильний інтер’єр ✔ Новий цегляний будинок із сучасними комунікаціями Квартира повністю готова до проживання та не потребує додаткових вкладень. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, якість та сучасний стиль життя. 📞 Деталі та огляд за телефоном: +380 97 199 25 11

Чумацька вул., 2

Нова пропозиція на ЖК Панорама 3 кім квартира 7й поверх . Ліфт працює Площа 93.3м² Не кутова. Двохстороннього планування. Велика засклена лоджія.

Чумацька вул., 5

Планування квартири роздільне. Ремонт після будівельників. Система опалення індивідуальна газова. Є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Вивіз відходів. Меблювання відсутнє. Будинок зданий, клас ПРЕМІУМ/ Елітна малоквартирна новобудова. Закрита територія з підземним паркінгом (гаражні бокси). Ліфт у підземний паркінг. Стіни з цегли. Технологія будівництва: монолітно-каркасна. Внутрішні перестінки - цегла. Зовнішнє утеплення. Будівництво з використанням європейських технологій. Гарне місце розташування будинку. Район з розвинутою інфраструктурою. До 10 хвилин пішим ходом центр міста, поруч Озеро, Кутківецький ліс та парк Топільче. Відеоспостереження. Балкон, лоджія. Кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет.

Продаж Елітної  1-к квартири Тернопіль/ неподалік Озера

Пропонується на продаж сучасна двокімнатна квартира. Квартира розташована на комфортному 2 поверсі 7-поверхового будинку. Загальна площа — 66,5 м². Зручне планування: окремі кімнати, простора кухня 15,3 м², роздільний санвузол. Стан квартири — після забудовника, що дозволяє реалізувати власний дизайн-проєкт. Будинок збудований із керамічних блоків — екологічного, міцного та вогнестійкого матеріалу. Фасад оздоблений сучасними HPL-панелями Fundermax та декоративною штукатуркою. Великі панорамні вікна забезпечують максимум природного світла та комфорт у будь-яку пору року. Тихий та затишний район поруч зі ставом, парком, магазинами та зручною транспортною розв’язкою. Великі панорамні вікна забезпечують максимум природного світла та комфорт у будь-яку пору року.

Продаж 2 кімнатної квартири по вул.Чумацька.

Простора, світла та затишна квартира з дорогим дизайнерським ремонтом, виконаним із якісних матеріалів для власного проживання без компромісів у якості та деталях. Двостороннє планування та не кутове розташування забезпечують багато природного світла і відчуття простору. Стіни пофарбовані якісною миючою фарбою, що поєднує практичність та естетику. У квартирі встановлено теплу підлогу. Система опалення: Індивідуальне газове. Є газ. Повністю укомплектована якісними меблями та сучасною технікою: кондиціонер, пральна та сушильна машини, холодильник, посудомийна машина, індукційна плита, духова шафа, мікрохвильова піч. У спальні розташоване велике двоспальне ліжко з підйомним механізмом, ортопедичним матрацом з ефектом памяті, телевізор та містка шафа. Простора вітальня стане улюбленим місцем для відпочинку завдяки великому телевізору, акустичній системі та великому комфортному дивану від бренду Frankof. Кухня обладнана фільтром для питної води, системою помякшення води, а також подрібнювачем харчових відходів. Є велика гардеробна, яка дозволить зручно організувати зберігання речей. У ванній кімнаті облаштована тепла стіна. БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ. ЖК Панорама, вул. Чумацька, 2. Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р. Закритий двір, відеоспостереження та безпечна територія забезпечують спокій і комфорт. Є гостьовий паркінг. До озера лише 100 метрів. Поруч магазини, заклади, школи, садочки, зупинки громадського транспорту та вся необхідна інфраструктура. До центру міста всього 5 хвилин. Продумані різноманітні сценарії освітлення, які створюють особливу атмосферу затишку та краси. Є охоронна система, двері прихованого монтажу. Особливої уваги заслуговує панорамна лоджія з неймовірним видом на парк, де можна насолоджуватися ранковою кавою або вечірнім відпочинком. На лоджії також передбачена додаткова шафа для зберігання речей. У вхідній зоні розташована велика та вмістка шафа із шухлядами.

Продаж квартири ЖК Панорама ЖК Панорама

Обрати розташування квартири

Шукай квартиру по локації