Квартира потребує ремонту. Квартира розташована в районі цукрового заводу.

владелец
Продається 2-х кімнатна квартира в районі цукзавода

Квартира простора та світла, з євроремонтом. Всі кімнати роздільні. Установлені якісні склопакети. Планування вільне, санвузол роздільний. Центральний водопровід, вивіз відходів. Індивідуальне електроопалення. По бажанню можна з меблями, включаючи меблі на кухні. Можливий обмін на квартиру в м. Кропивницький. Розглядаються будь-які пропозиції. До квартири додаються підвальне приміщення та дачна ділянка. Поруч знаходяться школа, садок, кафе, магазини, амбулаторія та зупинка автобуса. Квартира має балкон, лоджію та гардероб. Підключено супутникове телебачення.

владелец
продам 4-х ком.квартиру г. Новоукраинка, Кировоградская обл.

Квартира потребує ремонту. Планування роздільне, санвузол суміжний. Квартира розташована в цегляному будинку. Поблизу розташовані зупинка маршрутки, дитячий садок, школа, амбулаторія та Файно Маркет.

владелец
Продам 2-кімнатну квартиру у м. Новоукраїнка
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира з ремонтом. Торг. Будинок з житлового фонду 91-2000-х років. У дворі є гараж, сарай та підвал з коморкою. У підїзді є підвал. Квартира розташована в районі «Молдавка». Поблизу знаходиться зупинка громадського транспорту, всі магазини в пішій доступності.

владелец
Продам однокімнатну квартиру

Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. В квартирі зроблений частковий косметичний ремонт. Є центральний водопровід і каналізація. Можливий варіант під бізнес з виходом на центральну вулицю.

владелец
Продам 2-кімнатну квартиру

Ищите квартиру по локации