Якщо ви шукаєте: Затребуваний, тихий та затишний район! Тоді це точно Ваш варіант! Пропонуємо Вам чудову двокімнатну квартиру в районі Карачуни. Квартира розташована на комфортному третьому поверсі чотириповерхового будинку. Цей район має гарну транспортну розвязку, поряд зупинка громадського транспорту. У кроковій доступності АТБ, Аврора, школа, дитячий садок, ринок, аптека. Сам будинок цегляний, тому у квартирі взимку дуже тепло, а влітку не спекотно. Будинок знаходиться в центрі карачунів на тихій вулиці. У самій квартирі свіжий ремонт, якому три роки, Балкон "француз." Будинок ОСББ, що є великим плюсом. Працюємо з єВідновлення, єОселя. Якщо ви шукаєте квартиру в чудовому районі, то це те, що Вам потрібно! Телефонуйте, приходьте та купуйте!

Вчителів вул., 3

Продаж 2-кімнатної сталінки на Карачунах ! Чудова квартира у чудовому стані ,щойно після якісного ремонту . Локація будинку -вулиця Алмазна (Погрєбняка) ,район гімназії N12. Чудова затишна вулиця у затишному районі міста ,де поруч є все для комфортного проживання : -зупинка громадського транспорту (автобусне сполучення) ,та з іншого боку трамвайна лінія ; -безліч продуктових магазинів та кафе ; -заклади освіти . Щодо оселі ,то вона розташована на 2-му поверсі ,та складається з двох просторих кімнат ,просторої кухні ,сумісного санвузла . Доречи ,санвузел заслуговує окремої уваги ,оскільки він дуже просторий і там окрім необхідного обладнання можна розмістити велику ванну ,або простору душову кабіну . Електричну проводку та комунікації замінено . За додатковою інформацією будь-ласка телефонуйте !

Алмазна вул. (Погребняка), 15

Квартира у житловому стані. Замінені вікна та вхідні двері. Встановлена вбудована кухня. Встановлені лічильники на газ, світло та воду. Є лічильник на опалення, що забезпечує економію взимку. Квартира розташована біля зупинки громадського транспорту, ринку, супермаркету, дитячого садка та школи.

Продаж 2к Квартира Алмазна (Погребняка) вулиця

Популярні запити

Шукай квартиру по локації