Продаж квартири в ЖК INTERGAL CITY- введення 4-й квартал 2026 року Бізнес клас у самому центрі Києва- Печерськ, для будівництва використовують імпортні матеріали Поверх 4/35, площа 28.8кв.м INTERGAL CITY – преміальний ЖК з басейном в Києві, де можна віднайти work-life balance Унікальна форма комплексу, що завоювала міжнародні премії ринку нерухомості Інноваційна концепція поєднання будинків з терасами-садами та повітряними містками. Сучасне архітектурне освітлення фасадів . Багаторівневий паркінг на 1350 паркомісць. Просторі квартири у форматі open space. Ексклюзивний дизайн вестибюля з площею понад 600 м² Резиденти багатофункціонального комплексу мають унікальну можливість мешкати в місці, де є все необхідне, щоб ефективно поєднувати відпочинок і роботу. Основними перевагами INTERGAL CITY, зокрема, є: спортивний комплекс із басейном і SPA-зоною для відновлення сил; трирівневий панорамний ресторан і бутикова галерея; бізнес-центр для ділових зустрічей; центр дитячого розвитку для найменших резидентів комплексу тощо.

Старонаводницька вул., 16-Б

Продається розкішний дворівневий пентхаус площею 208.3 м² з авторським проектом ремонту. Квартира має роздільне планування, включаючи кухню-вітальню-їдальню 60 м² з каміном, дві спальні (одна з власним санвузлом), велику гардеробну шафу, антресоль з робочим столом та меблями для книг. Всі меблі виготовлені з масиву натурального дерева, паркет преміальний, з натурального дерева. В квартирі ніхто не жив, тому ви будете першими мешканцями. Є діючий дровяний камін у вітальні. Будинок має власну автономну котельню, що забезпечує тепло в квартирі та невисокі комунальні платежі (опалення взимку - 3000 грн). В квартирі встановлено систему вентиляції, кондиціонери, систему очищення та помякшення води, бойлер. Є централізоване водопостачання, центральна каналізація, електрика. Квартира повністю мебльована преміальними меблями з масиву натурального дерева, включаючи італійські меблі, велику гардеробну шафу, меблі для книг. Встановлено преміальну сантехніку. Є телевізор. ЖК ХВИЛЯ - це респектабельний та престижний житловий комплекс з монолітно-каркасною конструкцією, обкладений фасадною цеглою, що забезпечує товсті стіни та тепло. Будинок обладнаний двома ліфтами Osis, має закритий заїзд на територію, охорону території та консьєржа. Є підземний паркінг. Поряд з будинком розташований елітний спортивний клуб TSARSKY (50 м), станція метро Печерська (200 м), Ботанічний сад імені Гришка (1.8 км) та Києво-Печерська Лавра (2 км). Локація будинку в Царському селі є надзвичайно зручною для виїзду в будь-якому напрямку міста. Печерський район вважається одним з найкращих для проживання в Києві. Пентхаус має велику видову терасу з зоною для барбекю та відпочинку, а також власний балкон. В квартирі встановлено сигналізацію, алюмінієві вікна та двері. Є система Smart House. Панорамні вікна забезпечують чудовий вид. В квартирі є ванна, душова кабіна, підігрів підлоги.

ЖК Хвиля: Пентхаус 208м² з ДРОВЯНИМ КАМІНОМ та ТЕРАСОЮ. Царське Село

Квартира має якісний ремонт. Планування включає три окремі кімнати та велику кухню, суміщену з вітальнею. У квартирі два санвузли. Будинок має індивідуальний проєкт. Створено нове ОСББ, яке працює над покращенням інфраструктури будинку. Придбано обладнання для резервного живлення, що забезпечує резервне освітлення, а до наступної зими планується підключення системи опалення до резервного живлення. Також розглядається можливість підключення одного з ліфтів до резервного живлення. Встановлені лічильники. У квартирі є меблі та вся необхідна побутова техніка: пральна машина, бойлер, холодильник, посудомийна машина, кондиціонери, телевізор. Продаж без комісії для покупця. Документам більше 3х років. Будинок — індивідуальний проєкт типу СОВМІН, із якісною забудовою та продуманою інфраструктурою. Чистий підїзд. Є консьєрж та 3 ліфти, окремі сходи. Біля будинку безкоштовна парковка. Поруч є все необхідне для комфортного життя: метро, магазини, дитячі садки, школи, спортзал, тенісні корти. До станції метро «Печерська» — 12 хвилин пішки. Будинок розташований в тихому районі, неподалік станції метро, парк Слави, Києво-Печерська Лавра. З вікон відкривається чудовий краєвид. Тихе, зелене місце, віддалене від шумних вулиць. Ця квартира ідеально підійде для сімї, яка цінує комфорт і престижне місце проживання.

Продаж 4к квартири, вул. Старонаводницька 8А, Печерськ, Царське Село

Популярні запити

Шукай квартиру по локації