Альянс Агентство нерухомості 🔴Продаж квартири🔴 м Ужгород, вулиця Занковецька ✔️площа 58,5 кв м ✔️5/5 поверх ✔️газ ✔️кондиціонер ✔️закритий двір, дитячий майданчик, садок, школи, магазини, базар все поряд Ціна 65 000$ 📞0505110444 Олександра

Заньковецької, 6

Пропоную однокімнатну квартиру в новобудові поряд з Боздоським парком. Квартира розташована у ЖК економ класу "Щасливий". Цегляний будинок 2023 року, газифікований, автономне опалення. Планування: кухня, спальня, ванна кімната, балкон. Панорамне скління. Встановлено всі меблі та техніка, які необхідні для комфортного проживання. Чудове розташування, чистий район міста, поряд Боздоський парк, набережна, річка Уж, 15 хвилин до центру міста вздовж набережної. Прекрасно розвинена інфраструктура, поруч магазини, торгові комплекси, кафе та ресторани, школи та дитячі садочки. Для перегляду та з питань телефонуйте за номером телефону, вказаним у профілі.

Воззєднання, 25

Пропоную однокімнатну квартиру в сучасної новобудові. Квартира розташована на 2-му поверсі ЖК Grand Hills від Gazda. Планування: кухня, спальня, ванна кімната. Автономне опалення, встановлено котел та великий бойлер. У квартирі виконано дорогий ремонт. Панорамне скління забезпечує максимальну кількість природного світла, що робить квартиру ще більш затишною та світлою. Гарний район міста, зручне розташування. У пішій доступності магазини та торгові комплекси, кафе, медичні та освітні заклади. Для перегляду та з питань телефонуйте за номером телефону, вказаним у профілі.

Мальовнича вул., 2

Продається квартира із ремонтом та меблями в новобудові Комфорт класу по вул. Минайська, м. Ужгород. Будинок дев’ятиповерхівка, зданий в експлуатацію. Перший поверх комерція, з другого по дев’ятий квартири. Побудований по монолітно-каркасній технології, стіни цегляні, утеплені 10 см мінеральною ватою, вікна енергозберігаючі – профіль шестикамерний (три скла), безшумний ліфт, дитячий майданчик, парковка. Всередині квартири зроблено сучасний євроремонтом, повністю закомплектована (вбудована мебель, техніка, мягка частина, тв). Максимальне наповнення. Опалення автономне водяне електричне+ тепла підлога по всій квартирі + електробойлер. Встановлені всі лічильники ( вода, світло – день/ніч). До вашої уваги пропонуємо однокімнатну – квартиру площею 34.5 м.кв на 2 поверсі. Квартири з сучасним та зручним плануванням. Ідеальна локація: поряд знаходиться школа, садочок, зупинка, ТЦ Сільпо, озеро та багато іншого. Добре підходить як для оренди так і для комфортного проживання. Переписка мінімальна. Можна придбати по державній програмі ( є- оселя, є- відновлення). Ціна 65 тис. дол. Є відеообзор квартири. Код: 19457

Минайська вул., 14В
Дізнавайся першим про нові квартири

Продаж 3-кімнатної квартири в Ужгороді. Загальна площа 70,1м/кв. Кімнати окремі. Санвузол обʼєднаний. Індивідуальне газове опаленя. Вікна склопакети. Квартира в хорошому стані. Поряд супермаркети, кавʼярні, школа, дитячі садочки і т. д.

Героїв 128-ї Бригади вул., 111

Продається стильна квартира-студія з ремонтом, меблями і технікою у невеличкій новобудові в р-ні ТЦ "Дастору", поруч центру міста. Тиха затишна локація. Квартира площею 46.3 м² знаходиться на 3 поверсі із 4-х. Планування квартири: кухня-студія, суміжний санвузол, балкон. Якісний євроремонт, натяжна стеля з підсвіткою, чудове освітлення, фотошпалери. Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел, батареї), кондиціонер. Вбудовані кухонні меблі та техніка (варильна поверхня, витяжка, мікрохвильовка, холодильник, пральна машина). Обідній стіл та стільці. У зоні вітальні розкладний диван, килим, меблі, телевізор. Панорамні вікна, прикрашені ролетами та тюлем. У прихожій велика дзеркальна шафа-гардероб. Повністю облаштований санвузол. Територія облагороджена, гарний вид на місто з балкону. Поруч університет, ТЦ "Дастор", до центру міста 5 хв. на авто. Квартира продається від агенції з комісією. Поруч університет, ТЦ "Дастор", до центру міста 5 хв. на авто. Якісний євроремонт, натяжна стеля з підсвіткою, чудове освітлення, фотошпалери. Територія облагороджена, гарний вид на місто з балкону. Планування квартири: кухня-студія, суміжний санвузол, балкон.

Котловинна вул., 1

Продаж 1-кімнатної квартири з ремонтом, меблями та технікою у комплексі клубного типу! Квартира площею 37 м² знаходиться на 2 поверсі із 3-х ЖК “Club house” у самому центрі міста, поруч з Православною набережною. Планування квартири: кухня, спальня, суміжний санвузол, великий балкон-тераса. Чудовий євроремонт, керамограніт, якісні міжкімнатні двері, підвісні стелі, точкові світильники, великі панорамні вікна, прикрашені шторами та тюлем. Індивідуальне електричне опалення у квартирі (батареї, бойлер, тепла підлога), 2 кондиціонери (і на обігрів, і на охолодження). Вбудовані кухонні меблі та техніка (варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильовка, холодильник, витяжка, електрочайник). Обідній стіл та м’які стільці. У прихожій містка шафа-купе. Двоспальне ліжко, тумби, полиці, крісло та пуф у спальні. Всі ці меблі із натуральної деревини. Велика вбудована шафа-гардероб у прихожій. Вся сантехніка, інсталяція, ванна, сушка для рушників, дзеркало та рукомийник, меблі у санвузлі. Міцні вхідні двері. Чудовий балкон, вид у двір. Територія комплексу закрита. У пішій доступності прогулянкова набережна, школи, дитсадки, цілодобові міні-маркети, зупинка громадського транспорту. У власності менше 3-х років. Продається від агенції з комісією. У пішій доступності прогулянкова набережна, школи, дитсадки, цілодобові міні-маркети, зупинка громадського транспорту. Продаж 1-кімнатної квартири з ремонтом, меблями та технікою у комплексі клубного типу! Квартира площею 37 м² знаходиться на 2 поверсі із 3-х ЖК "Club house" у самому центрі міста, поруч з Православною набережною. Планування квартири: кухня, спальня, суміжний санвузол, великий балкон-тераса. Чудовий євроремонт, керамограніт, якісні міжкімнатні двері, підвісні стелі, точкові світильники, великі панорамні вікна, прикрашені шторами та тюлем. Індивідуальне електричне опалення у квартирі (батареї, бойлер, тепла підлога), 2 кондиціонери (і на обігрів, і на охолодження). Вбудовані кухонні меблі та техніка (варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильовка, холодильник, витяжка, електрочайник). Обідній стіл та мякі стільці. У прихожій містка шафа-купе. Двоспальне ліжко, тумби, полиці, крісло та пуф у спальні. Всі ці меблі із натуральної деревини. Велика вбудована шафа-гардероб у прихожій. Вся сантехніка, інсталяція, ванна, сушка для рушників, дзеркало та рукомийник, меблі у санвузлі. Міцні вхідні двері. Чудовий балкон, вид у двір. Територія комплексу закрита. У пішій доступності прогулянкова набережна, школи, дитсадки, цілодобові міні-маркети, зупинка громадського транспорту. У власності менше 3-х років. Продається від агенції з комісією. Чудовий балкон, вид у двір. Територія комплексу закрита. Планування квартири: кухня, спальня, суміжний санвузол, великий балкон-тераса.

Габора Дойко вул., 10

Продаж 2 кімнатної квартири ЖК МалаПрага Загальна площа 60 кв.м Поверх 4/7 Опалення електро Цегляний Санвузол роздільний В квартирі розведена електроенергія і сантехніка,чистова стяжка, котел та виводи до батарей.

Івана Фогорашія, 17

Продається квартира недалеко від центру міста по вул. Шумна. Квартира нового планування, зі свіжим ремонтом, дві окремі кімнати, великий засклений балкон+лоджія, автономне газове опалення, вільна, документи готові до продажу.

Шумна вул., 32

Квартира з якісним ремонтом. У квартирі є великий балкон з видом на гори. У квартирі встановлено дорогу техніку, зокрема холодильник Gunter Hauer, пральну машину Whirlpool, телевізор Hisense 55 дюймів. Також є диван Blest. Кухня, коридор та шафа виготовлені під індивідуальне замовлення з урахуванням матеріалів та кольорової гами. Квартира світла, світло не вимикають.

власник
Продаж 1к Квартира Одеська вулиця ЖК ГеліосУЖ

Квартира має гардеробну кімнату, офіс та балкон. У ванній кімнаті встановлено підігрів підлоги. Зроблено ремонт. У квартирі залишаються всі меблі та техніка. Меблі фірми IKEA. Є 3 телевізори (47, 55 та 65 дюймів), новий холодильник LG Side by Side з WiFi, кондиціонер, смарт батареї, бойлер Ariston з WiFi, пральна машина, духовий шкаф та диван Blest. Підключено Інтернет 1 Гбіт. Встановлено двотарифний лічильник та знижений тариф під час опалювального сезону. Під час блекаутів світло не відключають. Квартира розташована в цегляному будинку. Будинок має ОСББ. Дах не тече, є резервні кошти на ремонт покрівлі при потребі. Квартира тепла та затишна.

власник
Продаж 2к Квартира Ігоря Сікорського (Можайського) вулиця

Квартира з чорновим ремонтом. Планування зручне. Є простора гардеробна в коридорі. Кухня має балкон. Встановлено індивідуальне газове опалення. Підключені центральний водопровід, центральна каналізація та електрика. Новобудова, збудована у 2021 році. Навколо будинку розташовані паркомісця. До міста можна дістатися за 6 хвилин на авто. Поблизу є зупинка громадського транспорту. Квартира не кутова. З однієї сторони відкривається чудовий вид на озеро, з іншої - на місто.

власник
Продаж 2- кімнатної квартири в новобудові ЖКХ "Озерний край"

Квартира з роздільним плануванням. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників. Система опалення індивідуальна електрична. Здача в експлуатацію очікується на кінець 2026 року. Квартира вся в панорамних вікнах.

власник
Продам 2-кімнатну квартиру в м. Ужгороді ЖК FOR LIVE

Квартира має балкон. Квартира здається в оренду від власника без ріелторів і комісій. До квартири надається безкоштовне місце для паркування.

власник
Продаж 2к Квартира Грушевського вулиця

Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Ремонт житловий, робився власником під себе. Будинок на електриці. Квартира у власності більше 3-х років, тому податку не виникає. Документи в порядку, зареєстрованих осіб немає. Квартира розташована в новобудові, житловому фонді від 2021 року. Квартира знаходиться в районі вул. Осипенко. Квартира світла та приємна. До квартири є кладовка площею 6-7 кв.м. в цоколі.

Продам 1 кім в новобудові з ремонтом

Квартира має роздільне планування. В квартирі зроблений якісний, дорогий, дизайнерський ремонт з декоративною штукатуркою та кварц вініловою підлогою. Опалення газове з терморегуляторами в кожній кімнаті. У квартирі встановлено бойлер для підігріву води. Квартира мебльована і обладнана якісною технікою. Квартира розташована у закритому комфортному комплексі з паркомісцями, дитячою та спортивною площадками. У комплексі встановлено постійний відеоспостереження. Додатково є асфальтована дорога. Квартира має балкон (лоджу). Санвузол суміжний. Є підігрів підлоги, кондиціонер, душова кабіна, Wi-Fi, швидкісний інтернет, телевізор, кабельне та цифрове ТБ.

Продаж панорамної квартири Грибоєдова 3 Біля "Дастора"

Продаж 3к Квартира Вузька вулиця

Квартира тепла, розташована в середині будинку. Проведено електричне опалення. Встановлено двотарифний лічильник день/ніч. Є газова плита, яка узаконена. Переписка навпіл. Квартира більше трьох років у власності.

Продаж 3к Квартира Тлехаса вулиця

Квартира розташована у новобудові. Квартира має автономне газове опалення. Можливий торг. Квартира розташована у хорошому будинку з ліфтом. Квартира розташована в центрі міста. З вікна відкривається гарний вид. Квартира має зручне розташування.

Продаж 1к Квартира Новака вулиця

Квартира з сучасним ремонтом в авторському стилі. Будинок повністю на електриці, оснащений двотарифним лічильником. Квартира облаштована меблями та технікою. Пропозиція від Агенції Нерухомості. Будинок з ліфтом. Здача будинку в експлуатацію перший квартал 2025 року. Інфраструктура в радіусі до 500 метрів включає все необхідне для комфортного життя: аптеки, ресторани, супермаркети, кавярні, автозаправки, відділення пошти тощо.

Продаж 1к Квартира Минайська вулиця

Квартира має гарне якісне планування з цікавими рішеннями по зонуванню простору. Санвузол роздільний. Є велика зашита лоджія. Опалення електричне з підключеним пільговим тарифом та лічильниками день/ніч. У ванній кімнаті підігрів підлоги. Квартира мебльована хорошою меблями від Ikea та Blest. Також встановлена хороша побутова техніка. Продається зі всім наявним. Квартира розташована в 5-поверховому цегляному будинку. Дуже порядне ОСББ, тому прибудинкова територія, підїзд і дах у повному порядку. Квартира знаходиться в хорошій локації. Неподалік розташовані басейн "Акварель", "Пяний ринок", магазинчики та автобусна розвязка. В квартирі встановлені кондиціонери.

Продаж 2к Квартира Ігоря Сікорського (Можайського) вулиця

Квартира має кухню площею 9 кв.м. Планування включає дві окремі кімнати та суміжний санвузол. Квартира в процесі ремонту, який буде зроблений відповідно до фото. Квартира можна оглянути вже зараз та забронювати до закінчення ремонту. Орієнтовно ремонт буде завершено через 2 місяці. Огляд квартири за домовленістю. У пішій доступності розташовані школи та дитячі садки, парк для прогулянок і відпочинку, супермаркети для щоденних покупок.

Продаж 2к Квартира Минайська вулиця

Квартира має окрему кладову кімнату та балкон. Виконано якісний ремонт. Квартира готова для проживання. У квартирі встановлена тепла підлога та система опалення на електриці. Є постійне водопостачання. У квартирі встановлена якісна вбудована техніка. Ціна договірна, можливий торг. Квартира розташована в комфортабельному житловому комплексі закритого типу. Комплекс має закритий двір із власною парковкою, зону відпочинку для мешканців та відеонагляд. Квартира розташована неподалік центру міста. З балкона відкривається неймовірний вид на гори.

Продаж 1к Квартира Івана Чендея (Висока) вулиця

Квартира з актуальною плануванням має дві окремі кімнати та велику кухню-вітальню площею 26 кв.м. з виходом на балкон. Будинок зданий в експлуатацію і дозволено робити ремонт. Квартира з чорновою штукатуркою, чорновою стяжкою та теплою підлогою. Квартира має індивідуальне газове опалення з встановленим газовим котлом та батареями. Розведені виходи під теплу та холодну воду. Заведена електрика. Квартира продається без меблів та техніки. Продаж квартири здійснюється без комісії. ЖК В4 розташований у новому районі Боздош Токіо. Будинок утеплений мінватою. Є ліфт, балкон, закрита територія з відеонаглядом, дитячі та спортивні майданчики, а також підземний паркінг з ліфтом. ЖК розташований в одному з найрозвинутіших районів міста. У радіусі 500 м від будинку знаходяться парк, набережна, супермаркети Сільпо та АТБ, Епіцентр, дитячі кімнати, кавярні, ресторани, ТЦ Токіо, школи та садки. Квартира має панорамні вікна та неймовірний вид.

Продам 2х кімнатну квартиру у Новому Ройоні ,у зданому домі Жк Б4
1 - 24 з 580 результатів