Квартира за донат від 300 грн
Збираємо 100 мільйонів на «Дронопад» і розігруємо квартиру у ЖК Park Royal

Квартира в житловому стані з одностороннім плануванням. Санвузол роздільний. Встановлені металопластикові вікна. Балкон засклений. Продаж з меблями та технікою. Ціна договірна для реального покупця. Квартира розташована в панельному будинку чеського проекту.

ОВ-1077 Продам 1К квартиру на Северной Салтовке Северная 3

Квартира має капітальний ремонт. Планування включає кухню, спальню та санвузол. Встановлені металопластикові вікна. Квартира розташована поруч із дитячим садком, школою, станцією метро, зупинкою громадського транспорту, ринком, торговим центром, супермаркетом, сквером та парком.

1к.22м2 Салтівка (Северная Салтовка 1, Дружбы Народов 238) 128740

Квартира має роздільне планування. Ремонт після будівельників. Будинок обладнаний централізованим опаленням. Квартира продається. ЖК Меридиан має дуже зручне розташування. Будинок в стадії будівництва. Комплекс обладнаний ліфтом, вантажним ліфтом, балконом, лоджією, гостьовим паркінгом.

ЖК Меридиан!!! Продам 1 комнатную квартиру 44м2 VW ЖК Меридиан

Квартира в будівельному стані. Централізоване опалення. Є електрика. Квартира без меблів та техніки. ЖК "Меридіан" побудований компанією "Житлобуд-2". Будинок №19 ще не зданий. Комплекс має благоустроєну територію з якісними дитячими майданчиками. На території є продуктові магазини та кафе. Комплекс має чудову транспортну розвязку. Поблизу є зупинка наземного транспорту. Квартира має балкон і лоджію. У будинку є ліфт.

Продам 1 ком. квартиру 44м2 в ЖК Меридиан. Салтовка GS ЖК Меридиан

Ищите квартиру по локации