Індивідуальне опалення, звичайний житловий стан квартири, окремі кімнати, є кондиціонер. Хороше і зручне місце розташування поблизу автовокзалу, зупинки громадського транспорту. Огляд в зручний для Вас час. Детальніше по телефону.

Оболоня вул., 19

Квартира має окремі кімнати. Власники розпочали робити ремонт в кімнатах. Квартира обладнана індивідуальним опаленням. Квартира розташована в цегляному будинку на середньому поверсі. Будинок має хороше розташування поруч з ринком, парком та автостанцією.

Продаж 2к Квартира Оболоня вулиця

Квартиру можна переобладнати під комерційну діяльність. Зроблено косметичний ремонт. Планується встановлення пластикових вікон. Квартира обладнана централізованим опаленням, газом та центральним водопроводом. Квартира розташована поруч з ринком.

Продаж 5 кім. квартири по вул Оболоня

Выберите расположение квартиры

Ищите квартиру по локации