Простора 3к. квартира біля ТРЦ Лавина Молл ПРОДАЖ ВІД Власника!!! Продається простора 3-кімнатна квартира в Святошинському районі за адресою: вул. Синьоозерна 4а (ул. Синеозёрная) Переваги: • Простір для життя: Загальна площа 72 м², житлова 42 м², простора кухня 7,4 м² – достатньо місця для комфортного проживання великої родини. • Зручне планування: Роздільні кімнати та роздільний санвузол забезпечують приватність та функціональність, що так цінується у сучасному житті. • Ідеальна основа: Квартира чиста та доглянута, вже підготовлена до того, щоб ви могли одразу заходити на ремонт. Жодних демонтажних робіт – лише творчість та втілення ваших ідей! • Комфортний поверх: Розташована на оптимальному 4-му поверсі 5-поверхового будинку – це ідеальний баланс між доступністю та відсутністю шуму з вулиці. • Квартира дуже тепла, проблем із опаленням немає. • Будинок газифікований, що є надзвичайно важливим у сучасних реаліях. Локація: Все поруч! У пішій доступності знаходяться ТЦ Lavina Mall, Епіцентр, Новус для щоденних покупок, зручна транспортна розв’язка, метро Академмістечко. Ідеальний варіант для тих, хто цінує тишу та комфорт! Не втрачайте свій шанс стати власником цієї квартири з величезним потенціалом! Підходить під всі державні програми. Можливий обмін. Ціна: 58.000 у.е. торг

владелец
Синьоозерна вул., 4-А

Ваша мрія про ідеальну квартиру може стати реальністю — скористайтеся вигідними умовами вже сьогодні. Трикімнатна квартира - світла і простора вже сьогодні може стати вашою. Комфортний 4 поверх. Площа 74,15 кв. м. Перший внесок всього 30% (знижка 10% на перший внесок) Розтермінування до липня 2028 року Підходить під програму Є оселя. В Будинку вже проводяться фасадні роботи, прокладаються внутрішні інженерні мережі та облаштовуються сходові клітини. LUCKY LAND - це зелений простір для життя у Києві LUCKY LAND - це сучасне еко-місто у Святошинському районі Києва, де поєднуються природа, комфорт та сучасна архітектура. Тут створено простір, у якому легко жити, відпочивати та насолоджуватися кожним днем. Життя поруч із природою Навколо комплексу — 100 гектарів соснового лісу, що створює атмосферу тиші та свіжого повітря просто у столиці. LUCKY LAND - це повноцінне «місто в місті», де є все необхідне для комфортного життя: власна школа та дитячий садок (КМДШ) спортивні та відпочинкові зони підземний паркінг закрита та безпечна територія Поруч розташовані великі торгові центри, супермаркети та вся необхідна міська інфраструктура. Будинки комплексу зведені з керамоблоків Keraterm, що мають багатокамерну структуру та добре зберігають тепло. зовнішні стіни утеплені 150 мм мінеральної вати встановлені енергозберігаючі вікна Rehau з аргоном спеціальне напилення на склопакетах зменшує тепловтрати та шум. Це забезпечує комфортний мікроклімат у квартирі та економію на опаленні.

возможна продажа по єОселя
Берковецька вул., (Будинок 4)

Квартира має роздільне планування. Стан від забудовника, під чистову обробку, включає стяжку підлоги, металеві вхідні двері та енергозберігаючі металопластикові вікна. В квартирі встановлено електрокотел. Система опалення індивідуальна. Комунікації включають центральну каналізацію, електрику та центральний водопровід. Підходить під програму "Є Оселя". Будинок №4, житловий фонд від 2021 року. Будинок утеплений. Передбачено ліфт та вантажний ліфт. Поруч розташовані ТРЦ Lavina Mall, Ашан, Сільпо, Епіцентр, кафе, ресторани, фітнес-клуби, медичні заклади, школи та дитячі садки. До метро Академмістечко – 7 хвилин, до метро Сирець – 10 хвилин транспортом. Зручний виїзд на Кільцеву дорогу та вул. Стеценка. Квартира має лоджію площею 4.3 м². Санвузол: два сумісних - 4,3 м² та 3.96 м². Ідеально підходить для проживання або інвестиції.

Продаж 3-кімнатної квартири ЖК Lucky Land, 4 будинок, без комісії ! ЖК Lucky Land
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира має функціональне планування з просторою кухнею-вітальнею та затишною лоджією. Стан ремонту - від будівельників, що дозволяє реалізувати власний дизайн-проект. Планування роздільне. Санвузол: 2 і більше. Система опалення - власна котельня. Є газ. Меблювання: Ні. Мультимедіа: Без мультимедіа. Продаж по переуступці. Ціна фіксується до здачі будинку. Можливість економії на оформленні. ЖК LUCKY LAND — це концепція місто в місті у Святошинському районі Києва. Комплекс примикає до соснового лісу. На території ЖК є власні дитячі садки (6) та школа/ліцей, комерційна інфраструктура. Територія кварталів закрита від авто та сторонніх, забезпечена цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Доступний наземний та підземний паркінг. Поруч розташована рекреаційна зона Пуща-Водиця. Також неподалік знаходяться гіпермаркети Ашан та Епіцентр. Квартира розташована на світлому 6-му поверсі. Є лоджія. Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р. Запланований термін введення в експлуатацію – 2 квартал 2026 року.

владелец
Лакі ленд / Lucky land квартира від власника. переуступка ЖК Lucky land

Ищите квартиру по локации