Будинок має житловий стан. На першому поверсі розташовані кухня площею 8 м² та дві роздільні кімнати площею 9 м² та 18 м², висота стелі 3 м. Мансарда містить кімнату площею 18 м² з балконом, висота стелі також 3 м. Підвал має площу 40 м² та висоту 4 м. Вхідні двері броньовані, на вікнах встановлені решітки. Будинок має індивідуальне електричне опалення. Газ подається балонний, але є можливість підключення стаціонарного газу. Електрика проведена на ділянці та в будинку. На ділянці є колодязь з водою для поливу. Каналізація - септик. У будинку є меблі. Ділянка площею 7 соток правильної форми, має державний акт. На території розташовані господарський блок, туалет, літній душ, плодоносний сад, город та виноградник. Ділянка огороджена. Поруч знаходиться залізнична станція Чорноморська та село Шомполи (10 хвилин пішки). До селища Котовського можна дістатися електричкою за 36 хвилин, до залізничного вокзалу – за 1 годину 20 хвилин. Поблизу є два магазини та ринок. У сусідньому селі Старі Шомполи є дитячий садок та школа.

Продаю Дом Старые Шомполы, дачный кооператив "Черноморский".

Будинок має косметичний ремонт. Меблювання присутнє. Система опалення індивідуальна електрична. Комунікації включають електрику та свердловину. Будинок мебльований. Обмін на авто з переоформленням, євробляхи не цікавлять. Ціна виправдана, матеріали на будинок витрачені більше, ніж ця сума. Є гараж та грати на вікнах. Неподалік є магазини та залізнична станція з частими електричками. Санвузол розташований у дворі. Балкон присутній.

владелец
Обменяю на авто, дачу в Одесской области
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Двоповерховий будинок. Будинок підходить для життя з ранней весни до пізньої осені. Є пічка, але для зими його потрібно утеплити. Санвузол у дворі. Електрика. Вода подається 2 рази на місяць. Для неї є бочка на 3 куба і яма на 4 куба. Також є колодязь, але під ремонт. У будинку є вся мебель, багато речей, посуд, шланги, мотор для води, різний інструмент, газонокосилка. Все залишається за бажанням. На ділянці є сарай, альтанка, дровник, туалет, душ. Дачний ділянку розташований в 30 км від міста, вдалині від міського шуму та автомобільних доріг. Добиратися електричкою, Колосівський напрямок, платформа Чорноморська. Від Східної 40 хв. Прекрасний варіант для любителів активного здорового способу життя. Є де поставити парник, розбити город.

владелец
продам дачный участок с домом
Задайте цену дома
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Будинок має одну кімнату площею 20м2 та прибудовану веранду площею 10м2. Стіни оштукатурені та шпакльовані з подальшим фарбуванням. Вікна металопластикові, на веранді два деревяні вікна. Вхідні двері броньовані, на всіх вікнах встановлені решітки. Крівля скатна, покрита шифером, перекриття деревяне. Є можливість встановлення печі, матеріали для цього наявні. На ділянці є колодязь для запасу води, яка подається 4 рази на місяць. Проведено електрику. Огорожа ділянки сітчаста на стовпах. Сад та виноградник доглянуті. Залізнична станція знаходиться за 10 хвилин ходьби. Час у дорозі електричкою від станції Чорноморська до Одеси-Головної становить 1 годину 30 хвилин.

владелец
Станция Черноморская Садовый домик с участком 8соток

Будинок площею 47,5 кв.м. складається з коридору, кухні та кімнати. Ремонт під чистову обробку, потребує штукатурення коридору та кімнати всередині. Туалет демонтований, тому потрібно купувати біотуалет. Опалення пічне, дров достатньо. Є електрика. Мобільний інтернет працює добре, є можливість провести дротовий інтернет. Є колодязь з подачею артезіанської води. Є вивіз відходів. Меблювання: Так. Вартість 4 тис. у.о. Переоформлення займає півгодини. Документи: книжка садівника та книжка на лічильник. Капітальна дача зимового типу з черепашника. Є великий бетонований підвал з входом із коридору. Вхід на чердак також із коридору. Залізні вхідні двері. Є навіс перед входом до будинку 19,7 кв.м. що закривається на замок. Грати на вікнах. Гараж на 2 машини 19,57 кв.м. з ямою. Є заїзд для машини та двоє залізних воріт. Ділянка 12 соток. Сад та двір для тварин обгороджені окремо. Є огорожа. Будинок розташований поряд із селом Старі Шомполи. Час проходження електрички від залізничного вокзалу (станції Одеса-Головна) до Садівничого масиву 1,5 години, а зі станції Східна 40 хв. Дорослі дерева дають від 5 відер фрукти за сезон, а також є молоді дерева.

владелец
Продам капітальну дачу зимового типу.

Популярные запросы