Квартира має 2 кімнати та планування від будівельників з підготовкою під фінішне оздоблення. Стяжка підготовлена під чистове оздоблення. Висота стелі становить 3 м.
В квартирі встановлені індивідуальні теплові лічильники, сталеві радіатори KERMI, механічна вентиляція з системою природного припливу повітря. Автономна котельня Viessman забезпечує опалення та очищення води, а власна трансформаторна підстанція та генератори гарантують функціонування пропускної системи, ліфтів, опалення та водопостачання.
Меблі відсутні.
Продаж квартири.
ЖК Park Avenue VIP - це престижний, сучасний та комфортний житловий комплекс із закритою територією та двором без машин. На території розташований власний парк площею 2.5 гектара, зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики, зона барбекю та літній кінотеатр. Комплекс обладнаний постійним відеоспостереженням (понад 400 камер), вхід здійснюється за пропусками, забезпечена воєнізована охорона та консьєрж-сервіс 24/7/365. Безшумні панорамні ліфти Schindler з прямим доступом на паркінг, система пожежогасіння Securiton та бомбосховище з Wi-Fi. Є три рівні підземного паркінгу та зони для зберігання речей.
Поруч з ЖК розташовані супермаркети (velmart, varus), магазини, ресторани, кафе, спорткомплекс SportLife з басейном та спа, школа раннього розвитку, дитсадок, банківські відділення, аптека, винний маркет, хімчистка, салони краси, стоматологія та нотаріус. За 5 хвилин ходьби знаходиться Голосіївський парк ім. Максима Рильського. До метро Голосіївська - 200 м, до метро Деміївська - 300 м.
В квартирі встановлено подвійний контур звукоізоляції VERDANI. Конструкція вікон та вітражів виконана з алюмінієвої системи Reynaers Aluminium. Вхідні двері посилені, металеві, з подвійним контуром шумоізоляції та замком Mul-T-Lock. В коридорах сенсорна система освітлення, а по всій території встановлені світлодіодні лампи.