Продаж 3 кімнатної квартири вул. Велика Васильківська, 84/20, Олімпійська Будинок розташований у самому центрі Києва, поруч метро Олімпійська, Костел Святого Миколая, НСК «Олімпійський». мікрорайон Нова Забудова, Печерськ, адміністративно Голосіївський район Зручне планування складається з: - вітальня - кухня - спальня - спальня - коридор - гардероб - санвузол з ванною - два балкони Висота стелі - 3,2 метри Свіжий сучасний ремонт, все від найкращих виробників. Квартира повністю укомплектована всією необхідною побутовою технікою (у тому числі посудомийна та пральна машини, вбудована техніка на кухні) та меблями. В квартирі встановлено сигналізація, є декоративний камін, 3 кондиціонери (у кожній кімнаті), у санвузлі та коридорі - підігрів підлоги. Два балкони з видом на внутрішній двір та на вул. Велика Васильківська. Закритий тихий внутрішній двір тільки для мешканців. Капітальний ремонт покрівлі на чердаку був зроблений у 2015 році. Будинок зведений у 1928–1929 роках за проєктом серії «Царський». Це добротна цегляна будівля з характерною архітектурою та високою якістю будівництва. Товсті цегляні стіни забезпечують гарну тепло- та шумоізоляцію, а залізобетонні перекриття додають надійності й довговічності конструкції. Будинки цього типу цінуються за свою капітальність, виразну архітектуру та комфортне проживання в центральній частині міста. --- Продажа 3 комнатная квартира ул. Большая Васильковская, 84/20 Дом расположен в центре Киева, рядом метро Олимпийская, Костел Святого Николая, НСК «Олимпийский». микрорайон Новая Застройка, Печерск, Голосеевский район Удобная планировка состоит из: - гостиная - кухня - спальня - спальня - коридор - гардероб - санузел с ванной - два балкона Высота потолков – 3,2 метра Свежий современный ремонт, все от лучших производителей. Квартира полностью укомплектована всей необходимой бытовой техникой (в том числе посудомоечная и стиральная машины, встроенная техника на кухне) и мебелью. В квартире установлена сигнализация, есть декоративный камин, 3 кондиционера (в каждой комнате), в санузле и коридоре - подогрев полов. Два балкона с видом на внутренний двор и ул. Большая Васильковская. Закрытый тихий внутренний двор только для жителей. Капитальный ремонт кровли на горизонте был сделан в 2015 году. Дом построен в 1928–1929 годах по проекту серии «Царский». Это добротное кирпичное здание с характерной архитектурой и высоким качеством строительства. Толстые кирпичные стены обеспечивают хорошую тепло- и шумоизоляцию, а железобетонные перекрытия придают надежность и долговечность конструкции. Дома этого типа ценят свою капитальность, выразительную архитектуру и комфортное проживание в центральной части города.

Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 84/20

Продаж 3-кімнатної квартири в самому центрі Києва! Пропонується простора та світла 3-кімнатна квартира, розташована у престижному районі столиці — центр міста, поруч із метро, магазинами, кав’ярнями та ключовими міськими локаціями. Загальна площа: 95 м² Поверх: 4 / 5 Кімнати роздільні Простора кухня Якісний ремонт Балкон , лоджія Теплий будинок, охайний під’їзд Є місце для паркувння 5–7 хвилин до метро "Палац Спорту" Ідеальна інфраструктура центру. Вартість: 297000 $ Контактний телефон:+380951204772 (Володимир)

Дарвіна вул., 7

Ексклюзивна квартира у самому серці урядового Печерська — вул. Лютеранська, 21/12 Пропонується до продажу розкішна квартира площею 110 м² у легендарному Будинку видатних наукових працівників, розташованому в одному з найпрестижніших місць Києва — на розі вулиць Лютеранської та Банкової. Це адреса, яка говорить сама за себе. Поруч розташовані Офіс Президента України, Будинок з химерами архітектора Городецького, Будинок Терещенків, Лютеранська кірха з діючим органом та інші знакові архітектурні пам'ятки столиці. Це історичний центр, де поєднуються престиж, безпека та неповторна атмосфера старого Києва. Квартира знаходиться на високому першому поверсі. Вікна виходять на Офіс Президента України та у затишний, неймовірно зелений внутрішній двір, що дарує відчуття тиші та приватності. Інтер'єр квартири витриманий у вишуканому класичному стилі, який не підвладний часу та завжди залишається символом доброго смаку й респектабельності. В оздобленні використані виключно натуральні та дороговартісні матеріали: паркет із червоного дерева, шпон американського горіха, італійські меблі від провідних європейських виробників. Квартира оснащена преміальною побутовою технікою, серед якої інверторні кондиціонери Daikin та холодильник LG Side-by-Side із вбудованим телевізором. Особлива перевага — індивідуальне опалення з електричним котлом Protherm, що забезпечує повний контроль над комфортом у будь-яку пору року. Високі стелі, масивні метрові цегляні стіни сталінського будинку, відмінна шумоізоляція та неповторна архітектура створюють атмосферу справжньої київської елітної нерухомості. Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто цінує престижне розташування, історію, бездоганну якість, класичну елегантність та комфорт найвищого рівня. Продаж - без комісії для покупця!

Лютеранська вул., 21/12
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Без відключень електроенергії. Під ремонт. Локація одна з найкращих у центрі: 10 хв пішки до Хрещатика 4 хв до метро «Кловська» у пішій доступності метро «Палац спорту», ТРЦ Gulliver супермаркети: АТБ — 2 хв, Сільпо — 5 хв Квартира на 3-му поверсі, досить комфортна висота. Спальня з вікнами у внутрішній двір, тож у квартирі тихо і спокійно, попри центральну локацію. Житло під ремонт — новий власник зможе реалізувати будь-який дизайн-проєкт і зробити простір “під себе” у престижному районі столиці.

власник
можливий продаж по єОселя
None 102400.0 USD

Унікальна пропозиція в елітному ЖК Chicago central house. Квартира загальною площею 105м має дуже зручне планування: великий передпокій, дві спільні (у кожній окрема гардеробна кімната), простора кухня-вітальня, 2 санвузли. Розташована на невисокому 8 поверсі,але при цьому має чудові видові характеристики. У квартирі виконаний якісний дизайнерський ремонт. Використовувалися екологічні матеріали преміум класу від світових виробників. Chicago Central House - жк бізнес класу. Презентабельна вхідна група, підземний паркінг, консьєрж-сервіс, висота стелі 3м. Поруч розташована вся інфраструктура, що необхідна для комфортного проживання.

Антоновича вул. (Горького), 44

Продаєтся простора квартира зі стелею 4 метри, ж/б перекриття в царському будинку з ліфтом! У самому серці Київа. В квартирі зроблена чистова обробка та розведена електрика. Вікна в двір. Про квартиру: 5 поверх 6ти поверхового царського будинку; Загальна площа 96м2; Простора вітальня, 2 окремі спальні; Кухня 13м2; Ванна кімната з вікном; 2 санвузли; Про локацію: Локація-ТОП. Поруч все найкраще для вашого щасливого життя: театри, ресторани, школи, гуртки, університет, ЦУМ. 5 хв. Хрещатик. Телефонуйте, не зволікайте.

Євгена Чикаленка вул. (Пушкінська), 31-А

Пропонується до продажу елегантна квартира на Липках з видом на Бесарабську площу - вул. Круглоуніверситетська, 14. Будинок розташований в самому серці Києва, за три хвилини ходьби від Хрещатика. Квартира розташована в дореволюційному будинку 20 сторіччя, з товстими цегляними стінами та високими стелями. Вона знаходиться на комфортному 3 поверсі зі зручним плануванням, видом на Бессарабську площу, має багато світла та приємну атмосферу класичного київського центру. Основні характеристики: • якісний класичний інтер’єр • італійські меблі • натуральний паркет • повний комплект необхідної побутової техніки • доглянутий будинок, є ліфт, охорона Локація — окремий актив: У пішій доступності Хрещатик, урядовий квартал, Маріїнський парк, найкращі ресторани, бізнес-центри, бутіки та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Ідеальний варіант для: — особистого проживання — представницької квартири в центрі — інвестиції під преміальну оренду Дзвоніть, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд.

Круглоуніверситетська вул., 14

✅ АКТУАЛЬНО! ВИД НА ХРЕЩАТИК! РЕМОНТ! 3кімн=120м²! Хрещатик, 21! ✔ Пропозиція ВИДОВИХ апартаментів з ремонтом на Хрещатику. ✔ В квартирі виконано якісний авторський ремонт преміального класу, з повною заміною комунікацій. ✔ Ремонт з використанням ексклюзивних матеріалів. Паркетна дошка африканське дерево, міжкімнатні двері із цільного дерева, виробництво Італія. Італіська штукатурка, іспанська керамічна плитка. ✔ Меблі на замовлення, виробництво Італія, побутова техніка Bosch. Встановлено кондиціонери Hitachi, резервний проточний нагрівач Bosch. Зонований електричний нагрів підлоги. Броньовані двері, відеодомофон з прихованим відеоспостереженням. ✔ Функціональне двостороннє планування простора кухня столова, велика вітальня, дві спальні, великий сан.вузол, дві лоджії. ✔ Н=3,5 м, будинок з ліфтом, є свій закритий двір з домофоном та магнітним замком. ✔ Метро "Хрещатик", "Майдан Незалежності", "Театральна" піша доступність. ✔ Поряд Оперний театр, театр ім. І. Франка, театр ім.Л.Українки, Володимирська гірка, поряд історичні, туристичні, та архітектурні пам`ятки Києва. КЛЮЧІ НА РУКАХ, перегляди по домовленності. ТОРГ РЕАЛЬНОМУ КЛІЄНТУ!

Хрещатик вул. (Kreschatic), 21

Панорамний дуплекс у центрі Києва — вул. Антоновича Пропонується простора 3-кімнатна квартира площею 137 м² у фасадному дореволюційному будинку навпроти парку Шевченка. Трьостороннє планування забезпечує максимум світла та простору. Стеля на — 3.4 м. Стан квартири — після будівельників, що дає повну свободу для втілення дизайнерських ідей. Є можливість встановлення каміна. Планування: велика кухня-вітальня з виходом на фасадний балкон, 2 окремі спальні кімнати, 3 санвузли, 2 гардеробні, хол. 2 балкона, з одного — краєвид на бульварну частину вул. Антоновича та парк Шевченка. Будинок у доброму стані: залізобетонні перекриття, ліфт, парадне після ремонту. Локація преміум-класу: поруч парк Тараса Шевченка, Ботанічний сад, метро Площа Українських Героїв, бізнес-центри, ресторани, бутіки та зручна інфраструктура. Ідеальний варіант для тих, хто цінує архітектуру, простір, світло та центральне розташування.

Антоновича вул. (Горького), 3-А

Продаж 3-кімнатної квартири в історичному центрі Києва. Будинок дореволюційної забудови, реконструйований у 1975 році. Квартира складається з трьох великих окремих спалень, можливе різноманітне перепланування. Більшість кімнат мають вікна на вул. Антоновича. Вид з балкону та планування можна побачити на фотографіях в оголошенні. В будинку всього 10 квартир. У дворі є паркомісця, вʼїзд під шлагбаум. Також є кладова. Локація: м. Льва Толстого, вул. Антоновича (Горького), 15. Голосіївський район, центр. Технічні характеристики: • Улюблені поціновувачами високі стелі • Залізобетонні перекриття • Ліфт • Горище (можлива приватизація) Переваги: • Ексклюзивна локація • Охорона та відеоспостереження 24/7 • Реконструйований дореволюційний будинок в архітектурі кращих традицій царської епохи • Максимально прозорі та чисті документи Продаж БЕЗ комісії! Телефонуйте та домовляйтеся про перегляд!

Антоновича вул. (Горького), 15

Без комісії Продаж ВИДОВОЇ квартири 196.8 кв.м. НОВОБУДОВА в самому Центрі міста Київ вул.Крутий узвіз 7, поруч Бессарабка Хрещатик ТЦ Гулівер, БЦ ARENA CITY, чотири станції метро Хрещатик, м.Театральна, м.Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Квартира загальною площею 196.8 кв.метрів з ПАНОРАМНИМИ ВІКНАМИ, займає весь 9-й поверх/10, вантажний ліфт ThyssenKrupp. Квартира під ремонт де ви можете здійснити всі свої дизайнерські задуми, складається з окремої кімнати(спальні) з відкритим балконом, великої кімнати вільного планування з панорамними вікнами, кухні та двох санвузлів - дивіться відео. Відеотур: youtube.com/watch?v=Wi4zwsNqgqk Цілодобова охорона, СКД (система контролю доступу, вхід по карткам), відеоспостереження, НОВОБУДОВА 2008-го року, БОМБОСХОВИЩЕ, підземний паркінг, надається 1 паркомісце на поверх, є додаткові паркомісця на відкритому паркінгу. Найближчі станції метро: Палац Спорту, Площа Українських Героїв, Театральна, Хрещатик. Система опалення: автономна, газовий котел RINNAI та бойлер. Над даною квартирою продається квартира на останньому поверсі 180.6 кв.м. (пентхаус), який можна також докупити та обʼєднати в дворівневі апартементи. Вартість 688800 у.о. без оплати комісійних виплат для покупця (станом на 4 серпня 2026 - квартира актуальна) No fees SALE APARTMENT with the GREAT VIEW 196.8 sq.m. NEW BUILDING city Center Krutyi descent 7, near Bessarabka Khreshchatyk Gulliver Shopping Center, trade and entertainment center in the very heart of Kyiv ARENA CITY Business Center, four metro stations: Khreshchatyk, Teatralna metro station, Palace of Sports and Ukrainian Heroes Square. Total apartment area is 196.8 sq.m. PANORAMIC WINDOWS, occupy the entire 9th floor/10, freight elevator ThyssenKrupp. Apartment for renovation where you can realize all your design ideas, consists of a separate room (bedroom) with an open balcony, a large open-plan room with panoramic windows, a kitchen and two bathrooms - watch the video. Video tour: youtube.com/watch?v=Wi4zwsNqgqk 24-hour security guarding, ACS (access control system, possibility to enter the building only with your card), video surveillance, NEW BUILDING built in 2008, BOMB SHELTER, underground parking, premises will be provided by 1 parking space , additional parking spaces in the open parking lot. The nearest metro stations: Palace of Sports, Ukrainian Heroes Square, Teatralna, Khreshchatyk. Heating system: autonomous, RINNAI gas boilers on each floor and boiler. Above this apartment is an apartment for sale on the top floor of 180.6 sq.m. (penthouse), which can also be purchased and combined into two-level apartments. Cost 688800 USD without payment of commission payments for the buyer (as of August 4 2026 - the apartment is relevant)

Крутий узвіз, 7

Пропонується затишна, дууже красива ,Видова 3-к квартира в центрі міста. Кімнати розділені, санвузол сумісний, якісний капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій, авторський дизайн, квартира мебльована, сучасна побутова техніка.Все продумано до дрібниць. Перепланували, щоб всі кімнати були окремі. Тихий затишний двір, шлагбаум. Будинок завжди з електроенергією, гарна транспортна розвязка, поруч 2 метро Кловська та Печерська.Все залишається окрім оргтехніки . Саме головне ,квартира з дуже з гарною атмосферою, в якій хочеться залишитись!! 5 хвилин пішки ТЦ Гулівер Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час.

Лесі Українки бульв., 14

Без комісії для покупця! Ексклюзивна пропозиція! Крутий узвіз 6/2. Дворівнева квартира - 135 м.кв, розташована на 8 і 9 поверхах монументального сталінського будинку в історичному центрі міста. Неймовірні краєвиди на Липські Пагорби, вул. Басейну та Хрещатик! Три атмосферні тераси! Система кондиціювання. Рекуперація повітря. Розсувні панорамні вікна. Ванна кімната з панорамними вікнами з краєвидом на центр міста!!! Електрика, сантехніка, вентиляція вже розведені. Маємо оздоблювальні матеріали, які теж входять у вартість. Розроблений Дизайн проект буде приємним бонусом для покупця! Чекаємо на перегляд! В пішій доступності - метро Хрещатик, Палац спорту, Кловська

Крутий узвіз, 6/2

Продаж сучасної 3-кімнатної квартири на Липках по вулиці Круглоуніверситетська 14 Це місце, де елегантність поєднується з комфортом, а кожна деталь створена для життя з задоволенням. Загальна Площа: 141 м² Висота стель: вражаючі 4 метри — максимум простору та світла! Сучасна кухня-вітальня — місце, де поєднуються стиль і затишок. Приватна спальня — ваш спокій з окремою ванною і душем. Універсальна кімната — під гостьову, робочий простір або дитячу. Балкони — для приємних моментів з краєвидом. Гостьовий санвузол — зручність для щоденного користування. Новий якісний ремонт з повною заміною всіх комунікацій Іспанська плитка на підлозі — стиль і надійність. Підігрів підлоги для тепла та затишку. Вбудована техніка, біокамін, натуральний камінь на стільниці. Сантехніка Hansgrohe, меблі від Blanche — усе продумано до дрібниць. Після реконструкції, з новим ліфтом та відеоспостереженням. Закритий двір для безпечного паркування. Вікна виходять на мальовничий краєвид, який надихає щодня. Чекаємо Вас на перегляді!

Круглоуніверситетська вул., 14

Пропонуємо вам не просто квартиру — а місце, де хочеться жити й насолоджуватися кожним днем! У самому серці столиці на вас чекає простора 3-кімнатна квартира, яка поєднує комфорт, затишок і відчуття справжнього дому. Зручне розташування дозволить бути в центрі всіх подій, а продумане та цікаве планування створює простір для життя, відпочинку й натхнення. Тихий, затишний двір подарує спокій після насиченого дня, а цілодобова охорона забезпечить відчуття безпеки та впевненості. Це той варіант, який хочеться побачити на власні очі… і залишитися назавжди.

Євгена Чикаленка вул. (Пушкінська), 21-Б

ЕКСКЛЮЗИВ. БЕЗ комісії. ПЕЧЕРСЬК. Бульвар Лесі Українки, буд. 6. Простора 3-кімнатна квартира з високою стелею у "Сталінці" із З/Б перекриттям. Планування: просторий хол, три окремі спальні (17,5 - 12,2 - 18,8 кв.м.), кухня, роздільний с/вузол, балкон. Стан квартири житловий - повна комплектація меблями та побутовою техникою, в т.ч. кондиціонер, бойлер, пральна машинка, ГАЗОВА плита. Шикарна інфраструктура: поруч ТЦ "Гулівер", Галерея "Pinchuk Att Centre", Бесарабський ринок. Метро Палац Спорту - 5 хвилин пішки. Можливий безготівковий розрахунок (єВідновлення та інші програми). Квартира вільна. Ключи на руках. Перегляд можливий у зручний для Вас, час.

Лесі Українки бульв., 6

Продаж 3-кімнатної квартири в бульварній частині вулиці Антоновича, поруч із парком Шевченка в Києві. Квартира з 4-метровими стелями. Кухня-вітальня та 2 спальні, 2 просторі балкони, всі вікна виходять у двір. Ремонт початку 2000-х років. Над квартирою — горище. Квартира кутова, з 3-х боків немає сусідів, зверху теж, повна усамітненість! В будинку є ліфт, але він на довготривалому капремонті. Все інше ви побачите під час огляду. Телефонуйте.

Антоновича вул. (Горького), 23

🌟 БУДИНОК-ПАМ'ЯТКА АРХІТЕКТУРИ! ДЕРЖПРОГРАМИ! ВІДЕО! Центр Києва • Поруч ТЕАТРАЛЬНА • Хрещатик, ЦУМ, музеї та найкраща інфраструктура міста 🌟 79 м² свободи, світла і міського комфорту Продається простора 3-кімнатна квартира на вул. Богдана Хмельницького, 9 — у самому серці столиці. Це не просто житло, це спосіб життя: коли все найважливіше за хвилину від дверей, а місто працює на вас. ✨ Що змінюється у вашому житті з цією квартирою: — Ви живете в оточенні театрів, музеїв, парків та найкращих ресторанів міста. — Ви не витрачаєте час у транспорті — метро Театральна у двох кроках. — Ви працюєте, відпочиваєте та надихаєтесь у ритмі центру. 🏠 Квартира: • 79 м² продуманого простору • Простора кухня 16 м² • 2 поверх цегляного будинку • Будинок 5 поверхів, є ліфт • Теплий, надійний, з товстими стінами 🌆 Локація — топ: • 1 хв до метро Театральна • 3 хв до Хрещатика • Поруч ЦУМ, Національна опера, музеї, галереї • Зручна логістика в будь-яку точку міста Є відео! Розглядаємо держпрограми!

Богдана Хмельницького вул., 9

Sale - a luxurious 3-room apartment in the very heart of Kyiv with fantastic views of the entire city centre. The exquisite 194.2 m2 apartment is renovated and furnished, located on the 15th floor (there are only 2 apartments on the floor). The apartment: You are welcomed by a large, spacious hall with a walk-in wardrobe, hand-paved Mediterranean mosaic floor and sophisticated lighting. From the hall you can access the living room, kitchen, guest bathroom and balcony. The living room is large and spacious with new furniture. There is an exquisite oriental-style dining table (with a central rotating part) near the bay window. Unique sliding doors will lead you to either the study or the kitchen. The study has a large desk for work, panoramic windows and a functioning fireplace. Large and spacious kitchen with new furniture and appliances (fridge, dishwasher, oven, microwave / convection oven). The floor under the wooden dining table is also hand-paved with Mediterranean mosaics. The kitchen worktop is made of a single piece of stone. Spacious bedroom with a lounge area and incredible views has large wardrobes and a private bathroom with a bathtub and shower, expensive plumbing and Italian tiles. No one has lived in the apartment after the renovation, so the apartment has a clean aura and Italian furniture. The house: Club house built in 2005 for 46 apartments, has its own maintenance service, 2 artesian wells, transformer, security, parking (lift to the parking), the house has a fitness and SPA centre, swimming pool, good infrastructure and transport interchange, Bessarabka - 50 m, Arena City 50 m, Khreshchatyk 100 m. Are you interested in this apartment? Then call or write to us soon! Your sincere "One Realty" #213-114-993 Продаж - шикарна 3 кімнатна квартира в самому серці Києва з фантастичним краєвидом на весь центр міста вул. Кропивницького 10 !!!В БУДИНКУ ВСТАНОВЛЕНО ІНВЕРТОР, ЯКИЙ ЗАБЕЗПЕЧУЄ АВТОНОМНЕ ОПАТЕННЯ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ!!! Вишукана 194.2 м2 квартира з ремонтом та меблями розташована на 15-му поверсі (на поверсі всього 2 квартири). Квартира: Вас зустрічає великий просторий хол з шафою-гардеробом, ручна вимостка середземноморської мозаїки на підлозі та вишукане освітлення. З холу відкривається прохід до вітальні, кухні, гостьового санвузлу та балкону. Велика та простора вітальня з новими меблями. Біля еркерного вікна розмістився вишуканий обідній стіл у східному стилі (з центральною обертальною частиною). Унікальні розсувні двері прокладуть Вам шлях або до Кабінету або до кухні. Кабінет з великим столом для роботи, панорамними вікнами та діючим повноцінним каміном. Велика та простора кухня з новими меблями та технікою (холодильник, посудомийна машина, духова шафа, мікрохвильова піч / конвектомат). На підлозі під дерев'яним обіднім столом також ручна вимостка середземноморської мозаїки. Робоча поверхня у кухні зроблена з цільного фрагмента каменю. Простора спальня з лоджією в якої розташована лаунж зона та неймовірний краєвид має великі шафи - гардероб та власну ванну кімнату з ванною та душевою кабінкою, дорогою сантехнікою та Італійською пліткою. В квартирі після ремонту ніхто не проживав, тому оселя має чисту ауру та Італійські меблі . Будинок: Клубний будинок 2005 року на 46 квартир, має власну службу експлуатації, 2 артезіанські свердловини, трансформатор, охорону, паркінг (ліфт в паркінг), в будинку є фітнес та СПА центр, басейн, гарна інфраструктура і транспортна розв'язка, Бессарабка - 50 м., Арена сіті 50 м., Хрещатик 100 м. Вас зацікавила ця квартира? Тоді швидше зателефонуйте або пишіть нам! Ваші дбайливі "One Realty" #213-114-993

Кропивницького вул., 10

Без % Продам 3-кімнатну роздільну квартиру в самому центрі міста, метро Льва Толстого, вул. Велика Васильківська, 12. Усі вікна на фасад, площа 77 м², поверх 2, стелі 4 м, балкон, квартира під ремонт. Також є можливість збільшити площу, купивши сусідню квартиру 77 м². Чудове розташування, під бізнес! Закритий двір, парковка. Хрещатик, Басейна, Рогнідинська, Тараса Шевченка, Майдан, Палац Спорту, Шота Руставелі, Бессарабська площа, Гулівер.

Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 12

Без комісії . вул.Тарасівська 7 Унікальна локація. Історичний центр міста. Станції метро "Українськіх Героїв" або «Університет», - 800 метрів. Будинок старої забудови (1920 р), цегляний. Висота стелі-3,3 м. 2 (високий) поверх у 4-х поверховому будинку без ліфта. Трикімнатна квартира з роздільним плануванням, двостороння, загальною площею 82 м2, з/в роздільний, з вікном. Великий балкон засклений та утеплений. Сучасний ремонт у світлих тонах, на підлозі ламінат та плитка, варіативне освітлення. Затишна квартира повністю мебльована та обладнана технікою. - У холі: велика кутова шафа-купе, ; - У залі: кутовий диван, прямий диван, обідній стіл зі стільцями, дуже місткі корпусні меблі, кондиціонер, вихід на засклений балкон з зоною відпочинку; - У спальні: двоспальне ліжко, туалетний столик із дзеркалом, тумбочки, функціональна величезна гардеробна, кондиціонер, - У дитячий: корпусні меблі, ліжко, шафа, кондиціонер; - у кухні: вбудовані меблі, дводверний холодильник, газова варильна поверхня на 4 конфорки, духовка,посудомийна машина, витяжка, микрохвильова піч , стільці, стіл.; - У ванній: ванна-джакузі, умивальник, дзеркало,, пральна машина, вбудовані міблі та шафа; - У туалеті: бойлер, унітаз. Охоронна сигналізація, Центр міста, чудова транспортне сполучення, магазини, аптеки, салони краси, кафе, ресторани. парк Шевченка та Ботанічний сад Фоміна. Власник в Києві, документам більше 3 років.

Тарасівська вул., 7

Пропонується до продажу простора та світла квартира у самому серці столиці — за адресою вул. Ділова, 2Б, у престижному Печерському районі. Квартира розташована на 12-му поверсі 25-поверхового цегляного будинку та має загальну площу 123 м². Вона вражає не лише своїм простором, а й захопливими панорамними видами з вікон, які дарують відчуття відкритості та свободи. Попри центральне розташування, локація залишається напрочуд тихою та затишною — ідеальний баланс між динамікою міста та комфортом приватності. Функціональне планування продумане до дрібниць: три окремі кімнати, простора кухня, а також два санвузли. Один обладнаний душовою кабіною, інший — ванною та душем, що забезпечує максимальну зручність для великої родини. Інтер’єр виконаний із використанням якісних матеріалів: на підлозі — швейцарська паркетна дошка, на кухні — вишукана венеціанська штукатурка, у кімнатах і коридорі — стіни пофарбовані. Встановлені надійні чеські радіатори, підвіконня з натурального каменя. Освітлення продумане до деталей — поєднання центрального та точкового світла створює атмосферу затишку в кожній зоні. Додатковими перевагами є дві засклені лоджії по 6.2 м2, які можна облаштувати під відпочинкову зону, кабінет або додатковий простір для зберігання. Будинок вирізняється високою якістю будівництва — товсті цегляні стіни забезпечують тепло взимку та комфорт у будь-яку пору року. Закрита територія з доступом за пропусками, консьєрж-сервіс, презентабельна вхідна група та два ліфти створюють відчуття безпеки та статусу. У пішій доступності — усе необхідне для комфортного життя: магазини, ресторани, кав’ярні, салони краси, торгові центри, кінотеатри, а також зручне транспортне сполучення, включаючи станцію метро Олімпійська - 10 хвилин пішки. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує простір, якість і престижну локацію в центрі Києва. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд — ця квартира варта вашої уваги.

Ділова вул. (Димитрова), 2-Б

Продається простора та стильна квартира в самому серці Києва за адресою вул. Шота Руставелі, 44 — ідеальний варіант для комфортного життя в центрі столиці. 5 хвилин пішки до метро! Квартира розташована на комфортному 7 поверсі в теплому цегляному будинку з якісною шумо- та теплоізоляцією. Планування продумане до дрібниць: дві окремі спальні, велика кухня-вітальня для сімейного затишку та прийому гостей, два санвузли (ванна та душова кабіна), простора лоджія та містка гардеробна кімната. Квартира двостороння, дуже світла та затишна, з якісним ремонтом в ідеальному стані — можна одразу заїжджати без додаткових вкладень. У всіх кімнатах встановлені кондиціонери, а в кухні-вітальні додатково передбачена система клімат-контролю. Висота стелі — 3 метри, що додає відчуття простору та комфорту. Будинок доглянутий, з трьома ліфтами, консьєржем та підземним паркінгом, який також використовується як укриття під час повітряної тривоги — додатковий рівень безпеки для мешканців. Локація — одна з найкращих у Києві: престижний центр міста, поруч НСК "Олімпійський", парк імені Тараса Шевченка, безліч ресторанів, кафе, супермаркетів, ТРЦ, фітнес-клубів, медичних закладів, шкіл та дитячих садків. У пішій доступності станції метро Палац спорту, Олімпійська та Площа Українських Героїв, що забезпечує швидке сполучення з будь-яким районом міста. Це квартира для тих, хто цінує комфорт, безпеку, якість та життя в самому центрі столиці. Запрошую Вас на перегляд!

Шота Руставелі вул., 44

Продаж 3 кімнатної квартири по вулиці Лютеранська 3 Будинок - сталінка Поруч: Хрещатик, Майдане Незалежності, Пасаж, Центра міста Загальна площа - 92 м2 Площа кухні - 9 м2 Кімнат - 3 2 засклені балкони Поверх 3/4 • Квартира 3к з ремонтом. Затишна і сімейна, для життя є абсолютно все, навіть рушники та постіль. • Будинок після реконструкції. Друга тиха лінія від головної вулиці Хрещатик. Паркомісце у дворі. • Інфраструктура: у пішій доступності кафе/ресторани, супермаркети, аптеки, відділення банків/пошти. • Транспортна розв`язка - метро Хрещатик 2 хв пішки. Перегляди в зручний час, з повагою Мірковська Ірина

Лютеранська вул., 3
123...5
1 - 24 з 109 результатів

Шукай квартиру по локації