Продається 3-кімнатна квартира під ремонт у м. Стрий. Квартира світла та просторна. Ремонт: Косметичний ремонт. Меблювання: Так. Система опалення: Централізоване. Меблювання: Так. Можливий продаж по програмі «Євідновлення». Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і. Будинок 90-92рр. Чистий та доглянутий під’їзд. Є балкон. Доступний відеоогляд.

Продаж 3к квартири в м. Стрий, вул. Галицька 7

Квартира має роздільне планування. Стан ремонту - косметичний. Стіни пофарбовані, стеля пофарбована. Підлога вкрита ламінатом. Підключено газ. Система опалення індивідуальна газова. Водопостачання централізоване. Нагрівання води здійснюється бойлером. Є кабельне телебачення та інтернет PON (оптоволокно). Пропонується до продажу. Будинок цегляний, чеського стилю, побудований у 1980 році, знаходиться у відмінному стані. Управління будинком здійснює ОСББ. Є дитячий майданчик. Поряд розташовані продуктові крамниці, аптека, кафе та банкомат. Висота стелі становить 2.57 м. Вхідні двері деревяні. Вікна металопластикові з двокамерними склопакетами. Є засклений балкон. Санвузол суміжний, обладнаний унітазом, раковиною та ванною. Доступне гостьове паркування для авто.

Продаж 1-кім. квартири 36 м.кв., в. Галицька м.Стрий

Квартира має планування «чешка» з просторим коридором правильної квадратної форми, що зручно для облаштування прихожої або місткої шафи-купе. Санвузол роздільний. Стан квартири - хороший житловий, з косметичним ремонтом. На підлозі збережений якісний деревяний паркет у гарному стані. Вікна сучасні металопластикові. Усі лічильники (світло, газ, вода) в наявності. Опалення індивідуальне газове, встановлено сучасний двоконтурний газовий котел, що забезпечує тепло та гарячу воду в будь-яку пору року та значну економію на комунальних платежах. Центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід. Квартира мебльована. Є меблі на кухні, гардероб. Пропонується до продажу. Тип будинку: Чешка. Квартира має два повністю засклених, якісно утеплених та облаштованих балкони. Власний підвал розташований прямо під балконом. Головний бонус – гараж, що входить у вартість квартири. Зручний район по вул. Галицькій. Перший поверх робить квартиру ідеальним варіантом як для сімей з дітьми, так і для людей похилого віку. Квартира має два балкони, обидва повністю засклені, якісно утеплені та облаштовані. Власний підвал забезпечує швидкий та зручний доступ до місця зберігання речей чи закруток. Гараж входить у вартість квартири, що вирішує проблеми з паркуванням та безпекою автомобіля. Мультимедіа включає кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет, Wi-Fi.

Продаж 2 Кімнатна чешка
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Простора дворівнева 3-кімнатна квартира у м. Стрий з дуже зручним покращеним плануванням. Квартира має 3 окремі кімнати, простору кухню та 2 санвузли. Ремонт - євроремонт. Квартира знаходиться у доброму житловому стані. Квартира має власне індивідуальне газове опалення від двофункційного котла. Підключені центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід. Усі вмонтовані меблі та техніка залишаються в квартирі. Є гардеробна кімната. Пропонується до продажу. Будинок цегляний. Поруч є все необхідне для комфортного проживання: магазини, школа, дитячий садок, зупинка громадського транспорту та інша необхідна інфраструктура. Квартира дворівнева, розташована на 5 та 6 поверсі, має багато природного світла та відчуття справжнього простору. Є 4 лоджії: дві засклені та утеплені, дві відкриті. Також є 4 комірки для зберігання речей.

Простора дворівнева 3-кімнатна квартира у м. Стрий!   вул. Галицька  Цегляний будинок

Квартира дуже гарна, світла, тепла. Біля будинку є сад з фруктовими деревами. Є кладовка в квартирі, ще одна в лоджії, і ще одна під лоджією. Є 2 утеплені підвали для зберігання речей і овочів. Є квітник під лоджією. Поблизу будинку є банкомат, супермаркет, кіоски, зупинки міського, міжміського і міжнародного транспорту.

власник
Продаж 1к Квартира Галицька вулиця

Шукай квартиру по локації