Без комісії Продаж 1к квартири в Святошинському районі за адресою: вул. Рене Декарта, 6А (Кулібіна), ст.м. Нивки - 5хв пішки. Загальна площа - 32.9м2 Розташована на 7/9 поверсі. Закритий тамбур на 3 квартири Південно-східна сторона Чудовий варіант для тих, хто шукає житло під капітальний ремонт і хоче реалізувати власний дизайн без переплати за чужий ремонт. Квартира має зручне планування, що дозволяє раціонально використати простір і створити сучасне комфортне житло або вигідний інвестиційний об’єкт під оренду чи перепродаж. Опалення - централізоване, встановлені лічильники на воду, газ та світло Інфраструктура. Метро Нивки або Святошино - 5хв пішки. Продуктовий ринок, магазин "КОЛО", Сільпо, УкрПошта та багато іншого. Телефонуйте і домовимось про перегляд!

Рене Декарта вул. (Кулібіна), 6-А

Квартира має роздільне планування кімнат. Санвузол також роздільний. Загальна площа квартири становить 70 кв.м, житлова – 42.5 кв.м, а кухня – 9 кв.м (збільшена за рахунок комори). Квартира знаходиться у житловому стані, частково зроблено ремонт. У квартирі є газ. Система опалення централізована. Також присутні центральний водопровід, центральна каналізація, електрика та вивіз відходів. Будинок житловий, збудований у період 1991-2000-х років. Є ліфт. Також є гараж. Поруч із будинком розташовані дитячий садок, школа та магазин "Сільпо". До метро "Нивки" – 5 хвилин пішки. Квартира має 2 засклені балкони та лоджію. Ванна кімната окрема від туалету.

Продам 3-хкомнатную кв, Кулибина 5, м. Нивки 5 мин. пешком, Галаганы

Квартира має вдале планування з окремими кімнатами площею 18.4+14.6+14.4 кв.м. Санвузол роздільний. Ремонт косметичний. У квартирі є газ, централізоване опалення, бойлер та встановлені лічильники. Квартира продається з меблями, включаючи дві великі шафи-купе, меблі на кухні, великий холодильник Liebherr. З техніки є кондиціонер, посудомийна машина, пральна машина та телевізор. Продаж без комісії для покупця. Можливо під державні програми. Будинок розташований у тихому зеленому дворі. Тип будинку - Чешка. Квартира двостороння, розташована в середині будинку. Розвинена інфраструктура: поруч ярмарок, велике Сільпо, магазини, школи, дитячі садки, чудовий парк та зупинка транспорту. До метро Нивки 5 хвилин пішки. Квартира оснащена кондиціонером та бойлером. Є засклена лоджія з розсувною системою. Вікна виходять у двір та на проїжджу частину.

3-к Рене Декарта (Кулібіна) 6а, роздільна, метро Нивки 5 хвилин пішки

Ищите квартиру по локации