Продаж атмосферної дизайнерської квартири в центрі міста по вул. Менцинського (бічна вул. Гнатюка) Поруч університет та парк ім. Івана Франка, безліч крамниць і ресторанів, неподалік Оперний театр та площа Ринок. Тут поєднані естетика і функціональність на затишній вулиці в 5 хвилинах ходьби від всього культурного життя міста. Всі вікна в кімнатах фасадні, виходять на південну сторону на тиху вулицю. Охайний підїзд з бетонними сходами. Велике сонячне доглянуте подвіря. Трикімнатна квартира площею 58 м.кв., в якій зроблено капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій. У просторій вітальні є зона їдальні ,електричний камін, дзеркало на всю стіну та автентична люстра 18 століття. Спальня має двоспальне ліжко, відреставровані антикварні тумби, туалетний столик. Є кабінет, або дитяча, які можуть бути дооблаштовані під покупця. В кухні велика кількість місць для зберігання та необхідна побутова техніка : посудомийна машина, пральна машина сушка, вбудований холодильник, варильна поверхня і духова шафа. Вся техніка фірми Gunter & Hauer. Ванна кімната має душову з тропічним душем, інсталяцію, гігієнічний душ, автономну рушникосушку, дизайнерське дзеркало. Для зберігання речей продумана функціональна гардеробна . Опалення індивідуальне. Встановлено двохфункційний котел Viessmann з можливістю керування з телефона. Підігрів підлоги розведено всюди, де є плитка. Дизайнерські радіатори. Освітлення з великою кількістю режимів , перехідними і перехресними перемикачами. Збережено і відреставровано автентичний паркет. До квартири належить підвал площею 3м.кв. Телефонуйте, з радістю організую Вам показ. Можливий торг. Обʼєкт 710

Модеста Менцинського вул., 1

Продам 2-кім.квартиру,вул Менцинського 6 З Ремонтом! Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура. Квартира знаходиться на 1-му поверсі, 3-ох поверхового будинку. Загальна площа - 46м.кв.,житлова - 35 м.кв., кухня - 8.30 м.кв. Квартира в самому центрі . Можливо з цієї квартири зробити комерцію так як вона на першому поверсі з окремим входом . В дворі є місця де можна паркувати авто .,інд.газове опалення,з ремонтом! Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та рос мовами. Не додзвонилися чи не має мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі. Вартість квартири 112 тис. дол., агентські послуги 3,5%

Модеста Менцинського вул., 6

Квартира правильного планування з роздільним санвузлом. Парадний вхід в коридор. Кімнати ізольовані. Є балкон. Квартира в радянському стані, потребує ремонту. Опалення АГВ. Є швидкісний інтернет, Wi-Fi. Квартира підходить для житла, оренди та подобової оренди. Можливий торг. Хороший, міцний австрійський люкс. Зал/бетонні мармурові сходи. Гарний чистий підїзд. У дворі будинку є парковка для авто. Квартира знаходиться в самому центрі Львова.

Продаж класної 2 кім квартири в люксі   з парковкою   в самому центрі.
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира з правильним плануванням, можливість перепланування. Є кладова в коридорі та додатковий підвал 10 кв.м. Санвузол роздільний. Ремонт житловий. Індивідуальне газове опалення. Є вивіз відходів, центральна каналізація, газ, електрика та центральний водопровід. Квартира мебльована. На кухні є меблі. У квартирі є телевізор, супутникове ТБ, Wi-Fi, швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ. Квартира розташована в австрійському люксовому будинку царського типу. Є парадний вхід та залізобетонні перекриття. У квартирі є австрійські пічки. Двір гарний і доглянутий. Квартира знаходиться в центрі Львова. Є фото та відео. Покази по домовленості. З вікна відкривається вид у двір. Є паркувальне місце та гостьовий паркінг. Квартира має панорамні вікна, ванну та госп. приміщення.

Продаж вул Менциньзького 2х кім квартири

Шукай квартиру по локації