Квартири представлені у форматі студій, однокімнатних та двокімнатних. Планування стандартне. Ремонт відсутній, оскільки здача комплексу запланована на 4 квартал 2028 року.
Забезпечення водою, газом та опаленням гарантовано. Деталі щодо лічильників не вказані.
Інформація про наявність меблів та техніки у квартирах відсутня.
Продаж здійснюється без комісії для покупця. Можлива розстрочка від забудовника на 50 місяців з першим внеском від 30%%. При 100%% оплаті діє спеціальна ціна 979 у.о. за м². Квартири позиціонуються як інвестиція з можливістю перепродажу, проживання або здачі в оренду.
Житловий комплекс «Еллада» від будівельної компанії «Гефест» розташований в Аркадії. Будівництво ведеться з 2021 року. Комплекс знаходиться в процесі будівництва, здача запланована на 4 квартал 2028 року. Забудовник має досвід здачі будинків з початку війни.
Розташування в Аркадії забезпечує близькість до моря, Траси здоровя, Парку Перемоги, Парку Юність та Ботанічного саду. Вся інфраструктура знаходиться в пішій доступності.
Квартири пропонуються як «квартири-копилки» для накопичення нерухомого капіталу без участі банків та підтвердження доходів. Недвижимость розглядається як тверда валюта для збереження та примноження коштів.