На ділянці розташований будинок з стінами та дахом. У будинку є льох. До ділянки підведено газ, воду та світло. Через дорогу знаходяться церква та єврейська синагога. У вихідні дні в 5 хвилинах ходьби працює базар. Ділянка велика. Існує можливість зробити ставок.

власник
Продам участок с домом !

Будинок має житловий стан. На першому поверсі розташовані вітальня з каміном, кухня, веранда, невеличке складське приміщення. На другому поверсі знаходяться три спальні, веранда, туалет з душем, балкон. Будинок підключений до газу, електрики та води. Опалення здійснюється за допомогою газового котла. Туалет обладнаний септиком. Можливий торг. Будинок побудований у 1994 році. Стіни першого поверху мають товщину у дві цегли, а стіни другого поверху - у півтори цегли. Покриття даху металопрофіль. Вікна металопластикові, підлога зроблена з дуба. До будинку належить земельна ділянка площею 1508 кв.м. Будинок розташований у тихій та затишній місцевості в гармонії з природою. Неподалік знаходиться ліс та річка Збруч. У містечку є дитячий садочок, школа, поліклініка, автостанція, магазини, кафе, церква, костел, синагога, історичні памятники. Також є лікувально-профілактичні санаторії та місця для приватного відпочинку. З вікон відкриваються мальовничі краєвиди. Зручне сполучення: відстань до міст Хмельницький, Тернопіль та Камянець-Подільський в межах 70-80 км.

власник
Продається Двоповерховий Будинок у смт. Сатанів, Хмельницька область

Ділянка ідеально підійде під готельний комплекс. На ділянці є світло, вода та газ. Ділянка знаходиться у санітарно-курортній зоні в бальнеологічному курорті Сатанів. Ділянка розташована у найкращому місці Сатанова. Поблизу знаходиться Свято-Троїцький Монастир 16 століття (300 метрів), оздоровчий комплекс Сонячний Прованс (500 метрів), пʼятизірковий готель Арден-Палас і Парк хижих тварин (1 км). Навпроти ділянки розташований ліс. Вулиця викладена бруківкою.

Продам будинок/ділянку в Сатанові. Національний парк Подільські Товтри
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Після будівельників. Індивідуальне газове опалення. Продаж або обмін на автомобіль. Будинок розташований недалеко від заповідника "Медобори", гір Подільські Товтри, які є підніжжям Карпатських гір. Приблизно в 1,5 км будуватимуть лижні траси з 7 спусками. Неподалік знаходяться санаторії "Збруч", "Поділля", "Перлина Поділля", "Аква Віта", "Гарден Палас". Поруч є річка (500 м), ліс та кілька джерел мінеральної води "Нафтуся". В радіусі 5 км розташовані джерела цієї води, яка лікує хвороби нирок, печінки та підшлункової залози.

власник
Продам дом будинок

Цегляний будинок, потребує ремонту. Є подвіря, садок і земля для городу. Поблизу розташовані церква, школа, садок, лікарня, ЦНАП, Нова пошта, автовокзал і парк хижаків «Арден».

власник
Продаж 6к Дім Богдана Хмельницького вулиця

Шукай будинок по локації