Будинок має раціональне планування. Велика кухня-студія з виходом на власну терасу. Також є чотири великі кімнати. В будинку встановлено індивідуальне газове опалення. Продаж без комісії для покупця. Будинок розташований у гарному місці. Поряд знаходяться магазин, школа, садочок.

Продаж 4к Дім Лісова вулиця

Дворівнева квартира з ремонтом із якісних матеріалів та авторським проектом. Планування зручне: на першому поверсі є коридор, кухня-студія, санвузол, вітальня, великий балкон та комора під сходами. На другому поверсі розташовані чотири окремі спальні (площею 18,3; 26,3; 18,0; 20,7 кв.м.), санвузол та гардероб. У квартирі багато вікон, що забезпечує світло та затишок. По всій квартирі розведена тепла підлога. У квартирі встановлені вбудовані меблі. У квартирі залишаються всі меблі та техніка. У комплектацію входять пять кондиціонерів, пральна та посудомийна машинки, телевізори, вмонтована мікрохвильова та духовні шафи, витяжка, холодильник та бойлер на гарячу воду. Мінімальне оформлення (всього 2%%). Без комісії для покупця. Під державні програми. Цегляний будинок з ліфтом. Територія закрита та доглянута, з дитячим майданчиком. Є гостьовий паркінг. Квартира розташована на тихій вулиці в центрі Ворзеля. Поблизу знаходяться школа, дитячі садки, супермаркет, кавярні та багато іншого. У квартирі встановлено безперебійне електроживлення. Є балкон і лоджія.

Продаж дворівневої 4к квартири 229м2. Центр. Держ.програми-ТАК. ID:568 ЖК "Гранд Резорт"

Квартира дворівнева з роздільним плануванням. На першому поверсі розташовані коридор, кухня-студія, санвузол, вітальня, великий балкон під сходами, комора. На другому поверсі чотири окремі спальні (площею 18,3, 26,3, 18,0 та 20,7 кв.м.), санвузол, гардероб. Ремонт виконаний з якісних матеріалів, вбудовані меблі. По всій квартирі розведена тепла підлога. Опалення центральне. Встановлено безперебійне електроживлення з двома потужними акумуляторами, які вистачають на три доби при інтенсивному використанні та до тижня при помірному та економному. Є бойлер на гарячу воду. У квартирі залишаються всі меблі та техніка: пять кондиціонерів, пральна та посудомийна машинки, телевізори, вмонтована мікрохвильова та духова шафи, витяжка, холодильник. Є джакузі. Мінімальне оформлення (2%%). Без комісії для покупця. Квартира розташована в цегляному будинку з ліфтом. Будинок має закриту територію з доглянутим двором, дитячим майданчиком і фонтаном. Квартира знаходиться в центрі Ворзеля на тихій вулиці. Поблизу розташовані школа, кавярні, дитячі садки, супермаркет та багато іншого. Квартира світла та затишна з великою кількістю вікон. Є два санвузли, окрема кімната з джакузі та велика гардеробна.

Продам в Ворзелі,шикарну 229 м.кв.4-х кімн.кв.з великою терасою