Квартира має суміщений санвузол. По всій квартирі зроблено підлогове опалення, залиті стяжки, встановлено кріплення під кондиціонер, замонтована інсталяція, душовий трап, розведена каналізація і вода. У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Квартира не мебльована. Квартира розташована в житловому фонді, побудованому після 2021 року. Квартира має терасу з видом на місто.

власник
Квартира в новобудові

Квартира з євроремонтом. Санвузол суміжний. Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням з встановленим газовим котлом та радіаторами. Також встановлено бойлер. Квартира обладнана газова плита, холодильник, двоспальне ліжко. Будинок обкладений ззовні пінопластом. Квартира не кутова і дуже тепла. Квартира розташована в зручному місці з розвиненою інфраструктурою. Поруч магазини, зупинки громадського транспорту, школи та дитячі садки. Квартира без балкону. Низькі комунальні витрати. Євроремонт включає ламінат на підлозі, броньовані вхідні двері та міжкімнатні двері з цільного дерева.

власник
Продаж Квартири Яворів 2-х кімнатна ТОРГ можливий

Квартира після ремонту. Є суміжний санвузол. В коридорі, кухні та ванній кімнаті є підігрів підлоги, в інших кімнатах - ламінатна дошка. Квартира повністю мебльована та укомплектована технікою, яка залишається. Встановлені пральна машина, холодильник та мікрохвильова піч. Є меблі на кухні. Квартира здається в оренду. Новий підїзд з кодовим замком. Є відеоспостереження та пожежна сигналізація. Квартира розташована в центрі міста. Біля квартири є маленька власна ділянка для власних потреб. Квартира має чудових тихих сусідів. Встановлені нові килими. Є швидкісний інтернет.

власник
Квартира 3-х кімнатна
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Стіни та перегородки цегляні. Можливий торг. План квартири можна побачити на фото в оголошенні.

власник
Продається квартира у м.Яворів вул Завадівська буд 2
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира з євроремонтом. Санвузол роздільний. Планування роздільне. Квартира має індивідуальне газове опалення. Квартира частково обладнана технікою. Продаж від власника. Можливий розумний торг. Квартира розташована в новобудові 2015 року. Є підвальне приміщення, укриття, пандус, домофон та камери зовнішнього відеонагляду. Наявна парковка. Квартира знаходиться в Яворові Третє містечко. Квартира тепла, затишна, не кутова. Є можливість перепланування на 3 кімнати.

власник
Продаж!!! Двохкімнатна квартира. Яворів. І. Хрестителя.

Шукай квартиру по локації