Голосіївський район, вул. Максимовича 9 в двокімнатна видова квартира з новим ремонтом, ніхто не жив, якісний ремонт, робили для себе, три кондиціонери, метро Васильківська, ВДНГ 10-15 хвилин пішки. За держпрограмою розглядаємо продаж. Без комісії для покупця

возможна продажа по єОселя
Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 9-А

Продаж 2-х кімнатної квартири в Голосіївському районі в житловому комплексі «4 Сезони». Квартира знаходиться на 13 поверсі, повністю готова для комфортного проживання.Має дуже зручне та функціональне планування, яке включає окрему затишну спальню, а також ще одну ізольовану кімнату з великим розкладним диваном, що легко трансформується у повноцінне ліжко — це приміщення можна використовувати як другу спальню або робочий кабінет. Для зручного зберігання речей у коридорі вже встановлена велика та містка шафа-купе, а також облаштовано окреме місце, яке чудово підійде під комору або гардеробну кімнату. Крім того, в квартирі є балкон, з якого відкривається приємний вид. Кухня повністю укомплектована всією необхідною побутовою технікою, включаючи холодильник, духову шафу та мікрохвильову піч, а у ванній кімнаті встановлена сучасна душова кабіна. Будинок має чудове розташування з відмінною інфраструктурою навколо. До станції метро «Васильківська» можна дійти спокійним кроком всього за 10 хвилин. Поруч є все необхідне для зручного міського життя: магазини, супермаркети, зони для відпочинку та соціальні обєкти. Чудовий варіант для тих, хто шукає готове та якісне житло в одному з найзеленіших районів столиці.

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 34-Б

КВАРТИРА, у якій є БІЛЬШЕ ПРОСТОРУ, ніж ОЧІКУЄШ Голосіївський район ЖК Ліко-Град 3 вул. Юлії Здановської (кол. Ломоносова), 48 Будинок 2018р. ЄВРОдвокімнатна квартира Площа 51,1 кв.м 5 пов./5пов. монолітно-каркасного Квартира з ДИЗАЙНЕРСЬКИМ ремонтом Продаж з МЕБЛЯМИ та ТЕХНІКОЮ можна заїхати і жити У квартирі встановлено ДЖЕРЕЛО БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ (інвертор + 2 акумулятори, потужність 700 Вт) комфорт навіть під час відключень електроенергії. Квартира ДУЖЕ ТЕПЛА, не кутова ЛІЧИЛЬНИКИ на воду, ОПАЛЕННЯ, електроенергію контроль витрат і економія Будинок з ВАНТАЖНИМ ЛІФТОМ рідкісна перевага для такої поверховості. Зручно для щоденного життя та переїзду. Планування: простора кухня з вбудованою технікою ОКРЕМА СПАЛЬНЯ санвузол з великою ванною бойлер, пральна машина великий балкон, який легко облаштувати як кабінет або зону відпочинку КОНДИЦІОНЕР комфорт у будь-яку пору року Квартира, де зручно жити сьогодні і легко уявити себе завтра. Консьєрж 24/7. Паркінг зі шлагбаумом. Доглянута територія комплексу. Поруч усе необхідне для життя: супермаркети, кафе, аптеки, школи, дитячі садки, парк з озерами. Транспорт: МЕТРО -Виставковий центр та Іподром 10 хв. пішки. зупинка транспорту 2 хв. пішки Ціна 129800 $ торг

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 48
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

⭐️⭐️⭐️ Чудова 2к. «сталінка» Героїв Оборони, 3 (метро ВДНГ). ✅Про квартиру: Двостороння, вікна виходять у тихий двір. Жила, продається з меблями та технікою — заходь і живи. Якісні склопакети Salamander. Складається з: двох окремих кімнат, кухні, окремих ванни та туалету, кладової кімнати, коридорів Є відкритий балкон (чудовий для квітів) Оснащення та меблі Зала: t•tшкіряний розкладний диван та крісло t•tплазмовий телевізор t•tкондиціонер Друга кімната: t•tортопедичний диван-єврокнижка t•tвелика шафа-купе до стелі (на замовлення) t•tдвомісний робочий стіл (на замовлення) t•tплазмовий телевізор Санвузли та кухня: t•tновий бойлер 80 л + централізована гаряча вода t•tванна кімната з шафою та пральною машиною з сушкою 8 кг t•tновий кухонний гарнітур (на замовлення) t•tвбудована газова варильна поверхня та духовка t•tхолодильник No-Frost + морозильна камера •tПосудомийка В квартирі замінена електрична проводка, збільшена напруга до 15кВт, замінені труби на воду на мідні та каналізаційні на пластикові.. ✅Будинок дуже теплий, з охайним підїздом, з товстими стінами та високими стелями ~3,7 м, закритою територією без сторонніх авто. У будинку — підстанція швидкої допомоги. У підвалі — надійне укриття, збудоване німцями під час будівництва будинку ✅Переваги локації: 10 хвилин пішки до метро Виставковий центр, 5–10 хвилин до Голосіївського лісу, парку, озер Дідорівка, Виставкового центру, церкви «Голосіївська пустинь», Феофанії. Поруч: ВДНГ (Експоцентр України); університет НУБіП та його Ботанічний сад; корпуси ряду факультетів (біологічного, географічного та ін.) університету ім. Т.Г. Шевченко; ліцей №116; гімназія №179, дитячі садочки, поліклініки, науково-дослідні інститути та багато іншого. Спорткомплекс з басейном «Галактика» Супермаркети Фора, АТБ, ЕКО у пішій доступності Поруч зупинки транспорту 📞Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!

Героїв Оборони вул., 3

Продаж 2-кімнатної квартири без комісії для покупця 64 м² продуманого простору на комфортному середньому поверсі. Квартира не кутова, тепла та затишна. Вдале планування: дві повноцінні окремі кімнати та простора кухня-студія, яка стане улюбленим місцем для сімейних вечорів і зустрічей з друзями. Якісний ремонт, окремо ванна кімната та санвузол. Є і ванна, і душова кабіна. Кухня обладнана вбудованою технікою провідних європейських виробників: холодильник Miele, посудомийна машина Bosch та все необхідне для комфортного життя. Тепла підлога в кухні, коридорі, ванній кімнаті та санвузлі. Встановлений бойлер на 80 літрів. Одна з найкращих локацій Голосіївського району: метро Васильківська у пішій доступності, поруч супермаркети, кафе, школи, дитячі садки, спортклуби та Голосіївський парк. Квартира повністю готова до проживання — без ремонтів, зайвих витрат і очікувань. Заїжджайте та живіть. Власники розглядають безготівковий розрахунок (державні програми).

возможна продажа по єОселя
Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 7-В

Продаж 2к квартири з якісним ремонтом 2022 року який робили для себе. вул.Максимовича, буд.9 Голосіївський район метро Васильківська 15 хвилин пішки В квартирі зроблений якісний ремот із заміною всих комунікацій: - мідна електрична проводка з сучасною щитовою. - подвійні склопакети антиблик з профілю Rehau - якісна кухня з доводчиками Blum - стіни вирівняні французькою, сучасною декоративною штукатуркою які при зміні освітлення змінює колір. Встановлені лічильники на опалення, воду, електроенергію. Квартира дуже тепла, не кутова. Вікна виходять у тихий двір. ЖК закритого типу. Охорона території. Відеоспостереження. Розвинена інфраструктура: школи, дитячі садки, ТРЦ, фітнес-клуб, супермаркети, поліклініка, зона відпочинку Голосіївський парк, ліс.

возможна продажа по єОселя
Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 9

52013 Продається затишна і тепла 2-кімнатна квартира. Розташована на 2 поверсі 5-поверховооо будинку, ззовні утеплена. Є всі необхідні меблі та техніка: пральна машина, холодильник, кондиціонер, мікрохвильовка. Одна кімната прохідна, санвузол та ванна кімната окремі, кухня укомплектована, кондиціонер в залі. Є невелика кладова, балкон. Підїзд чистий і охайний. Двір тихий та затишний, будинок знаходиться в двох хвилинах від станції Виставковий центр та від ВДНХ. Поруч магазини, кафе, школа, дитячий садок. БЕЗ КОМІСІЇ! Телефонуйте для перегляду в зручний для Вас час! Квадратні метри, щасливі моменти!

Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 122к2

Розкішна видова квартира з дизайнерським ремонтом у ЖК «4 сезони»! Пропонується до продажу простора видова 2-кімнатна квартира преміум-класу загальною площею 95,4 м², розташована на 11-му поверсі 25-поверхового сучасного будинку за адресою: вулиця Михайла Максимовича, 3-Д. Простір квартири реалізовано за індивідуальним дизайнерським проєктом, у якому продумано кожну деталь: від якісних екологічних матеріалів до сучасних інженерних рішень. Планування включає дві окремі спальні 21.2 м² та 21.3 м², балкон із панорамними краєвидами на місто, роздільний санвузол та простору кухню-вітальню площею 19.4 м² — комфортне місце для сімейного відпочинку та прийому гостей. Додатковою перевагою є велика утеплена лоджія площею 16 м², облаштована як повноцінний додатковий простір, який можна використовувати як кабінет, лаунж-зону або дитячу кімнату. Технічне оснащення виконано на найвищому рівні. У житлових кімнатах укладено натуральну паркетну дошку, у функціональних зонах встановлено теплу підлогу. Реалізовано систему «розумного будинку» з можливістю керування температурою та окремими зонами прямо зі смартфона, а також сучасну систему регулювання опалення Danfoss. Санвузол оздоблений вишуканою мармуровою стільницею та приховано встановленим бойлером на 80 літрів. Вся електропроводка виконана мідним кабелем із використанням преміальної фурнітури ABB. Встановлено якісні міжкімнатні двері найвищої якості. Продаж здійснюється в повній комплектації: квартира абсолютно повністю облаштована дорогими меблями та висококласною побутовою технікою — вам не доведеться витрачати час й кошти на ремонт та меблювання. Будинок зведений за надійною монолітно-каркасною технологією і є частиною престижного житлового комплексу «4 сезони». Важливою перевагою є те, що будинок повністю обладнаний потужним генератором, що гарантує автономність під час відключень світла. У комплексі функціонує першокласний консьєрж-сервіс, цілодобова професійна охорона та система тотального відеоспостереження. Для мешканців доступні підземний і гостьовий паркінги, укриття, сучасні дитячі майданчики, лаунж-зони, фітнес-простір і розвинена внутрішня інфраструктура комплексу . Локація відзначається високою якістю життя: поруч розташовані Голосіївський природний парк, ВДНГ та великі зелені зони для відпочинку на свіжому повітрі. У пішій доступності супермаркети, кафе, ресторани, банки, поштові відділення, аптеки та салони краси. За кілька хвилин їзди — ТРЦ Respublika Park та ТЦ «Магелан». Транспортна доступність зручна: до станцій метро «Васильківська» та «Виставковий центр» — 7–10 хвилин пішки або 5 хвилин на авто, поруч зупинки громадського транспорту з швидким сполученням по місту. Цей обʼєкт — поєднання преміального рівня життя, продуманого простору та виняткової локації в одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва! Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!

генератор
Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 3-Д

Сучасна квартира з панорамним видом біля метро «Васильківська» у ЖК «4 сезони»! Пропонується до продажу світла 2-кімнатна квартира площею 61.7 м², розташована на видовому 25-му поверсі будинку за адресою: вулиця Юлії Здановської (колишня Ломоносова), 34б. Квартира повністю готова до проживання: меблі та побутова техніка перебувають у відмінному стані й залишаються новим власникам, що дозволяє заселитися одразу після покупки. Планування продумане: дві просторі кімнати площею 17.4 та 11.5 м², суміжний санвузол 4.5 м² та окрема кладова 2.1 м² для зберігання речей. Перевагою є великий утеплений балкон із підігрівом підлоги, а з вікон відкривається панорамний вид на місто. В оздобленні використано якісні матеріали: ламінат і плитка на підлозі, охайні шпалери на стінах, встановлені енергоефективні металопластикові вікна. Оселя укомплектована всім необхідним: холодильник, пральна та посудомийна машини, плита з духовкою і витяжкою, бойлер та сучасні кондиціонери — все входить у вартість. Будинок монолітно-каркасний, 2021 року, з цегляним заповненням стін, що забезпечує комфортний мікроклімат у будь-яку пору року. Важливою перевагою є автономність: встановлено генератор та акумуляторні батареї, тому ліфти працюють навіть під час відключень електроенергії. У будинку 3 швидкісні ліфти, вхід із тихого двору, встановлено кодовий замок і відеоспостереження. Територія житлового комплексу «4 сезони» закрита та перебуває під цілодобовою охороною. Двір розташований не на проїзній частині, у глибині кварталу, що забезпечує мешканцям тишу та приватність. У пішій доступності супермаркети, школи, дитячі садки, медичні центри, фітнес-клуби та кафе. Неподалік розташовані найбільші ТРЦ столиці: Magelan, Ocean Plaza та Respublika Park. Локація має розвинену транспортну логістику: станція метро «Васильківська» — близько 10 хвилин пішки, поруч зупинки транспорту. Для автомобілістів передбачено зручний виїзд на Одеську площу та Кільцеву дорогу, що дозволяє дістатися центру Києва всього за 10 хвилин. Ця квартира для тих, хто шукає готовий варіант для життя або інвестиції без додаткових вкладень! Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!

генератор
Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 34-Б

Продається двокімнатна квартира в ЖК «Еврика», вул. Самійла Кішки, 5-Б (15 буд) зданий. Квартира на 22 - му поверсі із 24, площею 56,7 м² (житлова — 30,8 м²).Роздільні кімнати: 17,2 м²/13,6 м², кухня 7,1 м², велика лоджія 4,32 м², суміжний санвузол. Дуже світла, вікна на дві сторони. Тепла та економна, автономне опалення на будинок. Монолітно-каркасне будівництво, утеплена зовні мінеральною ватою. Під час відключень світла — працює опалення, вода та пасажирський ліфт. Ідеальний варіант як для комфортного проживання, так і для орендного бізнесу. До метро «Іподром» 10хв пішки. Розвинена інфраструктура: магазини, школи, садочки, Sport Life, кафе, Голосіївський парк та ВДНГ Ціна — 71000 у.о. Встигніть купити по переуступці . Будинок зданий, заселений.

Самійла Кішки вул. (Маршала Конєва), 5-Б

ВАЖЛИВО! Будинок — зданий. Уже в липні розпочинається видача документів та надається доступ до ремонтних робіт. На на цей час квартиру можливо придбати за ПЕРЕПОСТУПКОЮ, при цьому витрати на оформлення переуступки бере на себе продавець. Пропонується до продажу світла та простора двокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Еврика», що розташований у зеленому та комфортному Голосіївському районі, за адресою: вул. Самійла Кішки, 5-Б (будинок №6). Оселя знаходиться на 14 поверсі 25-поверхового будинку та має загальну площу 64,8 м². Продумане планування включає дві окремі житлові кімнати загальною площею 32,6 м², кухню площею 10,5 м² та балкон, із якого відкриваються приємні краєвиди на район. Помешкання передається у стані після будівельників, що дає можливість реалізувати власні дизайнерські ідеї та створити інтер’єр своєї мрії без компромісів і зайвих витрат на переробку чужого ремонту. ЖК «Еврика» розташований в одному з найзеленіших куточків столиці — на Теремках-2. Поруч знаходяться мальовничі зони відпочинку зі ставком, великий Голосіївський ліс та Національний комплекс «Експоцентр України», які дарують можливість насолоджуватися природою, не залишаючи меж міста. Район відзначається розвиненою інфраструктурою: у пішій доступності розташовані дитячі садки, школи, спортивні та дитячі майданчики, магазини, супермаркети й усе необхідне для комфортного життя. Зручне транспортне сполучення та близькість станцій метро «Іподром» і «Виставковий центр» забезпечують швидкий доступ до будь-якої частини Києва. Ця квартира стане чудовим вибором як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції в одному з найперспективніших районів столиці. Ціна: 79500$ БЕЗ КОМІСІЇ Для додаткової інформації та організації перегляду, будь ласка, звяжіться з нами за вказаними контактами.

Самійла Кішки вул. (Маршала Конєва), 5-Б

Код обєкта:396840-44 Без комісії. Розглядаємо всі державні програми: є-Відновлення, є-Оселя, постанови. Будинок зданий в 2025 році, має власну котельню, генератор та сонячні панелі. Продуманий кожен сантиметр в плануванні: кухня-вітальня, спальня, дитяча кімната, два санвузли та гардеробна. Простора кухня-вітальня виконана у стильній кольоровій гамі: м’ятні фасади кухні, світлі поверхні та натуральна дерев’яна підлога створюють відчуття легкості й тепла. Спальня оформлена у ніжних теплих відтінках. Окрема дитяча кімната з підігрівом підлоги в ігровій зоні. Для організації комфортного побуту є гардеробна та пральна кімнати. У ванній душова кабіна с тропічним душем, бойлер та підігрів підлоги. Квартира дуже світла завдяки великим вікнам та розташуванню на південний схід, які наповнюють простір природним світлом. Розвинена інфраструктура в пішій досяжності: Супермаркети Сільпо, Новус, Ашан, АТБ-Маркет; Молочні, мʼясні, рибні та фруктові лавки, ресторани, кафе. Для краси та здоровʼя приватні медичні центри, сімейна амбулаторія, державна поліклініка, стоматологічні клвніки, СПА й масажі, салони краси. Зайнятися спортом та поплавати в басейні можна в Спортлайф, кінні прогулянки на іподромі, покататися на велосипедах та провести час усією сімʼєю на Виставковому центрі. Школи, дитячі садки, університет Шевченка та Економічний коледж. До центру міста 20-30 хвилин їзди на будь-якому транспорті. До метро Іподром 7 хвилин спокійним кроком. Тут є все для комфортного проживання мешканців будь-якого віку. В ціну вже включені податки. Телефонуйте. Організуємо перегляд у зручний для Вас час.

возможна продажа по єОселя
генератор
Самійла Кішки вул. (Маршала Конєва), 5-А

Чудова двокімнатна квартира в Голосіївському районі!!! Будинок 2005 року. Затишний двір. Поруч дві станції метро Виставковий центр та Іподром! Дві окремі кімнати та простора кухня. Санвузел окремий. Квартира укомплектована якісними меблями та технікою. В кімнатах та кухні встановлені кондиціонери. На кухні є холодильник, посудомийна машина, мікрохвильова піч, витяжка, електроплита. Великий обідній стіл готовий до затишної вечері нових власників. Є бойлер. Великий засклений балкон. Багато місця для зберігання речей. Всі меблі і техніка, які Ви бачите на фото, залишаються. Локація будинку радує кількістю зелених зон, які чудово підходять для прогулянок та відпочинку. Поруч магазини, супермаркети, школи, садочки, спортивні та дитячі майданчики. Чудовий варіант! Квартира готова до переглядів! Безготівковий розрахунок розглядаєм!

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 83-А

#37854 Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в ЖК Сонячна Брама — заїжджай і живи Шукаєш квартиру, де вже все зроблено якісно і зі смаком — без зайвих витрат і нервів? Цей варіант саме такий. Локація: вул. Ломоносова, 73г ЖК бізнес-класу «Сонячна Брама» Про квартиру: Світла та затишна 2-кімнатна квартира з продуманим роздільним плануванням. Простора кухня з виходом на засклений балкон — ідеальне місце для ранкової кави або відпочинку ввечері. Ремонт робився «для себе», без економії: — меблі з натурального дуба — паркет (Чехія) — плитка (Іспанія) — сантехніка Villeroy & Boch та Hansgrohe — інверторний кондиціонер Mitsubishi Electric Економія та комфорт: — індивідуальний лічильник на тепло з автоматичним регулюванням (економія до 50%) — регулятори температури на радіаторах — лічильники на воду Комунальні платежі приємно здивують. Про комплекс: Закрита територія з охороною та відеоспостереженням. В’їзд через шлагбаум — високий рівень безпеки. На території є все необхідне для комфортного життя: — супермаркет Novus — спортзал — дитячий садок та школа іноземних мов — кафе та ресторани — аптеки, медичні кабінети — автомийка, хімчистка — власний ЖЕК Локація — окремий плюс: — 7 хвилин пішки до метро «Виставковий центр» — 12 хвилин до метро «Васильківська» — поруч Голосіївський парк, ВДНГ, Феофанія, Пирогово Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, безпеку та якість життя. Телефонуйте для швидкої організації перегляду

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 73-Г

До вашої уваги пропонується 2-х кімнатна квартира в житловому комплексі Амурський, вул. Ломоносова, 36В У квартирі загальною площею 60м2 проведено перепланування та зроблено дизайнерський ремонт. Повністю мебльована та наповнена всією необхідною побутовою технікою. Поряд з квартирою є невелика комора. Так само на поверсі у власності є окрема комора, та паркінг (можливо придбати додатково). Будинок має автономне резервне живлення, закриту територію, відеоспостереження, консьєрж. Поруч уся необхідна інфраструктура, навчальні заклади, зупинки громадського транспорту, метро Васильківська. Продажів без комісії! Докладніше телефонуйте.

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 36-В

Світла та доглянута 2-кімнатна квартира за 5 хвилин пішки від метро Іподром — ідеальний варіант для життя або інвестиції. ЖК закритого типу з охороною та консьєржем — спокій, порядок і відчуття безпеки 24/7. Територія доглянута, будинок зданий та повністю заселений. 1 поверх — зручно для сімей з дітьми, людей поважного віку або під оренду. Безпечно, без зайвих сходів та ліфтів. Функціональне планування: •дві окремі кімнати, гардеробна, два санвузли — жодних ранкових черг , простора кухня та світлі приміщення. Продаж по переуступці . Утеплена панель. Вид з вікон у двір, на парк. Опалення індивідуальне . Вхідні двері броньовані. Є балкон. Вікна металопластикові, нові. В квартирі є шафа, ліжко, пральна машина, холодильник, сигналізація, лічильники.Меблі та техніка-за домовленістю. Будинок побудований в 2018 році..Охорона. Поруч є школа, дитсадок, зупинки, розважальні заклади, супермаркет, парк, річка/озеро.

возможна продажа по єОселя
Самійла Кішки вул. (Маршала Конєва), 5-А

Продається 2-кімнатна квартира у цегляному будинку, розташованому в тихому та затишному дворі. Квартира під ремонт — чудова можливість реалізувати власний дизайн та створити простір повністю під себе. Вже виконані важливі оновлення: встановлені металопластикові вікна та решітки на вікнах. Будинок з червоної цегли, що забезпечує хорошу тепло- та шумоізоляцію. З вікон відкривається приємний вид, а поруч знаходиться великий парк — чудове місце для прогулянок, відпочинку та активного дозвілля. Локація з добре розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, школи, дитячі садки, аптеки та все необхідне для комфортного життя. Також зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину міста.

Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 122к3

Пропонується на продаж шикарна дворівнева квартира в ЖК Сонячна Брама. Загальна площа цієї квартири становить 175 м2. Вона займає 2 рівні, що створює відчуття простору та розділяє житлові зони для максимальної зручності. Інтерєр квартири виконаний у сучасному стилі з використанням натуральних матеріалів, таких як дерево та камінь, що створює теплу та затишну атмосферу. Ремонт виконано за авторським проектом. Система опалення централізована. У квартирі є підігрів підлоги. Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід. Квартира обладнана сучасною преміальною технікою, яка відзначається високою якістю та надійністю. У кухонній зоні встановлена вся необхідна побутова техніка, включаючи холодильник, духовку, варильну поверхню, посудомийну машину, витяжку та інші прилади. В квартирі є меблі. Запрошуємо на перегляд з експертом агенції The Capital. ЖК Сонячна Брама розташований у престижному районі з відмінною інфраструктурою. Комплекс має закриту територію з цілодобовою охороною та відеоспостереженням, що забезпечує високий рівень безпеки для жителів. Є підземний паркінг, гостьовий паркінг та паркувальне місце. В квартирі є тераса. Поруч знаходяться магазини, супермаркети, ресторани, кафе, школи та дитячі садки. Квартира дворівнева. У квартирі обладнано два сучасних санвузли. Перший санвузол розташований на першому рівні для зручності гостей і жителів. Другий санвузол знаходиться на другому рівні та обладнаний окремо розташованою ванною, яка забезпечує максимальний комфорт та можливість релаксації. На першому рівні є простора тераса, яка підходить для відпочинку на свіжому повітрі, барбекю або сімейних сніданків. На другому рівні облаштовано зручний робочий простір з широким столом, а також тут розташований затишний балкон, з якого відкривається чудовий вид на околиці. Крім цього, квартира має 2 окремі гардеробні кімнати. В квартирі є кондиціонер, душова кабіна.

Продаж дизайнерської квартири 175м2 в ЖК Сонячна Брама Голосіїво ВДНГ ЖК Сонячна Брама

Квартира має якісний ремонт. Планування включає кухню-студію площею 40м2, спальню 12м2 та санвузол 4,5м2. Також є тераса. Система опалення централізована. Комунікації включають центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів та центральний водопровід. Квартира мебльована. Мультимедіа включає швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi. Житловий комплекс має консьєржа, підземний паркінг та охорону території. Також є вантажний ліфт. Дуже гарна локація поряд магазини, школи, садочки, парк, метро, виставковий центр. Квартира має терасу та душову кабіну. Встановлено кондиціонер.

Продаж квартири 50м2 жк Лико град ЖК Ліко град

Квартира має вдале планування з окремими кімнатами та двома балконами. Санвузол роздільний. Стан ремонту - житловий. Система опалення централізована. Наявні комунікації - газ. Будинок - сталінка, міцні цегляні стіни. Висота стелі 3,0 м. Охайний, доглянутий підїзд. Квартира розташована поруч з Голосіївським парком, через дорогу від якого є зони здоровя та відпочинку, а також озеро. У тихій, зеленій частині міста розвинена інфраструктура: супермаркети, навчальні заклади, розважальні, спортивні, фінансові та медичні установи. Зручна транспортна розвязка, метро "Виставковий Центр" знаходиться за 7 хвилин пішки. Квартира має два балкони. Ванна кімната.

Продаж 2вокім. Сталінка. Голосіївський порк. Метро Виставковий Центр.

Планування квартири роздільне. Ведуться оздоблювальні роботи. Продаж по переуступці. ЖК Еврика має затишну зелену територію. Поруч вся необхідна інфраструктура - садочки, школи, супермаркети, парк. 5 хвилин до метро Іподром.

Продаж 2-кім. квартири в ЖК Еврика ЖК Нарика

Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Стан ремонту не вказано, але зазначено, що всі вікна та балкон замінені. Будинок газифікований, встановлена газова плита. Система опалення централізована. Є центральна каналізація, центральний водопровід, електрика та вивіз відходів. Асфальтована дорога. В квартирі встановлена газова плита. Продаж квартири. Будинок розташований на низькому поверсі. Є ліфт та ванна. Чудове розташування, через дорогу Голосіївський парк. Національний комплекс Експоцентр України (ВДНГ), Голосіївський ліс, Національний ботанічний сад НУБіП України. До метро ВДНГ та метро Васильківська 18 хвилин пішки. В сусідньому будинку знаходяться АТБ, Аврора, Нова пошта. Шикарна транспортна розвязка, громадський транспорт в різні напрямки міста та передмістя. Квартира має балкон та лоджію. Всі вікна та балкон замінені.

Продам 2-кім квартиру з газом вул. Виставкова 6 (Потєхіна 6) між метро ВДНГ і метро Голосіївська

Квартира має роздільне планування кімнат та два санвузли. Ремонт виконано в стилі євроремонту. Система опалення централізована. Встановлені лічильники на воду, світло та опалення. Встановлений генератор, у разі відключення світла працює ліфт, є вода і опалення. Квартира продається з меблями та технікою. Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Комфорт: Кондиціонер, Підігрів підлоги, Ванна, Душова кабіна, Ліфт, Грузовий ліфт. Квартира затишна, з якісним ремонтом.

генератор
Продаж 2 кімнатна ЖК "Сонячна Брама"  вул Здановської 71А ЖК Сонячна Брама

Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Стан ремонту - житловий, але потребує ремонту. Підлога паркетна, встановлені металопластикові вікна. Усі комунікації у робочому стані. Система опалення централізована. Є бойлер для гарячої води. Квартира мебльована. Продаж квартири. Будинок цегляний, підїзд після ремонту, доглянутий зелений двір. Є велика парковка біля будинку та дитячий садок у дворі. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Розташована навпроти Голосіївського парку ім. Максима Рильського. Піша доступність до метро «Виставковий центр», «Васильківська», «Голосіївська». Поруч школа, магазини, банки, транспорт. Зручна транспортна розвязка. Квартира світла, з видом на парк, що забезпечує приємний зелений краєвид, багато світла та відчуття простору. Є засклений балкон.

Голосіївський  проспект, 114. Двокімнатна квартира з видом на парк.
1 - 24 из 35 результатов

Ищите квартиру по локации