Вашій увазі пропонується будинок в пригороді Києва, с. Синяк. Будинок на 2 входа. Потребує косметичного ремонту! Газифікований, вода центральна, каналізація- септик! Має альтернативне опалення : газовий котел та твердо топлений. Велика ділянка 25 соток- призначення забудова та 7 соток- ОСГ! Широкий фасад 50 м! Асфальтований підʼїзд! Розташований по центральній вулиці села Київська! Зручний виїзд на Київ. Перегляди в зручний для вас час!

можливий продаж по єОселя
Київська

🏡 ПРОДАЖ БУДИНКУ для СІМЇ 🔨 Київська область, с. Синяк, вул. Київська, 10А Мрієте про власний простір і хочете облаштувати все на свій смак? Цей будинок — ідеальна основа для створення вашої сімейної оселі 💛 📐 Площа будинку: 148,5 м² 🌳 Велика ділянка з простором для саду, відпочинку чи альтанки 💡 Світло: проведене, встановлений зовнішній лічильник 🔥 Газ: підведений, є димохід для котла або каміна 🏠 Камін/піч: діюча 🧱 Стіни: біла цегла 🪟 Вікна: металопластикові --- 📋 Планування: 1 поверх: ▪ Передпокій — 16,7 м² ▪ Кімната — 21,8 м² ▪ Кухня — 11,2 м² ▪ Ванна — 3,2 м² ▪ Вбиральня — 1,5 м² ▪ Коридор і сходи 2 поверх: ▪ Дві великі кімнати — 23,0 м² і 24,6 м² ▪ Просторий хол --- 💎 Переваги: Проведено електрику (чорнові кабелі) Стелі обшиті OSB Є будівельні матеріали для продовження ремонту Газ і світло підключені Будинок із якісної цегли Зручне планування, гарна енергія --- 📍 Локація та інфраструктура: Асфальтований під’їзд, зручний виїзд до Ірпеня та Києва Поруч зупинка громадського транспорту У пішій доступності — магазини, аптека, школа та дитячий садочок Тиха, зелена місцевість, ідеальна для сімейного життя 🌿 --- 📞 Деталі та перегляд: +38097 020 16 07— Анна ,ваш агент з нерухомості Gold Партнери🔝

Київська, 10а

Продається котедж та гостьового будиночка, 15км від Києва. Варшавська траса. Гостомельські сади. На ділянці котедж та гостьовий будинок господарські будівлі (туалет, душ, пральна, комора), з технікою. Гостьовий будинок 31м2-одна кімната, кухня, веранда газове опалення, електричне, пічне. Вікна - металопластик, ковані ґрати. Приміщення: фарбування, штукатурка, плитка. Підлога: стяжка, лінолеум. Покрівля: металочерепиця. Котедж 190м2, фундамент стрічковий залізобетон. Стіни газоблок: 35см, 1 поверх Підлога стяжка, гідроізоляція Стелі 3м. Вікна: металопластик, штульпові. Перекриття: деревяне, мінвата 25см, паробарєр. 2 поверх Покрівля: металочерепиця, мінвата 25см. Паро, гідробарєр, підшита дошкою. Заведено труби - вода та каналізація. електрика 3 фази, електропроводка по 1 поверху, Свердловина 45м, глибинний насос, автоматика. Септик з переливом – 1 будинок 1,5 м3, 2 будинок 3 м3. Є поштова адреса. Є можливість Реєстрації! Поряд з будинком маршрутка до Києва. До метро Академмістечко 20-30 хв.

можливий продаж по єОселя
лінія 6, 50
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продаж будинку в с. Синяк | 5 кімнат | 25 соток Продається житловий будинок у селі Синяк, зручний для постійного проживання. Характеристики: 5 окремих кімнат Земельна ділянка — 25 соток Усі комунікації заведені в будинок: газ, вода, електрика Асфальтований під’їзд Будинок у житловому стані але потребує ремонту Інфраструктура: Школа Дитячий садочок Магазин — 5 хвилин пішки Тихе, обжите місце. Гарний варіант для сім’ї або заміського життя з комфортом. Телефонуйте або пишіть

Просвіти

Сучасний теплий будинок з терасою та доглянутим подвір’ям Вишгородський р-н, СТ «Полум’я-2», Синяківська сільська рада Характеристики: Загальна площа: 110 м² + 20 м² тераса Поверховість: 2 Кімнат: 5 Ділянка: 6,2 + 1,5 сотки Рік побудови: після 2015 Тип стін: теплоблок Перекриття: монолітні плити Покрівля: ондулін (тихий, не барабанить від дощу) Планування та ремонт: 1 поверх: простора вітальня з каміном, кухня-студія, санвузол із душовою 2 поверх: спальні, великий санвузол із кутовою ванною Тераса 20 м² для відпочинку Під терасою великий підвал (20 м²) Ремонт у стилі «євро», меблі та техніка залишаються Технічне оснащення: Опалення: камін на весь будинок + тепловий насос інверторний C&H (до -25°C, Wi-Fi) Встановлені кондиціонери Тепла підлога Сучасні енергозберігаючі склопакети 2 свердловини (50 м та 10 м) Септик Електрика: 380 В Бойлер на 80 л Автоматичний полив газону (4 зони) Ділянка та додаткові переваги: Загальна площа: 7,7 соток Доглянутий газон, сад та теплиця Охоронювана територія СТ Простора тераса для літнього відпочинку Великий підвал-погріб (ідеально під зберігання консервації та вина) Локація: Всього 20 км від Києва Поруч ліс, озеро та річка — ідеальне місце для життя та відпочинку Ціна: 84 000 € Підходить під програму єОселя Лише 20 км від Києва Поруч: ліс, озеро та річка — свіже повітря та гарна природа Зручна транспортна розв’язка, асфальтований під’їзд Будинок виконаний у сучасному стилі з якісним євроремонтом. Простора вітальня з каміном створює затишну атмосферу. Сучасна кухня-студія обладнана вбудованою технікою. На підлозі — тепла підлога, встановлені енергозберігаючі склопакети. Два санвузли: на 1-му поверсі з душовою кабіною, на 2-му — із кутовою ванною. Встановлені кондиціонери, бойлер на 80 л, інверторний тепловий насос із Wi-Fi керуванням. Усі меблі та побутова техніка залишаються новому власнику Опис ділянки Загальна площа: 7,7 соток Доглянутий газон із автоматичним поливом (4 зони) Є сад та теплиця Територія охороняється, закрите СТ Є 2 свердловини (50 м та 10 м), септик, електрика 380 В Тиха вулиця, зручний заїзд, навколо — привітні сусіди Опис планування 1 поверх: ▪️ Вітальня з каміном ▪️ Кухня-студія ▪️ Санвузол з душовою ▪️ Вихід на терасу 2 поверх: ▪️ Кілька окремих спалень ▪️ Просторий санвузол з кутовою ванною Під терасою: підвал/погріб площею 20 м² (зручний для зберігання вина, консервації чи інвентарю).

можливий продаж по єОселя
Шевченка вул.

Продаж будинку під ремонт у центрі Синяка | 25 соток | Газ Продається будинок під ремонт у центрі с. Синяк. Чудова локація для життя або інвестиції. Будинок під ремонт Ділянка — 25 соток Газифікований Є піч Скважина Електрика Центр Синяка 500 м до школи 500 м до дитячого садочка 500 м до магазину Зручний виїзд на Києво-Святошинський та Вишгородський напрямки Велика рівна ділянка Всі необхідні комунікації Тиха та обжита вулиця Підійде для проживання, реконструкції або нового будівництва

Просвіти, 45

Будинок потребує ремонту. Загальна площа становить 77 м2. Ділянка займає 25 соток. Будинок газифікований, є піч, скважина та електрика. Всі необхідні комунікації підведені. Продаж будинку під ремонт. Чудова локація для життя або інвестиції. Підійде для проживання, реконструкції або нового будівництва. Велика рівна ділянка. Тиха та обжита вулиця. Розташований у центрі Синяка, за 500 метрів від школи, дитячого садка та магазину. Зручний виїзд на Києво-Святошинський та Вишгородський напрямки.

Продаж 4к Дім Просвіти (Жовтнева) вулиця

Будинок після будівельників. У будинку є санвузол (2 і більше). Система опалення індивідуальна газова. Власна свердловина глибиною 40 м. Будинок не мебльований. Будинки виконані в теплих пастельних тонах. Фундамент ґрунтовний та теплий, виконаний за технологією шведська плита. Міжповерхові перекриття монолітні. Стіни з найпалкішого газоблоку товщиною 400 мм. Фасад преміум-класу з керамічною плиткою зі сланцевою текстурою. Покрівля з мембранним покриттям утеплена. Будинок розташований за 23 км від Києва. Поблизу є ліс та озеро. Панорамні вікна в підлогу із 7 камерного профілю, 2-х камерний склопакет із дзеркальним тонуванням, аргоном у камерах та енергозберігаючим склом.

Будинок  с. Синяк

Будинок має роздільний санвузол, вітальню з каміном, кухню з робочою зоною, 2 кімнати. На другому поверсі виведені комунікації для планування 2 спалень та санвузла. Євроремонт. Всі комунікації підключені. Будинок має індивідуальне газове опалення. Будинок мебльований. Є Wi-Fi. Новий цегляний будинок у 2 цеглини на капітальному фундаменті, утеплений мінватою. Полі, сходи, двері з натурального дерева (дуб). Під каміном та робочою зоною на кухні - кахель. На ділянці розташовані сауна на дровах, гараж, сарай, погріб, скажина глибиною 41 метр та переливний септик. Вулиця асфальтована. Село з розвиненою інфраструктурою. Будинок розташований на 25 сотках, з виходом до річки Кізка та видом на ліс. Будинок має роздільний санвузол і душову кабіну. Є сад, город.

Продаж будинку в мальовничому селі на  Київщині

Будинок має 2 поверхи. На першому поверсі розташовані простора світла вітальня, кухня, санвузол, прихожа, камін з підключенням теплопостачання на 3 кімнати другого поверху та сходи на 2 поверх. На другому поверсі знаходяться затишна вітальня, 3 окремі кімнати та просторий балкон. Стіни підготовлені під штукатурку, зроблена стяжка під теплу підлогу. Водопостачання здійснюється зі свердловини (40 м). Встановлено зональний лічильник (3 фази). Будинок обладнано прибудованою котельнею з твердопаливним котлом. Будинок розташований на центральній вулиці з асфальтованим підїздом та охайною алеєю з бруківки. Поруч є ліс, ставок, магазини та СТО. До кільцевої дороги — 20 хвилин на авто. Будинок має металопластикові вікна та якісну електропроводку. Камін підключений до системи теплопостачання на 3 кімнати другого поверху.

Продаж 2-поверхового будинку

Шукай будинок по локації