Квартира має двостороннє планування. Зроблений авторський проект. Спальня площею 23,4 м2 складається з будуару та спальні. Дитяча кімната має площу 19,1 м2. Велика кімната площею 62,3 м2 обладнана електрокаміном та панорамними вікнами з видом на місто. Гардеробна кімната з балконом площею 18 м2 має шафи-купе і може бути переобладнана під житлову кімнату або інше призначення. Кухня площею 13,3 м2. Санвузол площею 9,8 м2 має вихід до спальні та великої гостьової кімнати. У ванній кімнаті встановлено джакузі, нагрівач води на 100л, пральну машину. Вікна спальні та дитячої виходять у двір, а вікна кухні, великої кімнати та гардеробної виходять на місто. Квартира готова до заселення.
Система опалення централізована. В квартирі встановлено нагрівач води на 100л. Є лічильники гарячої та холодної води. Також є газ, електрика, центральний водопровід, центральна каналізація.
Квартира мебльована. Кухня обладнана вбудованим холодильником Самсунг, посудомийною машиною Арістон, газовою плитою на 6 конфорок та електричною духовкою. У ванній кімнаті встановлено пральну машину Самсунг. Є два кондиціонери.
Продаж від власника. Можливий торг.
Будинок цегляний, теплий, 10-ти поверховий. Квартира розташована на 10-му поверсі, доступ на поверх обмежений броньованими дверима на 9-му поверсі, ліфт їде на 10-й поверх, доступ на поверх мають лише власники двох квартир. Над квартирою є теплий технічний поверх, який використовується для зберігання речей та захищає квартиру від нагрівання влітку. Є вихід на дах з гарним краєвидом. Місце для паркування біля будинку або платний паркінг за 100м.
Будинок розташований за 5 хвилин ходьби від станцій метро Житомирська та Академмістечко. Поруч знаходяться супермаркети Novus, АТБ (5 хв.), Varus (3 хв.), два торгових центри. У дворі є дитячий садок, поруч школи. За 5 хвилин ходьби розташований спорткомплекс Наука з басейном та тенісними кортами.
Квартира має косметичний ремонт, броньовані двері, сигналізацію, металопластикові вікна (трьохкамерні). Підлога - натуральна дошка, міжкімнатні двері з червоного дерева. У великій кімнаті є електрокамін та панорамні вікна з видом на місто. У санвузлі встановлено джакузі (гідромасажна ванна). Квартира дуже тепла взимку. Є два кондиціонери.