Вашій увазі пропонується чудова велика простора 3-кімнатна квартира, по вул. Гетьмана Кирила Розумовського (колишня Миколи Краснова), 12-А., на 9 поверсі 9-ти поверхового будинку, в тихому зеленому районі Святошин. Площа квартири 78,5/64/7 м2, (перероблена 4-х кімнатна), сан/вузол роздільні, 2 засклених лоджії, двостороння. Стан чудовий- свіжий сучасний авторський ремонт у великому просторі (дивиться фото). -На підлозі паркет дуб. - Вікна масив дерева, - На вході у квартиру подвійні двері (внутрішні масив дуб), міжкімнатні двері масив дерева. - У квартирі присутні меблі, - Побутова техніка: пральна машина, мікрохвильова піч, посудомийка, газова поверхня, холодильник, телевізор, зовсім нова газова колонка (замінили у липні), великий дуже красивий акваріум з підсвіткою та усією необхідною гарнитурою. - Санвузол роздільний. - Натяжна стеля. - Кухня для приготування як окремо, а обідня зона у вітальні. - У будинку газ, що є перевагою коли вимикають світло і можна приготувати їсти. - Є тамбур спільний на дві квартири. - На все встановлені лічильники: електрику, воду, газ. Будинок цегляний, 9-поверховий, 87 серія. Новий ліфт 2025 року Розташування у дворі, тому достатньо тихо, немає шуму від доріг. У дворі є місця для паркування машини. Локація та інфраструктура відмінні: дуже зручне розташування- зелений двір, та взагалі район, багато магазинів, ТЦ ХІТМОЛЛ, гімназія Академія, школи, садочки, лікарні, поруч чудовий бульвар для прогулянок. Метро Святошин або Житомирська 10 хв пішки. Тут зручно жити або здавати квартиру в оренду — попит буде завжди. Телефонуйте та приходьте на перегляд! Покупець сплачує комісію. Номер оголошення 10238

Гетьмана Кирила Розумовського вул. (Миколи Краснова), 12-А

🔥 ТЕРМІНОВО! Простора 3-кімнатна квартира біля метро 📍 вул. Академіка Палладіна, 18/30 | Святошинський район Квартира, яка поєднує простір, зручність і стратегічну локацію. Ідеальний варіант для сім’ї або тих, хто цінує швидкий доступ до метро та комфорт великого житла. 📍 Локація — максимум зручності 5 хвилин пішки до метро “Академмістечко” швидкий виїзд на Берестейський проспект поруч ТЦ, ринок, супермаркети школи та дитячі садочки у пішій доступності зручна транспортна розв’язка в будь-який напрямок Це район, де все необхідне — буквально під рукою. 🏡 Квартира Загальна площа — 90 м² 3 окремі кімнати 13 поверх Кухня — 13 м² Балкон ✔ функціональне планування ✔ світла та простора ✔ комфортна для проживання великої родини Окрема перевага — генератор у будинку (ліфти та водопостачання працюють навіть при відключеннях). 🏢 Будинок цегляний, преміум-клас теплий та надійний консьєрж сучасні ліфти якісна шумо- та теплоізоляція 💡 Чому варто звернути увагу Поєднання великої площі (90 м²), близькості до метро та автономності будинку — це рідкісний формат на ринку. Вас зацікавила ця квартира? Тоді швидше зателефонуйте або пишіть нам! Ваші дбайливі "One Realty". #213-302-050

генератор
Академіка Палладіна просп., 18/30

#23882 До продажу пропонується 3 кімн затишна сімейна квартира 75м2 поруч з м. Житомирська у цегляному будинку у відмінному стані, повністю готова до комфортного проживання. В будинку ОСББ , зроблено капітальний ремонт в парадному, є підземний паркінг та наземний гостьовий паркінг. На поверсі 4 квартири, квартира в гарному стані, зонована на 3 окремі кімнати, в спальні засклена лоджія, просторий санвузол, кухня 15м2 із гарним панорамним виглядом. Один власник, документи готові до угоди. Розглядаємо державні програми.

Берестейський просп. (Перемоги), 107
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Продаж квартири з авторським дизайн-проєктом у ЖК «Святобор», Святошинський район, поруч зі станцією метро «Святошин». Локація вирізняється зручною транспортною доступністю: швидкий виїзд на проспект Перемоги дозволяє дістатися центру міста всього за 25 хвилин на авто. Вишукана квартира з авторським дизайн-проєктом, у якій естетика гармонійно поєднується з функціональністю. Продумане до деталей двостороннє планування наповнює простір світлом. Рівень комфорту підкреслюють сучасні рішення: автоматичне освітлення та відкриття штор. Кухня-вітальня — центральний простір квартири, створений для життя з задоволенням. Тут органічно поєднані обідня зона та затишна зона відпочинку з розкладним диваном для приємних вечорів. Кухня оснащена повним комплектом якісної вбудованої техніки: індукційна варильна поверхня, духова шафа, велика посудомийна машина, холодильник, мікрохвильова піч, бойлер та система очищення води. Лаконічні фасади з антипальцевим покриттям зберігають бездоганний вигляд, а продумані системи зберігання забезпечують порядок без зайвих деталей. Балкон трансформовано у стильний робочий простір із вбудованими шафами — ідеальне місце для концентрації та продуктивності. Спальня — приватна територія комфорту, де кожен елемент працює на відновлення: ліжко з якісним матрацом, продумані системи зберігання, робоча зона та акцентне дзеркало з підсвіткою. Дитяча кімната виконана з урахуванням потреб двох дітей: функціонально зонований простір із двома ліжками, робочою зоною біля вікна та місткою шафою. У квартирі передбачено два санвузли: основний — з душовою кабіною та пральною машиною з функцією сушіння, і гостьовий. Вхідна група оформлена зі смаком і увагою до деталей: простора шафа та дзеркало з підсвіткою формують перше враження про рівень житла. Ця квартира — більше, ніж просто житло. Це гармонійне поєднання естетики та комфорту, продумане до найменших деталей. ЖК «Святобор» — сучасний житловий комплекс комфорт-класу в зеленому районі Києва, який поєднує тишу природи та зручність міста: закрита територія, власний озеленений двір у форматі Park Resort, близькість до метро та розвинена інфраструктура поруч (школи, садочки, магазини, кафе). Додатковими перевагами є підземний паркінг(коефіціент майже 1 до 1), охорона, сучасні дитячі й спортивні зони. Комплекс збудований забудовниками City One Development та Інвест-Будресурс. Ними вже збудовані такі відомі преміум проєкти як ЖК Новопечерські Липки та ЖК Бульвар Фонтанів. Запрошуємо на перегляд! Є оглядове відео. Код: A.29.201.

Львівська вул., 15-Б

Без комісії ! ГЕНЕРАТОР Продаж трикімнатної квартири з новим дизайнерським ремонтом, меблями та технікою. ЖК комфорт класу "Верховина" - це новий, сучасний комплекс закритого типу. Концепція будинку за системою "розумний будинок", що значно покращує комфортне проживання. Закрита територія під охороною 24/7,заъзд по ключу, відеоспостереження всього комплексу, дитяча та спорт майданчики. Підземний та гостьовий паркінг. Будинок-монолітно-каркасний, стіни з цегли. Комплекс розташований 7 хвилин пішої доступності до м. "Житомирська", м. "Святошин" -10 хвилин. Адреса: вул. Берестейський просп. 109А. До центру Києва-15 хвилин транспортом. Квартира розташована на 18-му поверсі 25-ти поверхового будинку. Загальна площа: 81,21м2, висота стелі 2.7 Н. Має неймовірний, панорамний вид з вікна. Дизайнерський ремонт продуманий до дрібниць для комфортного життя. Ремонт робили для себе з високоякісного матеріалу. Комплектація квартири всіма необхідними меблями та технікою світових брендів: кондиціонери у кожному приміщенні, посудомийна машинка, бойлер, холодильник, телевізор. Встановлена сигналізація. Продумане планування: три окремі спальні, роздільний санвузол, велика кухня-вітальня, великий балкон. Вдала інфраструктура поруч, біля будинку магазин "Novus", Сільпо, кафе, школа, дитячий садок, університет, гімназія. До зустрічі на перегляді.

Берестейський просп. (Перемоги), 109-А

Продаж 3 кімнатної дизайнерської VIP рівня квартири у сучасному цегляному будинку по вул . Ірпінська 69б Квартира складається з великої кухні-студії, 2х окремих кімнат: спальні з власним с/в, дитячої кімнати, просторої гардеробноі кімнати та с/в, 2 балкони . Дизайн квартири розроблений з врахуванням кожної дрібниці, використовували дорогі матеріали та елементи , побутова техніка Bosch. Підлога з підігрівом , система очистки води , два бойлери , охоронна сигналізація . Будинок розташований не біля дороги в квартирі дуже тихо , закрита територія двору , є підземний паркінг . Поруч метро , маркети , школи ,зручна транспортна розвʼязка . Без комісії

возможна продажа по єОселя
Ірпінська вул., 69-Б 0751026382

Продаж стильного дворівневого пентхауса в ЖК “Святобор” 📍 Святошинський район, вул. Львівська, 15-Б Пропонується до продажу стильний, просторий та продуманий до деталей пентхаус у сучасному житловому комплексі “Святобор”. 11 поверх, два рівні, дизайнерський ремонт у витриманому монохромному стилі. 🛠 Переваги квартири: ▪️ Якісний дизайнерський ремонт ▪️ Розумне зонування простору ▪️ Використані дорогі, довговічні матеріали ▪️ Сучасна електрика, продумана система зберігання, якісна техніка 📐 Планування: 1-й рівень: ▪️ Простора вітальня, об’єднана з кухнею-їдальнею ▪️ Санвузол ▪️ Велика комора для зберігання сезонних та габаритних речей 2-й рівень: ▪️ Дві окремі спальні кімнати ▪️ Зона відпочинку ▪️ Санвузол ▪️ Системи кондиціонування, великі шафи-купе, меблі, техніка 🛋 Квартира повністю укомплектована — заходь і живи! 💰 Ціна: 255 000 $ 📌 Без комісії для покупця 🔑 Ключі на руках — оперативний показ, швидка угода! ✨ Ідеальний варіант для комфортного сімейного проживання — функціональність, стиль та затишок у кожному метрі. 📞 Дзвоніть — з радістю організую перегляд!

Львівська вул., 15-Б

Продаж 3 кімнатної просторої квартири , проспект Палладіна,20 . Розташована на 14 поверсі 22-поверхового монолітно-каркасного будинку . Планування: Загальна площа 93,0 кв.м. Житлова площа 53,0 кв.м. ( 24,2; 11,8; 17,1) Кухня 13,0 кв.м. Кладовая 2.1 кв.м. Санвузол 2 ( 2,11+1,7 )кв.м. Простора світла 3-кімнатна квартира у відмінному районі Святошина, поруч метро « Академмістечко» , загальна площа —93,0 кв.м. Кімнати окремі, продумане зручне планування. Будинок- спецпроект 2005 року, утеплений , якісні склопакети, вікна виходять в двір, завдяки цьому відсутній шум проспекту. Є підземний та наземний паркінг, дитячі та спортивні майданчики. В будинку консьєрж, відеоспостереження, 3 ліфта ( один вантажний). Генератор, тому ліфти працюють при відключенні електроенергії. Розвинута інфраструктура: Зручна локація. Поруч знаходяться: дитячі та спортивні майданчики, ТРЦ , кафе, банкомати, салони, аптеки, та зупинки громадського транспорту. До метро Академмістечко пішки 10 хвилин. Телефонуйте. Перегляд по домовленності. Документи готові до продажу.

Академіка Палладіна просп., 20

Без комісії. Продається трикімнатна квартира (83 м2) з ексклюзивним ремонтом в ЖК «Святобор» в м. Києві по вул. Львівській, б. 15 (ст. метро "Житомирська" та ст. метро «Святошино» – 10 хвилин пішки) Площа: 83,4 м2/32м2/31 м2 Поверх: 3/26 В продажу є зручне паркомісце в підземному паркінгу, продається окремо Квартира пройшла індивідуальне перепланування та на сьогодні розділена на такі приміщення: - кухня вітальня: 36 м2 - спальня та гардероб: 13,7 м2 - дитяча: 13,96 м2 - кабінет: 3,75 м2 - ванна: 3.89 м2 - туалет: 1.19 м2 - коридор: 5.63 м2 - балкон: 4.02 м2 Ремонт робився по деталізованому дизайну-проекту та на сьогоднішній день майже повністю завершено. Дизайн проект з повним плануванням демонтажу/монтажу стін, електропроводки, води, теплих полів, опалення, кондиціонування, вентиляції та інше буде передано новому власнику. Є контакти майстрів які робили ремонт. Більш детально про ремонт: - Стіни та стеля: вирівняні гіпсокартоном з мінватою для шумоізоляції. - Підлога: керамограніт з теплою підлогою - Електроенергія: окрема підводка на кожну групу - Водопостачання: встановлена система аварійного відключення води на випадок затоплення. В ванній кімнаті по проекту бойлер, що буде забезпечувати і ванну і кухню. - Освітлення: трекінгове та точкове - Міжкімнатні двері: скритого монтажу - Вхідні двері: броньовані, клас захисту 3 - Опалення: майже всюди теплі поли, батареї та внутрішньо підлоговий калорифер під балконним блоком. - Кондиціонування: спліт система на обидві спальні, також канальний кондиціонер на вітальню-кухня та кабінет. - Припливно-витяжна вентиляція: проходить по всім кімнатам - Плінтуси: знімні алюмінієві, можуть вмістити додаткову проводку - Туалет: унітаз з вмонтованим електричним біде - Ванна: відокремлений блок для пральної машини та бойлера. - Запроектована серверна з усіма виводами Залишилось доробити: - Припливно -витяжна вентиляція вивід з балкону на вулицю + пусконалагоджувальні роботи. - Кухонний блок - Ванна: тумбочка з накладною раковиною (раковина вже на обєкті) - Меблі та дзеркала - Побутова техніка ЖК «Святобор» це житловий комплекс у Святошинському районі Києва, який позиціонується як проект класу "комфорт" із закритою територією, власною інфраструктурою та сучасними рішеннями для мешканців, включаючи дитячі майданчики, зони відпочинку та зручні планування квартир, розташований на вулиці Львівській. Переваги комплексу: - Використовується монолітно-каркасна технологія з червоної цегли, сучасні фасади та енергоефективні матеріали - Проект позиціонується як комфорт-клас, хоча за окремими характеристиками може наближатися до бізнес-класу - Величезний внутрішній двір з ігровими майданчиками та зеленою зоною відпочинку - Закрита територія та двір без автівок — з охороною та відеоспостереженням - Індивідуальні лічильники на воду, тепло та електроенергію - Підземний паркінг з функцією укриття та прямим спуском з парадного - Власна інфраструктура: магазини, аптеки, кафе, салони - Планується відкриття дитячого садка та сімейного фітнес-центру - Надійний забудовник City One Development (відомий своїми проєктами ЖК «Новопечерські Липки», «Бульвар Фонтанів» та інші) Інфраструктура: - Школи та садочки, парк, багато магазинів, кафе та ресторанів, Новус; - Проспект Берестейський (Перемоги) — 3 хвилини - Ст. метро "Житомирська" та ст. метро «Святошино» – 10 хвилин пішки Умови продажу: Без комісії для покупця Вартість 222 000$ Без комісії для покупця Документам менше 3 років, податки можемо розділити В продажу є паркомісце в підземному паркінгу, продається окремо Ексклюзив на продаж та рекламу З колегами співпрацюю без дублювання реклами

Львівська вул., 15

Новий будинок класу "Комфорт" збудований з червоної цегли за монолітно-каркасною технологією, енергоефективний, забезпечений ультрасучасною системою резервного живлення з інверторами і акумуляторами, для безперебійної роботи ліфтів встановлено генератор. Дуже хазяйновите та дбайливе ОСББ(14 грн в місяць за 1 кв.м. за обслуговування та усі зручності). Панорамний 15 поверх, швидкісні ліфти, охорона, паркінг. Функціональне планування квартири, добротне будівельне оздоблення, ідеальна лазерна стяжка, товсті теплі цегляні стіни, встановлені батареї з регуляторами, склопакети, простора лоджія засклена, мегапанорамний відкритий балкон. Терміново! Документи готові, перший продаж, перші Власники, ніхто не прописаний(не зареєстрований), розглянемо державні програми! Поруч розташовані парки та сквери, супермаркети, хоророша розвинена інфраструктура, метро - 4 хвилини пішки!

генератор
Василя Стуса вул., 7-Б

Продаж 3 кімн.кв, вул. Вернадського 57, від метро Академмістечко 10 хв, новий будинок з паркомісцем у дворі. Загальна площа 92 кв.м. кімнати роздільні, 2 санвузли, Гардеробна, Один балкон засклений, 2 відкриті балкони. Вся побутова техніка - Холодильник, 2 бойлери, пральна машина. Попередні мешканці заїжджали зі своїми меблями. З меблів - кухня та ліжка (без матраців) На фото та третя кімната – порожня. Одне ліжко двоспальне Одна односпальна Закрита територія, є своє закріплене паркомісце.

Академіка Вернадського бульв., 57

Пропонується до продажу 3-кімнатна простора квартира за адресою вул. Верховинна 80 Квартира двостороння, Розташована на комфортному 4-му поверху. Планування суміжно-роздільна. Три балкони незасклені. У двох кімнатах на вікнах склопакети. Будинок газифікаований Поруч метро Житомирська в пішій доступності Додатково надсилаю відеоогляд по запиту Пропозиція від агенції нерухомості Комісія агенції 5%

Верховинна вул., 80

До Вашої уваги пропонується чудова трикімнатна квартира площею 67м2. Квартира знаходиться в цегляному будинку за адресою вул. Верховинна, буд. 87. Навколо будинку тиха зелена територія, в пішій доступності мальовниче озеро Верховина та ліс. У парадному зроблена реновація, встановлені металеві двері із контролем доступу, замінений ліфт. Планування квартири включає: - окрема кухня - простора вітальня - дві спальні - роздільний санвузол - два балкони Останній ремонт був зроблений в 2014 році, замінена вся електрика (мідна проводка), натуральний новий паркет на підлозі, італійські двері із натурального шпону, замінені всі склопакети на металопластикові, встановлений кондиціонер, сигналізація, wi-fi, зроблено внутрішнє утеплення стін, квартира дуже тепла. Готова до продажу. Телефонуйте, перегляди у будь-який зручний час.

Верховинна вул., 87

New! 3-к 86м2 Свтошинська Площа 1 Житомирська Святошин Нивки Площа: 86/43/15 м2 Поверх: 21/25 Повноцінна 3-к квартира, з гарною інфраструктурою навколо будинку, Поруч метро Житомирська, Святошин. Магазини та ТЦ Xit Mall, Нова Пошта. Найкращій район Києва для комфортного проживання. Квартира повністю утеплена, світла та простора, з вікон квартири відкривається гарний панорамний вид на місто. В під"їзді - консьєрж, 3 ліфти, у дворі - огороджений сучасний дитячий майданчик Вартість: 90,5т USD найкраща серед 3-кімнатних квартир! Телефонуйте, відповім на всі питання, що Вас цікавлять! Також готовий запропонувати всі альтернативні варіанти у цьому будинку та місті Київ

Святошинська пл., 1

Пропонується квартира за адресою вул. Вернадського, 65 — чудова можливість реалізувати власний дизайн та створити простір своєї мрії. Розташована на 1 поверсі, що ідеально підходить як для проживання, так і для можливого використання під комерцію (салон, офіс, кабінет). Зручний доступ без зайвих сходів — комфорт для будь-якого віку. Квартира повністю під ремонт — а це означає, що ви не переплачуєте за чужий інтер’єр, а створюєте все «з нуля» під свій стиль і потреби. Будинок знаходиться в зручній локації з розвиненою інфраструктурою: поруч транспорт, магазини, школи та все необхідне для комфортного життя. Це відмінний варіант як для інвестиції, так і для власного проживання чи бізнесу.

Академіка Вернадського бульв., 65

Добрий день✨ Без комісії для покупця. ➡️ Продається трьохкімнатна квартира (перепланована з чотирьохкімнатної) за адресою вул. Котельникова 33. Продаж за готівку💰 🏠 Будинок спец. проект 2000 року з монолітно-каркасною технологією будівництва, стіни - керамічна цегла. 🔥 + за квартирою закріплено 2 паркомісця, які знаходиться під цілодобовою охороною. ✔️ квартира з євроремонтом ✔️ встановлені якісні двері (натуральна вільха) ✔️на підлозі плитка + паркет з ясеня ✔️ кухня - Merx вишня ✔️балкон засклений, обладнаний зручними шафами ✔️вбиральня, кімнати та с/в роздільні ✔️ велика ванна кімната, вбудовані місткі шафи ✔️на кухні підлога з підігрівом. 🌳Поруч розвинена інфраструктура: магазини, школи, кавʼярні, два великі сквери, поліклініка та лікарня, дитячий майданчик з великим футбольним полем тощо… 🔥метро Житомирська 10 хв пішки ☎️ Телефонуйте якщо виникли питання чи домовитись на перегляд. Гарного дня☀️

Михайла Котельникова вул., 33

Пропонується до продажу дворівнева видова 3-кімнатна квартира у класичному стилі в будинку за адресою Берестейський просп. 107. Площа квартири 142 м2. Планування квартири: 1 поверх - кухня, вітальня, санвузол з душовою кабіною, зона відпочинку. 2-й поверхкімната для двох дітей, господарська спальня та санвузол з ванною. У квартирі тепла підлога, два балкони, посудомийна машина, бойлер, фільтр води, камін, велика гардеробна кімната Квартира в ідеальному стані. Не потребує додаткових вкладень. Поруч з будинком підземний паркінг, школи, садочки,лікарні, паркові зони, ТРЦ. У будинку є укриття. Також бонусом до квартири буде кладова на поверсі. Додатково надсилаю відеоогляд за запитом.

Берестейський просп. (Перемоги), 107

Вашій увазі пропонується чудова велика 3-кімнатна квартира, в тихому зеленому районі Святошина, на 15 поверсі 21-поверхового будинку за адресою пр. Берестейский 107. Квартира простора, площа 78/44/17.85кв.м.- три окремі кімнати, велика кухня, сан вузол роздільний, лоджія. Стан якісний житловий з ремонтом, укомплектована всіма необхідними меблями та технікою, Готова до заселення без додаткових витрат.(дивиться фото). Будинок індивід. проєкт 2003 року, монолітно-каркасний, цегла, утеплений. Охайне парадне, 3 ліфти, є консьєрж. Чудова інфраструктура-, супермаркети НОВУС, ТЦ ХІТ МОЛ, школи та садочки, супермаркети, магазини, кав’ярні, соснові парки та сквери, місця для відпочинку! Найближча станція метро — Житомирська, пішки 7 хвилин. Поруч з будинком є зупинка громадського транспорту по Берестейскому проспекту. Тут зручно жити або здавати квартиру в оренду — попит буде завжди!

Берестейський просп. (Перемоги), 107

Квартира розташована на 24-му поверсі з 25, що гарантує приголомшливий панорамний вигляд на місто та золоті бані собору і захід сонця, який не закриють нові новобудови. Завдяки високому поверху, у квартирі завжди багато сонячного світла та мінімум шуму від проспекту. Одна така в будинку. Три кондиціонери. Підігрів підлоги. Балкон засклений. Лічильники на воду, централізоване опалення , електрику (двозоний тариф). Бойлер. Будинок: Спецпроект, монолітно-каркасний + цегла. введений в експлуатацію, заселений. ОСББ. Цілодобова охорона з відеонаглядом, система доступу по чипах. Територія закрита. Два заїзди через шлагбауми з розпізнаванням номера авто. У будинку 3 швидкісні ліфти. Є наземний для мешканіців та підземний паркінг, який використовується як укриття. Є дитячий і спортивний майданчики. ОСББ придбані генератори для екстреного заживлення води/ліфтів. Презентабельне парадна група. М.Житомирська 5 хвилин, ТРЦ Хіт-Мол. Зупинка тролейбусу біля будинку. В пішій доступності: Novus експрес, школи - гімназія східних мов і гімназія "Академія", державні садочки і лікарені, спортзал, парк для прогулянок та сквер. Квартира використовувалася під офіс, легко трансформується в житлову, всі комунікації і ремонт робилися з розрахунку на житлове проживання. Квартира підходить як для власного проживання, так і для орендного бізнесу. Готовий розглянути продаж під держпрограми єОселя/єВідновлення. Документи готові, власність більше 3 років, ніхто не прописаний. Власник, без комісій.

владелец
возможна продажа по єОселя
генератор
None 139000.0 USD

Квартира має роздільне планування та знаходиться в житловому стані. Вона обладнана двома великими лоджіями та просторим холом. Будинок підключений до централізованої системи опалення, центрального водопроводу та центральної каналізації. Також забезпечено вивіз відходів та підключення до електрики. Дорога до будинку асфальтована. У квартирі є всі необхідні меблі та техніка, включаючи меблі на кухні. Також доступний Wi-Fi. Продаж квартири здійснюється без комісії для покупця. Будинок серії АППС, побудований у 1990 році. В підїзді є ліфт та вантажний ліфт. Поруч з будинком знаходиться сквер Федори Пушніної з дитячими майданчиками та зонами відпочинку. У межах трьох хвилин розташовані дитячий садок Лілея, Київська гімназія #287 та середня загальноосвітня школа #410. Зручна інфраструктура включає супермаркети Novus, Сільпо, ТЦ Xit mall, Академсіті, Varus. Також зручна транспортна розвязка, з пішою доступністю до метро Житомирська та метро Академмістечко. Квартира розташована на другому поверсі 10-поверхового будинку. З вікон відкривається вид на сквер. В квартирі є ванна, балкон та лоджія.

Без комісії для покупця продається 3х квартира по вул.Ореста Васкула,4

Простора та затишна 3 кімнатна квартира з якісним ремонтом у цегляному будинку 2005 року. Зручне планування: три окремі кімнати, кухня, два санвузла, гардеробна, засклений балкон. Ремонт - Євроремонт. Система опалення: Централізоване. Комунікації: Центральний водопровід. В квартирі є вбудована кухня, вбудовані меблі, побутова техніка, кондиціонер, бойлер. Пропонується продаж паркомісця в підземному паркінгу площею - 21 кв.м. Вартість паркомісця 20 000 дол. Чистий підїзд, доглянута прибудинкова територія, консьєрж. Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і. Комфорт: Балкон, лоджія, Ліфт, Грузовий ліфт. Поруч з будинком торгівельний центр, супермаркет, дитячий садок, школа. Метро Академмістечко – 5 хвилин пішки. Металопластикові вікна, на підлозі паркет. Гардеробна, засклений балкон.

Академмістечко. 3 кімнатна квартира на пр. Палладіна 18/30

Квартира має три кімнати та кухню-студію площею 21,6 м². Виконано євроремонт. Дизайн створювався для життя, з продуманими деталями та якісними матеріалами. Є окрема спальня з робочою зоною, дитяча кімната, вбиральні, гардеробні та приховані комірки. Планування передбачає перепланування. У будинку активно працює ОСББ. Проведено роботи на водних стояках, частково замінені труби гарячого водопостачання та водовідведення, замінені крани. Збільшено кількість насосів для покращення циркуляції води. Оновлені лічильники насосів опалення та дооснащені щити живлення реле напруги. Встановлено насос на опалення в котельні. Додатково встановлено генератор, який забезпечує роботу системи опалення навіть під час відключень електроенергії. У квартирі є тепла підлога в зоні вітальні та ванній з автономним керуванням. Стабілізатор, можливість підключення інвертора й АКБ забезпечують незалежність від світла. Квартира оснащена преміальною технікою від Mitsubishi, Bosch, Siemens, Samsung. Є холодильник, пральна машина, посудомийна машина. Можливий обмін на вашу нерухомість. Надається повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Допомога по купівлі квартир за державними програмами: "Є-оселя", "Житло для ВПО та військових (постанова 280)", "Сертифікат на зруйноване житло". Будинок має приватне лобі з консьєржем та ОСББ. Передбачено підземний паркінг та повністю обладнане укриття. Функціонують два ліфти, парадне чисте та доглянуте. В самому будинку є кавярня, магазин, салон краси, приватний лікар, центр розвитку, англійська школа, ветклініка, Нова Пошта. Поруч з будинком розташовано кілька станцій метро. Територія характеризується тишею, зеленню та простором. Квартира має відеодомофон та охоронну сигналізацію. Використані якісні матеріали: кераміка, ламінат, фарба, шпалери, натяжні стелі. Квартира нова і чекає на своїх господарів, які створять у ній своє щасливе життя.

генератор
Квартира, 3к. Євроремонт. Розумовського, 17, Академмістечко, метро

Квартира має роздільне планування та євроремонт. Всі кімнати, окрім кухні-вітальні, розташовані окремо. В квартирі є просторий зал зі зручною гардеробною, спальна кімната, дитяча кімната, яку можна використовувати як робочий кабінет, та вітальня, обєднана з кухнею. Також є два санвузли. Підлога у холі та вітальні покрита плиткою, а в кімнатах - паркетом. У санвузлах встановлено підігрів підлоги. Система опалення централізована. Для гарячої води встановлено бойлер. В квартиру підведений високошвидкісний інтернет. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Всі кімнати обладнані кондиціонерами (4 шт.). Будинок збудований у 2001-2010 роках. В підїзді є відеоспостереження, консьєрж та ліфт, а також вантажний ліфт. Квартира видова, з дизайнерським ремонтом. Має чотири балкони, три з яких засклені. В санвузлах є підігрів підлоги.

Продажа 3 комнатная Львовськая, 22, М"Житомирськая" Святошинский район

Продаж 3-кімнатної квартири 97.4 м2 в новому будинку ЖК Святобор. Святошинський район, вул. Львівська, 15. Найкраще планування в данному комплексі! Будинок №2. Поверх 21. Ніхто не прописаний. Документам і будинку більше 3-х років. Загальний метраж - 97.4м2. Квартира двустороння, видова. Має функціональне, правильне планування: три окремі спальні, кухню-вітальню з виходом на засклений та утеплений балкон (який можна приєднати до кухні при потребі); роздільний санвузол. Вікна дивляться у двір та на центр міста. Схід та захід. Комплекс має зручну транспортну розвязку: до станціі метро Святошино та Житомирська -10 хвилин пішки, до станціі метро Хрещатик -15 хвилин на метро, до проспекту Перемоги - 5 хвилин пішки. Комплекс знаходится на другій лініі від проспекту Перемоги, що робить будинок тихим та захищеним від шуму дороги. Поряд- в пішій доступності, знаходиться : продуктові магазини, кавярні, НП, лікарні, парки, дитячі садочки та дві державні школи. Місце де розташований Святобор - спальний мікрорайон, на перетині двух паркових зон. Всі будинку в даному комплексі - з червоної цегли , монолітно-каркасна технологія будівництва, утеплені ззовні - базальтова вата 15см, також , утеплений балкон по всьому периметру з середини - базальтова вата 10 см. В квартирі виконано: на підлозі стяжка під лазер, стіни з чорновою штукатуркою, встановлені вікна 2-камерний склопакет, розведено опалення, холодна та гаряча вода, встановленні стальні радіатори з терморегуляторами; підключено лічильники на опалення, холодну/гарячу воду та електрику. Територія комплексу знаходиться під охороною, має великий внутрішній двір без машин - 2.5га, тільки для мешканців комплексу. Також, має гостьовий та підземний паркінг , який використовується і як укриття. Без комісіі. Пергляди за домовленістю. Податки - 1% для Покупця та нотаріальні витрати 50/50. Додатково: Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Планування: Двостороння. Санвузол: Роздільний. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Під чистову обробку. Меблювання: Ні. Комфорт: Відеоспостереження, Балкон, лоджія, Консерж, Ліфт, Пожежна сигналізація, Підземний паркінг, Гостьовий паркінг, Охорона території, Грузовий ліфт. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід

Продаж 3-кімнатна ЖК Святобор, Святошино, Житомирська, Львівська,Нивки ЖК Святобор
1 - 24 из 33 результатов

Ищите квартиру по локации