Продається дворівнева 2-кімнатна квартира з власною терасою,в новобудові з євроремонтом у с.Петриків , (5 хвилин до Тернополя). Квартира має дві кімнати, кухня-студію та гардеробну. Опалення індивідуальне газове. Перший поверх має обігрів підлоги. Частково є меблі. Холодильник,газова плита,витяжка .Доробляються сходи на другий поверх. Квартира на першому поверсі 4-поверхового будинку. Має окремий вхід .

Зелена вул., 9

Квартира має роздільне планування. Виконано косметичний ремонт. Система опалення індивідуальна газова. Є газ. Квартира мебльована. Підходить під програму є-Відновлення та є-Оселя для ВПО. Квартира розташована в цегляному, обжитому будинку, який додатково утеплений ззовні. Будинок збудований у 2011-2020 роках. Балкон та лоджія засклені. Хороше місце розташування. Поряд магазини, супермаркет, аптека, поліклініка, неподалік школа та садочок. До Центру 10-15 хвилин їзди маршруткою. Квартира не кутова, двохстороннього планування. Металопластикові вікна. Балкон та лоджія засклені (в загальну площу не включені). Поверх перший високий над гаражем (на рівні другого).

Продаємо 2х кімнатну квартиру по вул.Зелена мікрорайон Кемпінг

Продається трикімнатна квартира зі роздільним плануванням. Стан квартири після забудовника, сира — ідеальний варіант для втілення власного дизайну. Система опалення: індивідуальне газове. Квартира розташована на 3 поверсі малоквартирного будинку. Тихий та спокійний район, поруч парк, навчальні заклади, центр міста в пішій доступності.

Продається 3 кім квартира по вул. Зелена
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира знаходиться у стані після будівельників, що дає можливість для вільного планування. Є можливість перепланування квартири. Санвузол роздільний. Система опалення індивідуальна газова. Є газ. Право власності. Цегляна новобудова, житловий фонд від 2021 року. Будинок зданий. Є два входи: один з підїзду та окремий.

Продаж квартири у старому парку

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт після будівельників, що означає вільне планування для майбутнього власника. Підключено центральний водопровід та каналізацію (септик). Система опалення індивідуальне газове. Також є газ, електрика та вивіз відходів. Меблювання відсутнє. Будинок зданий, є всі документи. Підключено центральний водопровід та септик. Розташована поруч з Тернополем, з асфальтованою дорогою. Вигідна пропозиція під себе або інвестицію. Виконана чорнова штукатурка.

ПРОДАЖ 1 кім квартири, вул. Зелена,17

Шукай квартиру по локації