Продам 3-кімнатну кв-ру, дизайнерський ремонт, видову, вул. Ризька 73-г, ЖК "Сирецький Бояр", метро Сирець. 22/25-поверхового монолітно-каркасного будинку 2014 року побудови. Загальна площа 110 кв.м, житлова 55 кв.м, кухня- столова 15 кв.м. Затишна, простора квартира зі стильним дизайнерським ремонтом, виконаним із дорогих, якісних оздоблювальних матеріалів. Дизайн-проект і реалізація від одного з найкращих дизайнерів Києва. Квартира дуже комфортна, є все, що потрібне для вашого проживання. У вашому розпорядженні 2 спальні, велика вітальня з кухнею-столовою, дві ванні кімнати (одна з видатним панорамним видом і окремо стоячою ванною), балкон з видом на парк, вбиральня. Насолоджуйтесь чудовими краєвидами на місто. Квартира продається з усіма меблями, виготовленими по індивідуальному замовленню з найкращими матеріалів на ринку і побутовою технікою Bosh та Siemens, предметами обстановки. Квартира укомплектована 3 кондиціонерами, бойлером, індукційною варильною поверхнею, духовою шафою, посудомийною, пральною та сушильною машинами, морозильною камерою та холодильником, 65-дюймовим OLED телевізором LG. Для вашої безпеки встановлено бронедвері підвищеної міцності, вбудований сейф, сигналізацію, лічильники води та тепла. Додаткові переваги квартири: - Система помякшення води для душу і ванни. - Система очищення води для кухні. - Система безпеки (камери, датчики руху, води, газу, відеореєстратор, система Ajax). - Професійна винна шафа. - Підігрів підлоги у двох ванних кімнатах, на кухні, у коридорі. Регулюється через додаток чи вручну. Фото реальні, це не рендери. Тільки телевізор замінили на вдвічі більший і прибрали персональні речі. Вас очікує охайний під’їзд з консьержем та гарні сусіди, що створюють атмосферу спокою і комфорту. В будинку встановлен генератор, який при відключенні світла забезпечує роботу 3 ліфтів, систем водопостачання, каналізації та опалення. В ньому розташовані кав’ярні, продуктовий магазин, стоматологія, студії краси, фітнес клуб, поштомат. Біля будинку дітячі і спортивні майданчики. Поруч з будинком в підземному дворівневому паркінгу, який можна використовувати як укриття, у власності паркомісце на 2 автомобіля з вбудованою великою кімнатою для утримування речей, яке можна придбати додатково. Відмінне розташування та зручна транспортна розвязка. Поруч знаходяться чудовий Сирецький парк для відпочинку, в який можна піднятись доріжкою від будинку. В 5 хвилинах ходьби метро Сирець, в 15 хв метро Дорогожичі, прям біля будинку парк Дубки, поряд є різноманітні торгові точки і супермаркет. Без комісії для Покупця!

генератор
Ризька вул., 73-Г

БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Розглядаємо БЕЗГОТІВКОВИЙ розрахунок! Продається простора 3-кімнатна квартира в газофікованому, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Щусєва 34/1. В квартирі був зроблений капітальний ремонт, який доповненний необхідними меблями та технікою, і вона стане ідеальним варіантом для комфортного життя. Квартира з трьома окремими кімнатами, з двома санвузлами, та великим заскленим балконом. Квартира розташована на 15 поверсі з повноноцінним технічним поверхом. Централізоване опалення. Комунальні платежі державного тарифу. Будинок має ініціативну группу, у під’їзді є свій консьєрж, зона очікування. Поряд краса зелених Київських районів, є: парки, дитячі майданчики, прибудинкова територія доглянута, достатньо місць для парковки авто, будинок в гарному стані. Найголовнішою перевагою квартири є її розташування, поряд: метро Дорогожичі та метро Сирець (5 хв пішки), зупинка громадського траспорту в пішій доступності, державні садочки, школи, супермаркети, аптеки, салони краси і інш. побутові магазини. Квартира знаходиться посередині будинку, тому дуже тепла. Ідеальний варіант для покупки як для себе так і під майбутній інвестиційний проект. ID: 94826

Щусєва вул., 34/1
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Текст оголошення: Пропонується до продажу унікальна квартира, яка поєднує комфорт, простір та чудову локацію. Це ідеальний варіант для тих, хто шукає готове житло "заходь і живи" поряд з метро. Чому ця квартира варта уваги: Функціональне планування: Хоча за документами квартира 2-кімнатна, фактично ви отримуєте 3 кімнати. Велика окрема спальня для відпочинку та дві прохідні кімнати, які ідеально підійдуть під власний кабінет, дитячу або гардеробну. Відчуття простору: Високі стелі 3 метри додають повітря та обєму приміщенню. Комфорт 24/7: Встановлено газовий котел — у вас завжди буде гаряча вода, незалежно від сезону та комунальних служб. Унікальний бонус: Власний погріб з входом прямо з квартири! Ідеальне місце для зберігання консервації, речей або використання як надійного сховку. Стан та наповнення: Квартира з хорошим ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою. Жодного додаткового клопоту — все необхідне для життя вже є. Локація: Усього 8 хвилин пішки до ст. м. Дорогожичі. Тихий двір, зручна транспортна розвязка.

Родини Глаголєвих вул. (Академіка Грекова), 5
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Без комісії. Розглядаємо державні програми: єВідновлення, Сертифікат, Держмолодь, Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інше). Продаж трикімнатної дворівневої квартири в Подільському районі, ЖК комфорт-класу "Дубовий гай" на вул. Тираспольській, 44. Розташована на 5-му поверсі 5-поверхового утепленого будинку. Загальна площа 59,7 кв.м. Комплекс із закритою територією, камерами відеоспостереження, з великим паркінгом. Знаходиться серед парків та скверу. Поруч із ЖК знаходяться: дитячий садок, навчальні заклади, спортивний комплекс, магазини, кафе, банкомати, салони, аптеки, Нова пошта. Зупинки громадського транспорту та міської електрички. До метро Сирець 5-10 хвилин пішки. Ціна 98 505 у.о. Без комісії для покупця. Телефонуйте. Записуйтесь на перегляд. Великий досвід допомоги при купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок. 1) Держмолодь, єОселя (є-Оселя), єВідновлення, Сертифікат 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інше)

Тираспольська вул., 44

2,5% комісія. Продам 3 кім квартиру в ЖК "Будинок на Вавилових" Шевченківського району, вул. Вавилових 11. Будинок 2024 року. Перша секція. 7/9 пов. 89.5 кв.м ,після будівельників. Особливості квартири: 4 балкони,по балкону в кожній кімнаті, 2 санвузли,один санвузол з французьким вікном. Можливість відокремити зону вітальні з окремим санвузлом дверима від приватної зони(2 спальні і свій санвузол) Окрема 7 метрова лоджія під кабінет. Довгий коридор під велику шафу-купе.Всі вікна у двір на красивий стилобат. Комплекс закритого типу з охороною.В будинку є генератор, при відключеннях світла працюють ліфти, комунікації, є світло на місцях загального користування Власна котельня на даху забезпечує автономне від міста опалення. Сучасний паркінг з ліфтом до житлових поверхів. Є закрите внутрішнє подвір"я тільки для проживаючих в цьому ЖК. Поряд 2 парки. 2 ст. метро Сирець і Дорогожичі 7-11 хв. пішки. В будинку супермаркет "Новус" Ціна квартири- 148000 дол. Ціна паркомісця- 25000 дол. 097-214-69-90 Маргарита Романівна.

генератор
Вавилових вул., 11

Видова квартира з ремонтом біля метро «Сирець»! Продається 3-кімнатна квартира з якісним євроремонтом, розташована на 9 поверсі будинку 70-х років. Знаходиться за адресою: вулиця Щусєва, 40. Зручне та продумане планування: простора кухня-вітальня з виходом на балкон, дві окремі кімнати, які легко трансформуються у спальню, дитячу або робочий кабінет. Суміжний санвузол, нова сантехніка та оновлена підлога — усе готове для комфортного проживання без додаткових витрат. Квартира продається з меблями та технікою, що дозволяє одразу заїхати й насолоджуватися затишком. З вікон відкривається приємний краєвид, а сама оселя — світла, тиха й функціональна. Будинок доглянутий, має чисте парадне, технічний поверх, а у дворі — паркінг. До метро «Сирець» та міської електрички — всього 250 метрів, що дорівнює 3–4 хвилинам пішки. До центру міста — 15 хвилин на авто, а прямі маршрутки зупиняються поруч і ведуть до Лук’янівки, Почайної та ТРЦ «Ретровіль». Інфраструктура району — повноцінна: у пішій доступності школи, садочки, медичний центр «Сирець», міська лікарня №9, парк Дуки та Сирецький парк. Двір — охайний, зелений, з усім необхідним для щоденного життя. Це житло — чудовий варіант для родини або тих, хто шукає готову квартиру з ремонтом, меблями та зручним розташуванням у спокійному, зеленому районі Києва. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!

Щусєва вул., 40

Чудова пропозиція! Київ, вул.Тираспольська, 43А, 1/5 ,цегл будинок,металопластикові вікна, балкон засклений,рішитки на вікнах,гарна,охайна квартира, необхідні меблі і техніка,бойлер. Загальна площа помешкання 65.5 кв.м. Житлова площа — 45.3 кв.м. Площа кухні становить 7.4 кв.м. Вхідні двері — броньовані.7 років назад робили ремонт в кімнатах: повна стяжка підлоги,стеля.стіни. Гарне місце для проживання, поруч парк,метро Сирець 15 хв пішки

Тираспольська вул., 43-А

У вартість квартири входять усв меблі та побутова техніка, тобто все, що на фото.

Максима Берлинського вул., 25-А

Пропонується на продаж простора 3-х кімнатна квартира в затишному клубному будинку. Це ідеальне поєднання приватності заміського життя та комфорту мегаполісу. 📍 Локація: 8 хвилин пішки до ст. метро «Сирець». Район з великою кількістю зелені: поруч Сирецький гай та парк «Дубки» для прогулянок і відпочинку. Основні переваги: Формат «Клубний будинок»: невелика кількість сусідів, закрита територія та відчуття безпеки. Площа та планування: 3 окремі кімнати, що ідеально підходять для сім’ї з дітьми або облаштування кабінету. Статус: Без комісії для покупця! Ви заощаджуєте на оформленні. Чому варто обрати саме цю квартиру: Ексклюзивність: Клубні будинки завжди вище цінуються завдяки якості будівництва та соціальному оточенню. Готовність до життя: Світла квартира з хорошою аурою, готова до втілення ваших дизайнерських ідей або швидкого заселення. Інфраструктура: Поруч садочки, школи, супермаркети та зручна транспортна розв’язка в будь-яку точку міста. Юридична інформація: Документи готові до продажу. Перевірений об’єкт (ID: 21147462). Відсутність прихованих платежів та комісійних. Ціна: 98500 $ з ремонтом, 110000 $ з меблями та технікою. Записуйтесь на перегляд за телефоном: 098-78-38-065

Тираспольська вул., 44

Продам 3-х кімнатну квартиру по вул. Ризькій, Шевченківський р-н, м. Дорогожичі і м. Сирець. 70/45/9 м2 11/16 поверхового будинку 80-х років побудови. Квартира має три роздільні кімнати простору кухню роздільний санвузол і два балкони. Квартира не з новим ремонтом але дуже затишна та чиста, має приємний житловий стан. дуже класний вид на парк. В пішій доступності дві станціі метро - зелена гілка, величезний парк, поряд розташовано все що необхідно для комфортного проживання. балкони засклені та обшиті деревом. Документи в порядку готові до переоформлення. Гарна пропозиція!! Квартира розташована в чудовому місці.

Ризька вул., 18

Продається затишна 3-кімнатна квартира від власника площею 84.3 м² у Шевченківському районі (Нивки) Києва (без посередників). Квартира повністю готова до проживання. Можна заїхати одразу після покупки. Ідеальний варіант для сім’ї з дітьми або для тих, хто шукає простору квартиру з хорошим плануванням та готовим ремонтом. Укомплектована меблями та технікою. Переваги квартири: * 3 окремі кімнати * Загальна площа — 84.3 м² * Комфортний 6 поверх із 16 * Хороший ремонт * 2 великі балкони з підігрівом підлоги * Просторий коридор * Роздільний санвузол * Встановлений бойлер * Домофон та сигналізація * Двоє вхідних дверей Квартира дуже світла, простора та має комфортне планування без прохідних кімнат. Будинок розташований у тихому та зеленому місці. Поруч: — парк для прогулянок та відпочинку — дитяча спортивна футбольна школа «Динамо» — національна бібліотека України для дітей — магазини, супермаркети, аптеки — школи та садочки — зручна транспортна розв’язка До метро Сирець — менше 1 км, до метро Нивки - 2км. Умови продажу: * Без комісії для покупця. * Підходить під державні програми. Можливий невеликий торг для реального покупця після перегляду.

власник
можливий продаж по єОселя
None 127000.0 USD

Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира з функціональним роздільним плануванням, що включає три окремі кімнати (13,9 м² / 13,8 м² / 15,9 м²), просторий коридор (9,6 м²), роздільний санвузол та кладову. Квартира розташована на 11-му поверсі 16-поверхового панельного будинку. Стан квартири житловий, потребує косметичного ремонту, що дає можливість облаштувати простір на власний смак. У квартирі є газ, встановлені всі лічильники. Також є бойлер для забезпечення гарячої води. Квартира повністю мебльована та укомплектована технікою: холодильник, пральна машина, бойлер, варильна панель, плита, телевізор. Комісію сплачує покупець. Будинок панельний, житлового фонду 80–90-х років, серія БПС. У будинку два ліфти — пасажирський та вантажний. Будинок має інклюзивний доступ: пандус, ліфт збільшеного розміру. Чистий під’їзд, доглянута прибудинкова територія. Локація — одна з головних переваг: поруч школи, дитячі садки, аптеки, магазини, кафе, медичні заклади, зупинки громадського транспорту в пішій доступності. 14 хвилин пішки до метро Сирець, 20 хвилин до метро Нивки та метро Берестейська. Поруч міська кільцева електричка. За будинком починається Сирецький гай, зелена зона для прогулянок та відпочинку, ДЮФШ «Динамо», парки та ліс. Квартира має два окремі балкони — з кухні та з кімнати.

НИВКИ/СИРЕЦЬ! Роздільна 3к квартира 70м2! Вулиця Корчака (Баумана) 64

Продається 3-кімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира має свіжий ремонт, світла, тепла та простора. Встановлено енергозберігаючі склопакети, засклений балкон. Будинок газифікований. В квартирі встановлено бойлер, лічильники гарячої та холодної води. Квартира продається з сучасними меблями та вбудованими шафами. Встановлено кондиціонер та телевізор. Можливий продаж за програмою е-Відновлення. Ідеально підійде для сімї з дітьми або тих, хто шукає простору квартиру з окремими кімнатами, готовим ремонтом та швидким доступом до метро. Будинок чеського проєкту, панельний із залізобетонними перекриттями. Охайна прибудинкова територія, поруч магазини та місця для паркування. У пішій доступності від будинку знаходяться супермаркети, магазини, школи, дитячі садки, аптеки, відділення банків, парки та зони для прогулянок. До станції метро Сирець — близько 3 хвилин пішки. Поруч станція міської електрички та зручна транспортна розвязка. Квартира розташована на 9 поверсі 9-поверхового будинку з технічним поверхом. Встановлено кондиціонер, бойлер, лічильники води. Є засклений балкон.

е-Відновлення Продаж квартира 3 кімнатна вул.Щусєва 40 метро Сирец 2 хв ГАЗ Терміново

Квартира має планування студія з двома окремими спальнями та роздільним санвузлом. Виконано євроремонт, квартира повністю укомплектована сучасною технікою та меблями. Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Встановлено газову плиту з духовкою, витяжку, мікрохвильову піч, пральну машину та електричний бойлер. Також є ліфт. Квартира повністю укомплектована сучасною технікою та меблями, включаючи газову плиту з духовкою, витяжку, мікрохвильову піч, пральну машину та електричний бойлер. Продаж трикімнатної квартири. Будинок 1975 року, житловий фонд 2011-2020-і. Висота стелі h = 2.7m. В будинку є ліфт та гостьовий паркінг. Розвинута інфраструктура, зручна транспортна розвязка. Поруч Сирецький парк, парк Дубки, дитячі садки, школи, магазини, супермаркет, парк, озеро. До станції метро Сирець 10 хвилин, до метро Дорогожичі 15 хвилин. Квартира має дві засклені балкони та кладову. Встановлено домофон.

БЕЗ% Продаж трикімнатної квартири Studio 68m2 Метро Сирець Дорогожичі

Квартира дворівнева, розташована у Шевченківському районі Києва. Ремонт виконано у сучасному стилі (євроремонт), висота стелі у вітальній кімнаті становить 5 метрів. Планування включає кухню-вітальню, кімнату, санвузол та гардеробну на першому поверсі, а також дві спальні та санвузол на другому поверсі. Є тераса. Система опалення централізована. Комунікації включають електрику. Меблі залишаються в квартирі. На кухні встановлені меблі. Є кондиціонер. Будинок збудований у період 2011-2020 років. Є вантажний ліфт та балкон/лоджія. Квартира розташована поблизу станції метро Нивки. Квартира має панорамні вікна та чудовий краєвид. Є гардеробна кімната.

(209м2)Дворівнева квартира на Нивках Корчака Януша

Квартира має роздільне планування. Виконано косметичний ремонт. Вікна встановлені з металопластику та виходять на дві сторони, не на проїжджу частину, а на зелену зону та дитячі майданчики. На вікнах встановлені решітки. Забезпечено централізоване опалення, гарячу воду, газ, центральну каналізацію, електрику та вивіз відходів. Встановлено лічильники. Квартира повністю мебльована. У ванній кімнаті встановлена душова кабіна та пральна машина. Можливий продаж в розстрочку при оплаті 50%%. Будинок двоповерховий, тип будинку - Хрущовка. Квартира має підвальне приміщення та дві великі кладовки, які можна обєднати з ванною кімнатою. Передбачено паркувальне місце. Поруч розташовані зелена зона та дитячі майданчики. В квартирі є підвальне приміщення та дві великі кладовки. Встановлено стаціонарний телефон, швидкісний інтернет та кабельне телебачення.

власник
РОЗСТРОЧКА! Продам 3-ти кімнат.квартиру,вул.Родини Глаголєвих,м.Дорогожичі

Квартира має роздільне планування. Ремонт після будівельників, що надає можливість облаштувати простір на власний смак. Встановлено металопластикові вікна. Будинок обладнаний власною котельнею для системи опалення. Встановлено лічильники. Квартира не мебльована. Можливий торг. Будинок збудований у 2011-2020 роках. Чистий підїзд із кодовим замком і відеоспостереженням. На даху є можливість встановлення сонячних панелей для енергонезалежності. Розвинена інфраструктура включає школи, дитячі садки, супермаркети, банки та дитячі майданчики. У пішій доступності три парки з озерами. Поруч розташовані посольство США та медичний центр Добробут. Станції метро Сирець, Берестейська та Дорогожичі знаходяться за 15 хвилин пішки. Квартира має 2 засклені балкони з виходом на тихе подвіря. Передбачено комфорт: балкон, лоджія, ліфт.

власник
3-х кімнатна квартира, Шевченківський р-н, Київ

Квартира має роздільне планування санвузла та потребує ремонту, оскільки стан ремонту - після будівельників. Кількість кімнат - 3. В квартирі є вода та електрика. Опалення наразі відсутнє. Передбачено центральну каналізацію. Квартира продається без меблів. Будинок відноситься до житлового фонду 2011-2020-х років. Секція має дозволи на ремонт, та деякі поверхи вже заселені. Поруч з будинком розташований парк.

власник
3-кімнатна кв.ЖК Шевченківський кватал, 2 секція, Власник. ЖК Шевченківський квартал

Квартира має 3 роздільні кімнати площею 16, 14, 14 м.кв. Кухня простора, збільшена за рахунок балкону. Також є кладовка площею 2 м.кв. Вікна замінено на металопластикові. Підлога в кухні та коридорі вкрита лінолеумом, а в кімнатах – ламінатом. Система опалення централізована. В квартирі є газ. Встановлено бойлер для гарячої води. Квартира продається разом з усіма меблями. Побутова техніка включає газову плиту, електричну духову шафу, пральну машинку, мікрохвильову піч та холодильник. Пропозиція від посередника. Будинок панельний, 1976 року побудови, висота стелі 2.70 м. В будинку є газ та два ліфти. Будинок розташований поруч з парком Дубки, який пропонує зелені зони для відпочинку, пішохідні та велодоріжки, а також дубовий ліс. Неподалік знаходяться дитячі садки, школа та супермаркети. До метро 15 хвилин пішки.

3к квартира, 65 м кв, вул. Корчака 64 (Баумана), газ

Це дворівнева квартира площею 113 м² з терасою та панорамним видом на парк. Планування передбачає простору кухню-вітальня площею 33 м², дві окремі спальні, гардеробну та три санвузли. Квартира передається після будівельників, що дозволяє реалізувати власний дизайн-проєкт. Система опалення - власна котельня. В будинку є генератор. Встановлені лічильники. Меблювання: Ні. Продаж від власника. Право власності оформлено. Податки продавця включені у вартість. ЖК «Будинок на Вавілових» - це камерний будинок бізнес-класу від забудовника Ковальська. Територія закрита, забезпечена цілодобовою охороною та контролем доступу. Передбачено підземний паркінг та гостьовий паркінг. Сучасні вхідні групи та місця загального користування. Квартира має панорамний вид на зелену паркову зону. Квартира має терасу для відпочинку, сніданків або лаунж-зони. Високі стелі 3м. Квартира наповнена природним світлом і не має відчуття щільної міської забудови перед вікнами. Система відеоспостереження.

власник
генератор
Власник | Дворівневий пентхаус 113 м² з терасою та видом на парк | Будинок на Вавілових | Ковальська ЖК Будинок на Вавілових

Шукай квартиру по локації