Пропонується затишна та доглянута квартира на Артемі, перепланована з 2-кімнатної у функціональну 3-кімнатну. Чудовий варіант для сім’ї, яка шукає готове житло без додаткових вкладень. ✅ Основні переваги: 1 поверх – зручно для сімей з дітьми та людей поважного віку. Квартира утеплена. Повністю замінена електропроводка (мідь 2,5 мм²). На вводі встановлені реле контролю напруги та УЗО. Замінені ввідний кабель та автомат у під’їзді. Усі труби водопостачання – поліпропілен. Опалення: поліпропіленові труби в кімнатах і навіть у підвалі (на кухні – металопластик). Каналізація повністю замінена на ПВХ. Замінені змішувачі у ванній кімнаті та на кухні. У кімнатах – ламінат, на кухні – практичний лінолеум. Натяжні тканинні стелі. У спальні стильна акцентна стіна з 3D-панелей. Простора кладова в спальні з великою кількістю полиць для зручного зберігання. 🏡 Меблі та техніка залишаються частково (детальний список надам в особисті повідомлення). Квартира охайна, тепла та готова до заселення. Телефонуйте або пишіть, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд!

Володимира Зінченка вул. (Бикова), 9

Продам 4 кімнатну квартиру по вулиці Володимера Зінченка (раніше Бикова). У квартирі встановлено автономне опалення. Загальна площа 113.3 кв. м., що чудово для великої родини. Санвузол та ванна кімната у кахелі. Вікна замінено на металопластикові, встановлено лічильники. Капітальний балкон. Житло розташоване у розвиненому та комфортному мікрорайоні із чудовою інфраструктурою. Додаткова інформація по телефону.

Володимира Зінченка вул. (Бикова), 1
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Квартира розташована на першому поверсі пятиповерхового будинку. Загальна площа 45 м2, житлова 29 м2, кухня 7 м2. Вікна металопластикові, з решітками. Кімнати прохідні, в одній є окрема кладовка, можна використовувати під гардеробну. Підлога по всій квартирі в кахелі. Квартира використовувалась під офіс, було виконане перепланування: ванна кімната демонтована, залишився тільки санвузол. Стіни: декоративна штукатурка під фарбування, що дає можливість швидко освіжити ремонт. Ремонт: Житловий стан. Проводка замінена. Опалення централізоване. Встановлені лічильники на газ, воду та електрику. Система опалення: Централізоване. Комунікації: Газ. Меблювання: Ні. Комфорт: Кондиціонер. Тип будинку: Хрущовка. Підїзд охайний, територія біля будинку доглянута. Будинок розташований біля парку Саксаганський, ідеальна локація для використання під бізнес. Поряд зупинка транспорту в будь-яку точку міста. Вікна металопластикові, з решітками. В одній кімнаті є окрема кладовка. Квартира використовувалась під офіс. Ванна кімната демонтована, залишився тільки санвузол. Стіни: декоративна штукатурка під фарбування.

Продаж 2-кімнатної квартири на пл.Артема
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира має суміжне планування та потребує ремонту, що дозволяє новому власнику реалізувати власні дизайнерські рішення. Загальна площа квартири становить 58,3 м². У квартирі підключені всі комунікації, встановлена газова колонка для гарячої води, а опалення є централізованим. Меблі в квартирі відсутні. Продаж від власника. Документи готові до угоди. Можливий торг для реального покупця. Квартира розташована на червоній лінії, що забезпечує зручне розташування поруч із зупинками громадського транспорту, магазинами, школою та дитячим садком. Вікна виходять на Саксаганський парк. Квартира світла, розташована на першому поверсі з видом на парк. Перевагою є розташування на червоній лінії.

владелец
ПРОДАЖ КВАРТИРИ від власника, під ремонт

Продається 3-кімнатна квартира з суміжним санвузлом. Квартира знаходиться на 2 поверсі. Загальна площа становить 57.4 кв. м., житлова площа - 43.5 кв. м., площа кухні - 5.5 кв. м. Стан квартири оцінюється як хороший. У квартирі підключено централізоване опалення. Встановлені індивідуальні лічильники на всі комунікації. Також є колонка для гарячої води. Проведено інтернет. Ціна становить 16500 $. Пропозиція від власника. Реальному покупцю готові знизити ціну. Можлива купівля за програмами єОселя та єВідновлення. Квартира має хороше розташування в місті Кривий Ріг.

владелец
Продаж 3к Квартира Бикова вулиця

Ищите квартиру по локации