У продажу 1 кім квартира на вулиці Семена Палія , 11 -й поверх, 46 кв.м, студія, квартира з ремонтом , вбудовані кухонні меблі. велика лоджія - засклена, вид на море. Квартира вільна , оперативний показ
Якщо ви мрієте жити в тихому, елітному, закритому комплексі, поруч із морем... але в межах міста — я вам пропоную найкращий варіант.
Аналогів «Зеленому мису» більше і краще в Одесі немає.
Тут кілька малоповерхових будинків бізнес-класу розташовані по сусідству з приватними будинками та таунхаусами.
Унікальні дворики та вуличка в стилі старої Англії, все дуже доглянуто та гарно.
Все це — на закритій території, з хорошою охороною.
У мешканців комплексу є свій парк та озеро, багато критих, підземних та відкритих паркомісць.
Стан квартири та рівень ремонту — видно на фото.
Стильна, світла, без експлуатації.
Всі меблі та техніка входять у вартість.
Окремий плюс квартири — це невелика тераса у внутрішній дворик та автономія з опалення (свій котел).
Вам залишається тільки занести свої особисті речі — і ви вдома, у комфорті та тиші.
1 комната
54 / 17 / 29 м²
4 этаж из 9
с ремонтом
AI
кирпичные
2020
сегодня в 06:00
Создано 19 марта
Подробнее
AI
Дубли
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд
Смарт квартира на Марсельській, ЖК Приморські сади. Стан - розпочато ремонт.У квартирі зроблено стяжку, вигороджено санвузол.Закрита доглянута територія. Цілодобова охорона, відеоспостереження. На території є аптека, тренажерний зал, стоматологія.Дуже цікава пропозиція !
Світла, простора квартира на 2-му поверсі цегляного газового будинку . Вбудована кухня, суміщений санвузол (душова кабіна), вихід на лоджію з кухні, відмінний стан. Уся інфраструктура — у декількох кроках: школа, дитячий садок, магазини, аптеки, банк, зупинка.
Смарт квартира в житловому стані, є балкон, гарний краєвид на селище Котовського, статус - нежитлове. Поруч супермаркети, аптеки, школа, дит.садок, базарчик, зупинка маршруток. Для тих, хто обмежений в бюджеті - відмінна пропозиція !
Код обєкта: 374150. АН "Атланта".
Пропонується до продажу квартира-студія з великим балконом після євроремонту в новому сучасному житловому комплексі "Нова Європа".
Встановлено панорамні металопластикові вікна, на підлозі ламінат, сучасні облицювання в санвузлі.
Залишаються всі меблі та техніка.
У кроковій доступності ринки, дитячі садки, школи, поліклініка, супермаркети.
Відмінний варіант як для життя, так і для здачі в оренду.
Телефонуйте! Дякуємо за звернення до АН Атланта!
Продам 1кв, вул.Балтська дор./ 7 Пересипська, 2/2, 33/19/6 , простора кімната, двоспальне ліжко, дві шафи, ТV, кондиціонер, пралка. Бойлер. Електро плита. Ламінат. У дворі додаткова літня кухня 25кв.м, де теж можна готувати їжу та є кімната для відпочинку. Від Нового ринку ходить Мт. До моря 15хв.пішки. Фото відповідають дійсності
Продається 1-кімнатна квартира на селищі Котовського.
Добровольського/Марсельська.
5-й поверх 16-поверхового будинку.
Житловий стан.
Функціональне планування: кімната 19 м² з виходом на засклену простору лоджію, кухня з виходом на балкон, комора, роздільні санвузол та ванна кімната.
Доглянутий підїзд.
У дворі дитячий майданчик і зона відпочинку, місце для авто.
Зупинка громадського транспорту: маршрутки та трамвай.
У кроковій доступності 2 школи, парк, магазини, базарчик, салони, аптеки, лікарня.
Телефонуйте!
У продажі однокімнатна квартира в новому будинку на вул.Марсельській/Семена Палія , загальна площа 43 кв.м, лоджія засклена з видом на море. Квартира чиста і простора, виконано капітальний ремонт, у вартість квартири входять меблі та побутова техніка. Закрита прибудинкова территорія. Зручне місцерозташування, поряд вся інфраструктура.
№ 7152
Продається затишна 1-кімнатна квартира з чарівним видом на лиман!
Квартира має продумане планування, яке дозволяє максимально ефективно використовувати простір. Тут є все необхідне для комфортного проживання однієї людини або молодої пари.
Ця квартира чудовий варіант як для постійного проживання, так і для здачі в оренду.
Не втрачайте свій шанс стати власником цієї чудової квартири з неповторним видом! Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час.
Цегляний дім з закритою домовою теріторію, на даху будівлі встановлені сонячні панелі за рахунок будинку, ОСМД.Коли немає світла: є резервне живлення
В квартирі все залишається - меблі, техніка. З кімнати вихід на лоджию. Велика кухня теж з виходом на другу лоджию, з шкафом купе, диваном.
Зручна транспортна розвязка, під домом магазин АТБ, Копійка, школа, садочок, ринок Початок.
В домі дитячі секції, перукарня.
Продам однокімнатну квартиру на Марсельській
Загальна площа — 33 кв. м, гарний краєвид на лиман
Цегляний будинок. У квартирі виконано капітальний ремонт, укомплектована меблями та технікою.
Чудовий варіант як для життя, так і для здачі в оренду
У пішій доступності парки, ринки, громадський транспорт
Квартира вільна, оперативний показ
Квартира у чудовому районі селища Котовського, з розвиненою інфраструктурою, безліччю шкіл та дитячих садків. Квартира світла, але дуже потребує ремонту!
Пропонується до продажу квартира-студія у ЖК Андріївський.
У квартирі виконано капітальний ремонт, залишаються пральна машина, бойлер та інше. Продається двокімнатна квартира в Лузанівці, 5 хвилин пішки до моря та парку.
Третій поверх девятиповерхового будинку.
Площа квартири 39,2 кв. м.
Квартира в хорошому стані, продається з меблями та технікою (ліжко та ортопедичний матрац, диван, шафа, робочий стіл, вбудована кухня, електроплита, духовка, холодильник, пральна машина, бойлер, кондиціонер). Якісні металопластикові вікна та сантехніка.
Є комора загального користування, де можна зберігати габаритні речі.
Два балкони на поверсі, загального користування.
Телефонуйте, і ми організуємо показ у будь-який зручний час!
1-кімнатна квартира в ЖК Одеські традиції на вулиці Грушевського.
Квартира знаходиться на 12 поверсі 17 поверхового будинку.
Загальна площа 39 м2 розпланована на коридор з гардеробною кімнатою, зону вітальні і кухні, розділені стіною. Є балкон, вид на захід сонця. До квартири додається комора на поверсі.
Закрита територія комплексу, цілодобова охорона, відеоспостереження, підземний паркінг, генератор. Є зони відпочинку, спортивні і дитячі майданчики. На території комплексу можна знайти все необхідне для життя.
Розвинута інфраструктура району, зручна транспортна розв #700;язка.
ID 213369510
1 кімнатна квартира в Одесі на п. Котовського.
Квартира світла в доброму житловому стані.
Частково укомплектована меблями і технікою.
Є тех. поверх,
Ліфт із нових на чипі.
Дзвоніть і записуйтесь на перегляд!
Код обєкта: 482308. АН "Атланта".
Пропонуємо до вашої уваги однокімнатну квартиру на Чепіги.
Доглянутий будинок, великий затишний двір.
Помешкання площею 20.8 м кв., невелике за площею, але затишне,обладнане всім необхідним для комфортного постійного проживання або здавання в оренду.
Вікна нові металопластикові, є кондиціонер, електроплита, холодильник.
Залишаються меблі.
Продаж за договором дарування.
Поряд гарна транспортна розвязка, розвинута міська інфраструктура. Будинок обслуговується ОСББ.
Телефонуйте, організуємо показ!
КОД: 212136
Продається однокімнатна квартира на Балківській, в ЖК @Сім Самураїв@. Середній 9 поверх, загальна площа квартири 56.6 кв.м. Житлова площа 26 кв.м.(поділена на дві кімнати) Площа кухні 13.3 кв.м.(Електро плита знаходиться на балконі).
У квартирі централізоване опалення. Електрика за індивідуальними лічильниками. Гаряча вода - бойлер. У квартирі проведений інтернет.
Меблі та техніка залишаються новим власникам.
Гарне розташування, добре розвинута інфраструктура та транспортна розв`язка.
Генерала Бочарова / Семена Палія, 9/20 пов., продам чудову квартиру в новому, давно заселеному будинку ЖК «Європейський», 55/23/13 кв. м, простора сонячна кімната, зручна кухня-їдальня із заскленою лоджією, санвузол суміщений із душовою системою, гардеробна, великий хол, абсолютно новий повністю завершений сучасний ремонт в ідеальних білих тонах, встановлені сантехніка та бойлер, у квартирі ще ніхто не жив, у будинку автономне опалення, охорона, відеоспостереження, гарний хол та три ліфти, вікна на захід, сонячна та світла абсолютно нова красива квартира у відмінному та зручному сучасному районі на селищі Котовського!
Щоголева / Одарія, продам квартиру, розташовану на 2 поверсі міцного старовинного 2-поверхового будинку, 27/16/10 кв.м, простора сонячна кімната, прохідна кухня, невеликий санвузол із душем (піддон), автономні опалення та гаряча вода (встановлені АГВ та газова колонка, не залежні від наявності електрики), хороший косметичний ремонт, металопластикові вікна, рельєфна штукатурка стін, вхід зручними зовнішніми бетонними сходами та через невелику веранду, гарне викладене плиткою та доглянуте автентичне одеське подвіря, наповнене неповторною самобутньою одеською атмосферою, дуже тепла та світла затишна квартира економкласу на тихій і зеленій вулиці прямо біля Пересипського мосту та за 5 хвилин від центру міста!
Світла, простора квартира в новому будинку на Марсельській, капітальний ремонт. Санвузол з ванною. Велика лоджія. Меблі та техніка входять у вартість. Відмінне місце розташування будинку - вся інфраструктура в крокової доступності. Купивши цю квартиру, вам залишиться занести свої особисті речі. Телефонуйте прямо зараз.