Продается 3 комнатная квартира на 1 этаже панельного пятиэтажного дома. Площадь 74.5 м².
Состояние жилое. Мебель по договоренности. Расположение возле медучилища. Рядом конечная остановка автобусов.
Продам 2-кімнатну квартиру, центр, вул. Вокзальна.
2-й поверх, не кутова, тепла.
Розвинена інфраструктура навколо будинку, поруч магазини, школи, дитячі садочки.
Від власника, всі питання по телефону
2 комнаты
50.6 м²
2 этаж из 5
с ремонтом
AI
16 июля
Создано 16 июля
Подробнее
AI
Дубли
владелец
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд
Продаж двокімнатної квартири вул. Центральна. Квартира знаходиться на 3-му поверсі 5 поверхового будинку, хороший житловий стан, загальна площа 57,2 м2, кімнати роздільні 16,8 м2 та 11,2 м2, кухня 8,3 м2, санвузол роздільний, лоджія 6 м2 вихід з кухні,лічильники на воду, газ та світло .
Продам просторную 2-комнатную квартиру на ул. Промышленная, ПЗТО.
+ Общая площадь: 56.5 м2.
+ Площадь кухни: 9 м.
+ Удобный этаж: 2/5.
+ Раздельные комнаты, большая кухня.
+ Застекленный большой балкон.
+ В прихожей встроенные шкафы. Так же есть большая ниша с полками.
+ В комнатах поменяны в прошлом году окна на МПО.
+ Окна выходят на две стороны дома, за счет чего в квартире не жарко летом.
+ Котельная находится очень близко к дому - очень тепло зимой.
+ В пешей доступности рынок, АТБ, магазины, школа, сад и т.д.
+ Возле дома есть бювет.
+ Дом газифицирован.
+ Удобная транспортная развязка, до центра города -10 минут езды.
Ждём ваши предложения ! Звоните прямо сейчас !
Цена: 17 500 $.
С уважением, ваш личный специалист в сфере недвижимости, Алексей Клочко !
АН Ріелтор Дніпро, вул.Мечнікова 10Б, офіс 705
Зроблено кап.ремонт.Заміна ел.проводки на мідну з розводкою та виведенням на автоматний вимикач кожної вітки з урахуванням потреб навантаження для сучасної техніки. Каналізаційні труби замінено.Лоджія застеклена.Вікна виходять на обидві частини дому. Квартира не кутова.Дім близько до центру міста та до виїзду на м.Дніпро
Продається 2-кімнатна квартира, Павлоград, Центральний район
Площа 49,6 кв.м, 8 поверх з 10, цегляний будинок, один з останніх збудованих у Павлограді. Будинок управляється ОСББ, ліфт працює. Квартира розташована в центрі поверху — тепла, видова.
Індивідуальне електроопалення. Завдяки тому, що будинок цегляний, квартира тепла і добре тримає тепло — навіть у найхолодніші зими достатньо лише 2 конвекторів і теплої підлоги, щоб комфортно обігріти всі кімнати. Економно в експлуатації.
Натяжні стелі у всіх кімнатах крім спальні та коридору — там стелі акуратно оштукатурені. Стіни оштукатурені по всій квартирі. Тепла підлога в санвузлі. У ванній встановлено шумоізолюючі двері. Санвузіл - сумісний. Масивні, надійні вхідні двері.
Великий балкон 8 метрів оздоблений кахлем, лоджія оздоблена вагонкою — обидва засклені та утеплені.
Квартира повністю готова — можна заїжджати і жити. Документи переоформлюються.
Я ВЛАСНИК. БЕЗ РІЄЛТОРІВ ТА ДОДАТКОВИХ КОМІСІЙНИХ ВЗНЕСКІВ
Ціна: 25 000 доларів. Готові до показу. Без торгу!
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Виконано косметичний ремонт.
Система опалення централізована. Наявні газ, центральний водопровід та центральна каналізація.
Квартира мебльована. На кухні є меблі. Також є Wi-Fi.
Тип будинку: Чешка. Квартира має балкон та лоджію.
Планування квартири роздільне. Санвузол роздільний. Ремонт під чистову обробку.
Система опалення відсутня, оскільки квартира офіційно відключена від централізованого опалення. Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід.
Меблювання відсутнє.
Будинок ОСББ. Тихий спальний район.
Квартира суха, розташована в середині будинку.
Квартира має роздільне планування. Ремонт косметичний, житловий стан. Вікна та балкон пластикові.
Система опалення централізована. Є водонагрівач. Центральна каналізація, центральний водопровід, газ, електрика. Встановлені лічильники.
Квартира укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою, включаючи пральну машинку та телевізор. Є кабелне та цифрове ТБ.
Тип будинку: Чешка. Є сухий підвал. Окрема каналізація.
Асфальтована дорога, вивіз відходів.
Є балкон та лоджія. Санвузол роздільний. Є паркувальне місце.
Квартира з косметичним ремонтом, продається з меблями. Пластикові вікна. Санвузол суміжний. На вікнах є грати.
Всі труби у підвалі і батареї поміняні. Центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Продається з меблями. Є телевізор, Wi-Fi, меблі на кухні.
З документами все в порядку.
Поруч знаходиться 4 міська лікарня, 2 школи, садочок, магазини, пошта.
Підвал сухий, на вікнах є грати. Госп. приміщення, комора.
Квартира має дві кімнати з роздільним плануванням. Вікна в квартирі металопластикові. Потребує ремонту.
В квартирі встановлені лічильники на воду та газ. Є газова колонка для підігріву води.
Є велика кладовка.
Оформлення документів здійснюється покупцем.
Квартира розташована біля школи №7.
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт косметичний. Вікна, балкон та вхідні двері пластикові. Довгий коридор з перегородкою та дверима забезпечує відсутність чутності з підїзду.
Система опалення централізована, квартира тепла. Газова колонка забезпечує постійну наявність гарячої води. Також є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів та центральний водопровід.
Квартира мебльована. На кухні є меблі. Також є господарське приміщення, комора та гардероб.
Продаж від власника. Прописаних немає. Боргів по квартирі немає. Не здається. Ріелторів прохання не турбувати.
Будинок цегляний, теплий та сухий, не сонячна сторона. Є ОСББ.
Розташована біля 6-ї школи. Місце спокійне.
Квартира світла, затишна, тепла та суха. Вхідні двері важкі, все робилося на совість для себе. Є кабельне, цифрове ТБ та швидкісний інтернет, Wi-Fi. Ванна кімната обладнана ванною.
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Стан ремонту - житловий.
Система опалення вказана як Інше. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, газ та центральний водопровід.
Меблювання відсутнє.
Квартира приватизована, боргів немає.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і.
Квартира має суміжно-прохідне планування. Ремонт виконано в стилі євроремонту, що свідчить про сучасний стан оздоблення.
Опалення в квартирі індивідуальне електричне. У ванній та на кухні замінені всі труби. Всі комунікації асфальтовані.
У квартирі залишаються меблі: частково посуд на кухні, повністю мебльовані ванна та туалет, шафа-купе, комод, письмовий стіл у дитячій кімнаті, два дивани, крісло, столик, тумбочка під телевізор та телевізор у залі. Також є балкон з поличками для зберігання.
Будинок типу "Сталінка". Підвал у будинку не сирий, проведено дератизацію від тарганів. Вхідні двері замінені. Потолки по всій квартирі нещодавно перефарбовані.
Будинок розташований поруч з АТБ, школою, дитячим садком, зупинками громадського транспорту та магазинами, аптеками.
Квартира готова до життя одразу після покупки. У всіх кімнатах, крім кухні, ванної та санвузла, покладено ламінат, а на кухні, у ванній та санвузлі - кахель. Балкон довгий.
Квартира на СШБ у хорошому стані. Є балкон та лоджія. Кухня нова. Гардеробна.
Електричне опалення з тарифом "день/ніч". Підігрів підлоги у ванній кімнаті та коридорі. Бойлер для гарячої води. Є лічильники.
Можливо з меблями (окремо).
Утеплений фасад будівлі.
Кондиціонер, швидкісний інтернет, Wi-Fi.
2 комнаты
48 / - / 16 м²
5 этаж из 5
с ремонтом
AI
кирпичные
сегодня в 12:25
Создано 14 июля
Подробнее
владелец
$ 24 000
$ 444 за м²
Копировать ссылку
Пожаловаться
Продам двух кімнатну квартиру. Павлоград ПЗТО. Індивідуальне електро
Квартира нового планування з новим дизайнерським євроремонтом. Планування роздільне, санвузол роздільний.
Система опалення: індивідуальне електроопалення. Комунікації: електрика, газ, центральний водопровід, вивіз відходів. Асфальтована дорога.
Квартира мебльована. Мультимедіа: швидкісний інтернет, телевізор. Комфорт: кондиціонер, меблі на кухні, душова кабіна.
Дім кооперативний, в підїзді та на території дому завжди чисто. Є вільні місця для паркування автомобілів.
В одній хвилині від дому: садочок, школа, зупинка, банк, магазини, кафе. Поруч - АТБ, ринок, школа, садочок, зупинка, зручне розташування. Тихий, спокійний район.
Квартира тепла, фасад утеплений з 2-х сторін.
Затишна 1-кімнатна квартира в центрі міста. Планування: Студія. Ремонт: Євроремонт. Санвузол: Суміжний.
Замінені всі комунікації. Газ запломбований. Система опалення: Централізоване. Комунікації: Центральний водопровід, Електрика, Центральна каналізація.
Меблі частково залишаються. Вся крупна побутова техніка залишається. Меблі на кухні.
Документи всі в порядку. Готові до швидкої угоди.
Балкон, лоджія, Кондиціонер.
Продається однокімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира розташована на першому поверсі пятиповерхового будинку. Стан житловий, з можливістю подальшого проведення косметичного ремонту. Підлога деревяна, в коридорі лінолеум. Балконна рама деревяна. Квартира тепла та суха.
У квартирі встановлено водогрійку. Система опалення централізована. Є газ, центральний водопровід, електрика та центральна каналізація.
Квартира мебльована.
Продаж квартири без боргів. Ціна договірна.
Будинок панельний, пятиповерховий.
Квартира тепла, суха.
Квартира має суміжно-прохідне планування. Санвузол суміжний. Ремонт - євроремонт.
В квартирі індивідуальне електроопалення, встановлено двозонний лічильник. Є газова колонка для підігріву води. Проводка була замінена. Центральна каналізація, електрика та центральний водопровід підведені.
Квартира мебльована. На кухні є меблі.
Ріелторам прохання не турбувати.
Тип будинку: Хрущовка. Будинок утеплений зовні.
Квартира розташована в центрі міста. Поруч є зупинки громадського транспорту. Підведені асфальтовані дороги.
Квартира має балкон та лоджію. Встановлено ванну. Є гардероб. Підключено швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира має суміжне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано в стилі євроремонт. Квартира тепла та охайна.
Система опалення індивідуальна електрична. Централізований водопровід, центральна каналізація, вивіз відходів. Є газ.
Квартира частково мебльована та обладнана технікою. Є телевізор, швидкісний інтернет, кабельне/цифрове ТБ, кондиціонер, ванна, меблі на кухні.
Продаж від власника, без комісії рієлтору. Без боргів.
Тип будинку: Хрущовка. Є балкон та лоджія. Можливе паркування.
Поруч асфальтована дорога.
Квартира з кондиціонером, балконом, лоджією, ванною та меблями на кухні. Є гараж.
Продається двокімнатна квартира з суміжним плануванням та суміжним санвузлом. Квартира повністю готова до проживання, зроблено косметичний ремонт.
Система опалення централізована. В квартирі є газ, електрика, центральний водопровід. Встановлені лічильники.
Квартира мебльована. На кухні є меблі, встановлена душова кабіна.
Розглядається обмін на будинок. Документи готові, без боргів.
Будинок до 1917 року. ЖК ОСББ.
Поруч знаходиться асфальтована дорога.
В квартирі встановлено кондиціонер. Є балкон та лоджія. Підключено швидкісний інтернет.
2 комнаты
41 / - / 5 м²
5 этаж из 5
с ремонтом
AI
панельные
сегодня в 09:45
Создано 4 июня
Подробнее
владелец
$ 16 999
$ 248 за м²
Копировать ссылку
Пожаловаться
3 кімнатна квартира, на 4 поверсі не кутова. ЖК хімзавод
Квартира має роздільне планування та нове планування з великою кухнею. Ремонт у житловому стані. У спальнях покладено ковролін, а в інших кімнатах – якісний лінолеум. Встановлено рулонні штори.
Система опалення централізована, з новими батареями на кухні та гарними батареями в кімнатах. Встановлено великий бойлер для гарячої води. Є лічильники на газ, воду та опалення, що сприяє невеликим комунальним платежам. Центральна каналізація та центральний водопровід забезпечують стабільне постачання води.
Квартира продається з меблями. На кухні є меблі. Також є гардероб.
Будинок збудований у 1980-1990-х роках. Квартира не кутова, розташована на комфортному 4-му поверсі з 5. Тепла, утеплена зсередини, не сира. У дворі є зручний паркувальний майданчик.
Поруч із будинком розташовані дитячий садок та школа, що дозволяє дітям не переходити дорогу. Зупинка громадського транспорту знаходиться біля дому, завжди є вільні місця в маршрутці. Також поруч є зелений парк для прогулянок.
Квартира простора, не кутова, тепла та утеплена зсередини. Усі вікна металопластикові, крім балкона, який має деревяне скління. Встановлено нові труби. Квартира має гарну енергетику.
Квартира має роздільне планування. Ремонт косметичний.
В квартирі встановлені лічильники на газ і воду. Підключено централізоване опалення та центральний водопровід. Є газ та електрика. Асфальтована дорога та центральна каналізація.
Залишаються меблі на кухні, два кондиціонери та вся техніка, що є в кухні.
Будинок ОСББ. Проведено ремонт покрівлі у 2026 році. Квартира утеплена.
Поруч розташовані супермаркети, школа та дитячий садок.
Квартира утеплена (10 мм). Встановлено 2 кондиціонери. Є балкон та лоджія. Душова кабіна та гардероб. Підключено Wi-Fi.