Квартира має зручне планування з просторою кухнею 9,5 кв.м. з підігрівом підлоги, залом 18,3 кв.м. з виходом на засклений балкон та двома окремими спальнями площею 11,3 та 9,7 кв.м. Санвузол роздільний. Є просторий коридор з підігрівом підлоги, великий шафа-купе в передпокої та містка комора. У квартирі зроблено якісний ремонт з заміною всіх вікон, комунікацій, електропроводки та заливкою підлог. Квартира утеплена зовні.
Квартира продається з меблями та побутовою технікою, включаючи 2 кондиціонери, 2 бойлери, духовку, посудомийну машину, варильну поверхню, пральну машину, телевізор та холодильник.
Будинок житлового фонду 91-2000-х років. У будинку є ОСББ. Чистий і доглянутий підїзд з ремонтом та пластиковими вікнами. Є новий ліфт, дитячий майданчик та підземний паркінг.
Квартира розташована в центрі Александрівського району в пішій доступності від проспекту Соборного та зупинок громадського транспорту, АТБ, Сільпо, магазину "Вина світу", ТРЦ "Сіті Мол", малого ринку та центрального парку "Дубова роща".
Квартира двостороння, завдяки чому влітку в ній не жарко. Додатково утеплена зовні, що дозволяє значно економити на електроенергії. Встановлено лічильник день-ніч. Будинок розташований недалеко від проспекту та набережної, що дозволяє швидко дістатися в будь-який район міста як на особистому, так і на громадському транспорті. Сусіди порядні.