ул. Черноморского казачества / район Ярмарочной площади, фасадное ветхое здание 1000 м.кв. Здание под реконструкцию и новое строительство. Есть проект, часть разрешительных документов на строительство 6-этажного дома, залит фундамент. По фасаду 35 метров.

Чорноморського Козацтва вул., 100

Будинок нової побудови з міцним фундаментом, з окремим двориком та полісадниками. Загальна площа 58 м². Планування включає кухню-студію 16 м² з трьмя металопластиковими вікнами, простору прихожу, кладовку під сходами, два санвузли. На першому поверсі водяна тепла підлога від АГВ, на другому - електрична тепла підлога та батареї від АГВ. Ремонт - євроремонт, з використанням плитки, паркетної дошки та натяжних стель. Будинок має два поверхи, дах з металопрофілю, зовнішня штукатурка. Будинок має індивідуальне газове опалення з теплими підлогами (водяними на першому поверсі та електричними на другому) та батареями з регулювальними кранами. Підключено газ, центральний водопровід, центральну каналізацію, електрику. Є вивіз відходів. Встановлено лічильники. Залишаються сучасні меблі на кухні, сантехніка у ванних кімнатах (душ-трап, рукомийник). Продаж від власника без комісії. Документи в порядку, оформлення напряму через нотаріуса. Можливість придбання на дві або три сімї для спільного проживання. Підключено під охорону. Боргів по комунальних платежах немає. "Заходь і живи". Будинок розташований в кінці двору, є можливість заїзду машини на зацементований майданчик. Є можливість придбання сусідніх квартир для проживання кількох сімей поруч. Хороша транспортна розвязка, до центру міста 5 хвилин їзди. Посаджено 12 видів рослин у грядках, є ялинка, персик, виноград. Квартира-будинок нової побудови з окремим двориком. Є гардеробна. Встановлено сигналізацію, грати на вікнах, душову кабіну. Є тераса. Підключено до охорони.

Продажа квартируы- дом на земле на Ат.Головатого(Пересыпь)

Будинок має хороший житловий стан. Є балкон і велика тераса. Частково залишаються меблі та техніка. Є можливість купити два гаражі, що знаходяться поруч. Будинок має власну прибудинкову територію з клумбами та фруктовими деревами. Будинок розташований на тихій вулиці з хорошою транспортною розвязкою. Успішне розташування, близькість до моря та центру міста.

Продаж 4к Дім Отамана Головатого вулиця

Ищите дом по локации