‼️ БЕЗ КОМИССИИ ДЛЯ ПОКУПАТЕЛЯ! 💎 Продам квартиру в историческом центре Киева по адресу: Музейный переулок, 8Б. • Общая площадь: 72 м2 • Этаж: 5 • Планировка: кухня-гостиная, спальня, гардеробная, санузел, балкон 🏡 Квартира продается со всем, что вы видите на фото. Дополнительно передается готовый дизайн-проект с реализацией, что позволяет сразу понимать финальный результат и экономит время и бюджет. • Царский дом с высокими потолками • Полностью заменена сантехника (есть подогрев пола) • Выполнена качественная электрика, заведено 12 кВт • Есть лифт • Закрытый внутренний двор Дом ухоженный, с сохраненной архитектурой и атмосферой исторического центра. 🖼️ Музейный переулок — одна из самых престижных и тихих локаций центра Киева. В пешей доступности: • Майдан Незалежности • Крещатик • Софиевская и Михайловская площади • Лучшие рестораны, кофейни, музеи, галереи • Станции метро Майдан Незалежности и Золотые Ворота 🥇 Идеальное место для жизни в центре города или для инвестиции под аренду премиум-сегмента. Для получения подробной информации и организации просмотра обращайтесь по номеру телефона, указанному в объявлении, или пишите в Viber / Telegram. С уважением, Ваш надежный партнер в мире недвижимости — Лисовский Максим

Музейний пров., 8-Б

#32369. Продається вишукана квартира у історичному Царському будинку 1911 року, розташованому в одній із найкрасивіших паркових зон Києва — з прямим краєвидом на Національний художній музей та Маріїнський парк. Основні характеристики: • Площа — 88 м², стеля 4,8 метри • Простора кухня-вітальня з панорамними вікнами та виходом на терасу, з якої відкривається вид на Банкову та Нацмузей • Затишна спальня на другому рівні, обладнана великим гардеробним простором • До метро Майдан Незалежності — всього 5 хвилин пішки Будинок має закрите доглянуте подвір’я та паркування. На поверсі розташовано лише дві квартири, що гарантує тишу та приватність. Локація: Престижний Печерськ, Липки, провулок Музейний, 8 — всього 50 метрів до Хрещатика та Маріїнського парку, кілька хвилин до Володимирської гірки. Провулок охороняється цілодобово. Поруч знаходяться готель «Дніпро», бутик Sanahunt, Національна бібліотека та інші знакові об’єкти.

Музейний пров., 8-Б

Квартира має роздільне планування. У 2021 році було здійснено капітальний ремонт, який можна охарактеризувати як авторський проект. Висота стелі в квартирі становить 4,1 метра, що дозволило організувати додаткові зони відпочинку на другому поверсі. Система опалення централізована. В квартирі є центральний водопровід, центральна каналізація, електрика та газ. Квартира продається з меблями. На кухні є меблі. Також є душова кабіна, кондиціонер та гардероб. Серед мультимедіа зазначено швидкісний інтернет та телевізор. Продаж без комісії. Всі деталі щодо продажу уточнюються по телефону. Будинок царський, збудований до 1917 року. На подвірї є парковка за шлагбаумом. Можна ставити машину під підїздом. Квартира розташована в історичному центрі Києва. За пять хвилин ходьби знаходяться Верховна Рада та Майдан Незалежності. Квартира розташована на першому поверсі, що забезпечує конфіденційність завдяки висоті вікон. Загалом квартира має 6 спальних місць та розкладний диван.

Продам Царський будинок Центр пер. Музейний  Хрещатик Печерськ
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має планування студія. Здійснено авторський проект ремонту, що включає свіжий ремонт стін, стелі та підлоги, де все продумано до дрібниць з урахуванням комфорту, безпеки та стилю. Є готовий проект налаштування простору у завершальній стадії. У квартирі розведено електрику потужністю 12 кВт на квартиру з автоматом, усіма розетками (включаючи ТВ та інтернет) та вимикачами, а також світильниками по всій площі. Ванна кімната та кухня мають усі виводи для підключення сантехніки та зливу каналізації. Встановлено підвісний унітаз, душові крани та змішувач для рукомийника. Підведення газу здійснюється до квартири. Встановлено лічильники електроенергії, води та газу. Система опалення централізована. Меблювання відсутнє. В квартирі встановлено два інверторні кондиціонери (спліт-система), що охоплюють увесь простір. Є вихід на відкритий балкон. Також є окрема гардеробна-кладова. Будинок має високі стелі та надійну забудову, перевірену століттям. Будинок до 1917 року. Є ліфт, свій двір та можливість паркуватися прямо перед будинком. Територія будинку охороняється. Розташування у центрі Києва, неподалік центральної площі Києва, парків та скверів. З вікон відкривається вид на Національний художній музей України. Є вихід до Дніпра. Поруч знаходяться школи, дитсадки, зупинки громадського транспорту, супермаркети та розважальні заклади. Квартира має панорамні вікна, з яких відкривається вид на Національний художній музей України. Встановлено нові міцні броньовані вхідні двері до квартири. У ванній кімнаті та кухні є виводи для підключення сантехніки. Теплі поли з регулюванням температури встановлені там, де покладено плитку. Є вихід на відкритий балкон. Встановлено два інверторні кондиціонери (спліт-система). Є окрема гардеробна-кладова.

власник
Простір сповнений натхнення! Комфортне розташування у центрі Києва!

Квартира з дизайнерським ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Ремонт - євроремонт. Система опалення централізована. Є газ. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Меблі з натурального дерева. Також є кондиціонер, ванна. Ідеально як для життя так і під орендний бізнес. Царський будинок, цегляний. Поруч школи, садочки, кафе, стадіон Лобановського, музей, метро Арсенальна. Високі вікна, які створюють простір і світло, використані теплі кольори в інтерєрі. Балкон, лоджія. Гостьовий паркінг. Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi.

Продаж 2 к квартири Музейний пров. 8 Б, Центр

Шукай квартиру по локації