ЦЕНТР. ПРОТАСІВ ЯР. Будинок 250 м + 20 СОТОК, комфортне УКРИТТЯ, ГЕНЕРАТОР Будинок 250 м +велика розкішна тераса + просторий гараж на два джипи + 3 авто можна розмістити перед гаражем у дворі. У будинку 5 кімнат:кухня -їдальня - 24м, вітальня - 30м, спальня господарів (з окремою гардеробною) - 36м, дитяча - 24м, гостьова - 20м, кабінет - 12 м, санвузли - 12 м та 6 м. Підлога скрізь, де плитка - керамограніт - з підігрівом. У санвузлах плитка Villeroy&Boch. В усіх кімнатах натуральний дубовий паркет. Кондиціонери Daikin (охолодження та підігрів), великий камін на кухні. Захисні металеві автоматичні ролети на всіх вікнах. НОВА сауна Harvia на дровах з окремою душкабіною в цокольному поверсі. Опалення - ГАЗ, котел - Vaillant + бойлер Vaillant - 150 л. Сантехніка -Grohe, Blanko, Kolo, велика посудомийна машина Wirpool, пральна - AEG, потужний стабілізатор напруги, вода - міський водопровід, але із артезианської свердловини.Сигналізація, тривожна кнопка ДСО. Автополив та дорогий ландшафтний дизайн усієї ділянки. 20- річні величезні дерева, зокрема, туї та блакитні ялини. Абсолютна ТИША, спів пташок, повне усамітнення в розкішному особистому ботанічному саду. Ділянка тупикова, з трьох боків повністю автономна, закрита від сторонніх поглядів. Дорога до будинку - новий асфальт. Поруч - Посольство Індонезії. Цілодобова охорона (Нацгвардія).

владелец
None 795000.0 USD

До Вашої уваги пропонується затишний будинок для родини в м. Київ: КМ Sunlife (Санлайф), Жуляни. ТОП ціна! Без %. Основні характеристики: - загальна площа будинку 150 кв.м. + тераса 35 кв.м. - ціна 134 999 дол, якщо ділянка 4,5 сотки - ціна 174 999 дол, якщо ділянка 8,2 сотки (фактично майже 9 соток) - 1 поверх: кухня-вітальня, гость - 1 поверх: кухня-вітальня, гостьова кімната, серверна, санвузол - 2 поверх: майстер спальня зі своїм санвузлом та гардеробною кімнатою, 2 кімнати (гостьові/дитячі), санвузол. - 2 паркомісця Проект будинку продуманий до дрібниць. - Будинок побудований з газоблоку та утеплений - Фундамент глибиною 1.2 м, залита монолітна плита - Дах метало черепиця (Італія) - Вікна WDS - Своя вода – свердловина - каналізація-септик з переливом - електрика 16 кВт. - будинок введено в експлуатацію Усі етапи будівництва знято, є фото та відео. - Котеджне містечко «Сан Лайф», закрита територія - До центру столиці 10-15 хвилин на автомобілі - велика сучасна школа, дитячі садки, продуктові магазини - Поруч ТЦ Республіка, Епіцентр, Метро Це найкращий варіант для життя: адже будинок знаходиться в самому Києві і коштує по ціні квартири в багатоповерхівці! Встигніть записатися на перегляд. Є відеоогляд.

возможна продажа по єОселя
Смерекова вул.

Ділянка правильної прямокутної форми, На ділянці є будинок із підведеним газом та електропостачанням, гараж, господарські споруди (сарай, літня кухня, льох).

Шевченка вул.
Задайте цену дома
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Капітальний будинок в 2 рівні з ремонтом та терасою. Дві спальні на другому поверсі, кухня і вітальня з виходом на задній двір з зоною барбекю. Просторий санвузол з ванною. Опалення газом, всі комунікації централізовані. На задньому дворі господарське приміщення, автонавіс на 2 авто. Заїзд з Лобановського, зручно доїхати до центру Києва. Телефонуйте для детальної інформації та організації перегляду.

Валерія Лобановського просп. (Червонозоряний), 85

RR16917 | Продаж ультрасучасного будинку з панорамною терасою та ліфтом | Батиєва гора | Центр Києва Пропонується до продажу унікальний будинок у сучасному архітектурному стилі, розташований у престижному районі Батиєвої гори — одній із найзакритіших і видових локацій центру Києва. Об’єкт поєднує приватність, передові інженерні рішення та захоплюючі панорами на центр міста. Основні характеристики: • Загальна площа будинку — 407 м² • Експлуатована тераса на даху — 125 м² • Додаткова тераса з вітальні • Поверховість — 4 рівні • Власний ліфт від 0-го рівня до даху • Фундамент — 168 паль (є повна фотодокументація будівництва) Інтер’єр та дизайн: Інтер’єр виконаний у сучасному стилі з використанням преміальних європейських брендів: • Меблі — Interlübke, Roche Bobois • Освітлення — Sattler (Німеччина), Flos (Італія) Функціональне планування: 0-й рівень: • Вхідна група з гардеробом • Гараж на 2 авто (зона миття, морозильна камера Bosch, системи зберігання) • Гостьова спальня з власним санвузлом • Гостьовий санвузол • Пральня (Siemens) • Технічне приміщення з виходом у двір • Комора, сейф-зона 1-й поверх: • 2 дитячі спальні з власними санвузлами • Кабінет / додаткова спальня • Майстер-блок: спальня, простора ванна кімната (ванна, душ, біде, 2 умивальники), гардеробна • Комора 2-й поверх: • Простора вітальня з виходом на терасу • Друга вітальня (лаунж-зона) • Кухня з островом • Окрема їдальня Кухня преміум-рівня Poggenpohl (Німеччина): • Техніка Miele та Siemens (серія IQ700 Black) • Холодильники та винний шафа Liebherr • Варильна поверхня Oranier • Мийка Franke 3-й рівень (дах): • Панорамна тераса з літньою кухнею • Лаунж-зона (Cane-line) • Мийка Drop • Гостьовий санвузол • Комора з винним холодильником Інженерія та технології: • Тепловий насос NIBE — 16 кВт • Система вентиляції з рекуперацією • Теплі підлоги Rehau (включно з гаражем) • Комплексна система водопідготовки (UV, вугілля, сіль) • Ліфт з низьким енергоспоживанням Енергозабезпечення та безпека: • Електропостачання — 32 кВт (DTEK) • Дизель-генератор • Сучасні системи інженерного контролю Локація: Батиєва гора — це поєднання тиші приватного сектору та близькості до ділового центру міста (Жилянська, Липківського, Протасів Яр). Зручна логістика та розвинена інфраструктура поруч. Будинок створений для тих, хто шукає не просто нерухомість, а архітектурний об’єкт із характером, панорамою та технологічною досконалістю. Є відеоогляд. Чистий продаж. Документи готові. Код об’єкта: RR16917

генератор
Локомотивна вул.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДИНОК НА ПРОДАЖ, Совські ставки, Солом’янський район, Київ Пропонується до продажу унікальний житловий комплекс преміум-класу, розташований у одному з найзеленіших та престижних районів Києва — Совські ставки. Ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, тишу та приватність, водночас бажаючи залишатися неподалік від центру столиці. Два капітальні будинки на ділянці. Пропонується унікальна послуга із легалізації вашого доходу на повну суму придбання данного будинку. Основний будинок — 433 м² • Побудований з пеноблоку (50 см) з облицюванням цеглою, товщина стін — 70 см: тепло та шумоізоляція на найвищому рівні, вентильований фасад. • Три поверхи та цоколь. • Просторі 6 кімнат, з них 4 спальні (дві — дитячі). • Вишуканий інтер’єр з використанням преміальних матеріалів: • Паркетна дошка джатоба (1 поверх) і муйракатіара (2 та 3 поверхи). • Підігрів підлоги на 1 поверсі. • Англійський чавунний камін на дровах. • Меблі Tiffany, ексклюзивна фурнітура. • Кухня: мармурова плитка, кварцова стільниця, преміальна техніка. • Ванна кімната: сантехніка Hansgrohe та інші бренди класу люкс. • Дерев’яні склопакети високої якості. • Стіни — декоративна штукатурка Oikos. Гостьовий будинок-барбекю з банним комплексом — 157 м² • Простора зона відпочинку з дров’яною сауною, купіллю, каміном-мангалом. • Внутрішнє оздоблення — натуральний травертин (молодий мармур). • Індивідуальні меблі та техніка під замовлення. • Гараж на 4 авто. Ділянка — 11 соток • Повністю впорядкована територія з ландшафтним дизайном. • Власна електропідстанція потужністю 250 кВт — надійне та незалежне електропостачання. • Дворова плитка з термограніту. • Автоматичний полив. • Кована оцинкована огорожа та ворота. • Будинок охорони з санвузлом, душем та ліжком. • Система відеоспостереження. • Фруктовий сад і літня кухня. • Вся ділянка залита бетоном, під будинками — армовані бетонні подушки, фундамент — 2 метри. Локація • До метро Васильківська — 1,5 км. • 10–15 хвилин до центру Києва. • Зручний виїзд на проспект Лобановського та Кільцеву дорогу. • У безпосередній близькості: школи, дитсадки, супермаркети, Голосіївський парк, ВДНГ, ТРЦ. Цей будинок — ідеальний вибір для тих, хто цінує затишок, стиль і високий рівень життя. Все продумано до дрібниць: від інженерних рішень до дизайнерських деталей. Готовий до проживання без додаткових вкладень. Є більше фото та відео, по запиту скину в любий месенджер.

Каменярів вул.

Продається шикарний будинок 255м.кв, на 4 сотках землі, в м.Києві,Соломʼянський р-н, СТ»Фронтовик»,вул. Медова. Двоповерховий будинок побудований в 2019 році. На першому поверсі розташована велика кухня-вітальня,обладнана всією технікою і меблями, кімнату відпочинку з виходом на задній двір і каміном, а також власну баню. На другому поверсі є три окремі кімнати, одна з яких з чудовою терасою, а також сан вузол. Будинок має цокольний поверх,на якому розташований великий кабінет з каміном,вихід в гараж, а також декілька технічних приміщень. Будинок повністю автономний. Встановлені сонячні панелі,два види опалення (твердопаливний котел і електрокотел). Власна скважина. Вся територія доглянута,є садок. Територія охороняється, відеонагляд території. Будинку присвоєно поштову адресу(можна реєструватися). Чудова локація . Перегляди за домовленістю.

Медова вул., 145

Будинок у Києві! 200м.кв. Будинок збудований з Цегли, товщина стін 400мм, додатково утеплений Мінватою 100мм. і частково обкладений клінкерною цеглою! Будинок знаходиться у закритому котеджному містечку "Щастя", 2 км від метро Васильківська. Поруч нова школа, ЖК "Паркленд", зупинки громадського транспорту, пошта та садочки. В містечку Охорона та відео спостереження. Є всі поетапні фото будівництва. Будинок зроблений під чистове дизайнерське оздоблення. Побудований дуже якісно (готовий до будь яких перевірок). Зроблено опалення та ВОДЯНА Тепла Підлога по всьому будинку. У будинку ТРИ фази електрики. Розведена вся негорюча мідна електропроводка. Встановлено захист від перепадів електрики. Розмір ділянки 8 соток. Є можливість закінчити роботи "під ключ" під побажання покупця. Дешевше будинок такої якості не знайдете!

возможна продажа по єОселя
Помаранчева вул., 23

Продається будинок із земельною ділянкою 9 соток у престижному районі Києва, пр-кт Валерія Лобановського, 56/21, в районі Севастопольської площі, проспект Лобановського, 56/21 Ідеальний варіант для інвестиції Чудово підходить під масштабну забудову / девелоперський проєкт Перспективна локація з високою вартістю землі Розвинена інфраструктура та зручна транспортна розв’язка Престижний район із високим попитом на нерухомість Локація — одна з найкращих у Києві: поруч центр міста, бізнес-центри, житлові комплекси, магазини та транспорт. Відмінна можливість для інвесторів та забудовників. Підключені всі міські комунікації: електрика, газ, вода, каналізація. Житловий стан, на території є плодовий сад. Усі документи готові до угоди. Перегляди можливі у будь-який зручний час.

Валерія Лобановського просп. (Червонозоряний), 56/21-А

Продаж будинку в Києві 2 км до метро Васильківська! Закрита вулиця, приватність та якість Вас чекає сучасний будинок, розташований на закритій від сторонніх вулиці, всього за 2 км від метро Васильківська. Поруч школа, садки, зупинки транспорту та інфраструктура. Площа будинку: 185 м² Ділянка: 4.5 сотки Закрита територія, відеоспостереження, окремий заїзд Будівництво та матеріали: Стіни: теплий газоблок D500 Утеплення: пінополістирол 100 мм, німецькі матеріали Фасад: декоративна штукатурка CERESIT Вікна: REHAU EURO 70 з енергозбереженням Стіни вже ошпакльовані під фарбування або шпалери ️ Комунікації: Трифазна електрика, мідна негорюча проводка Захист від перепадів напруги Підключення під інтернет і телебачення Газ Власна свердловина Розводка гарячої та холодної води, каналізація по точках Зроблене опалення та водяні теплі підлоги ️ Стан: Під чистовий дизайнерський ремонт мінімальні витрати на завершення Будинок введено в експлуатацію Двір: бруківка, новий газон, повністю огороджено У наявності фото з усіх етапів будівництва Можливість завершити ремонт під ключ за вашим проєктом Це будинок, який треба бачити особисто. Телефонуйте домовимось про перегляд.

Совська вул.

Київ, Соломянський район, центр. У продажу будинок, 567,7 м2. Житлова площа 162 м2. Територія 10 соток. Закритий гараж для авто. Свій басейн, з системою очищення води. Без комісії для покупця. За запитом додаткова інформація та відеоогляд. Перегляди в будь-який зручний для Вас час. ID: 2662

Нечуя-Левицького вул.

🏡 Продаж приватного будинку у Жулянах, Солом’янський район, м. Київ Пропонується до продажу просторий та затишний сімейний будинок у мальовничій історичній місцевості Жуляни. Будинок будувався для себе з якісних матеріалів та продуманої планувальної концепції — ідеальний варіант для комфортного життя. Основні переваги: Простора кухня-студія з обідньою зоною; Світла вітальня з великим диваном і каміном; Три просторі спальні, гардеробна та другий санвузол на другому поверсі; Доглянута територія з фруктово-ягідним садом; Басейн, лазня, фонтан, ландшафтний дизайн; Будинку 10 років, є право власності та акт. Зручне розташування — поруч вулиці Шевченка, Українських повстанців, Потоцького, Гуцульська, Кооперативна, Сільвестра Косова, Сергія Колоса, Котляревського. Цей будинок — поєднання міського комфорту та заміського спокою. Телефонуйте для детальної інформації або перегляду — і переконайтесь, що це саме те, що ви шукали!

Повітрофлотська вул.

Будинок в столиці - в тихому приватному секторі 2 поверхи -100м.кВ Укриття капітальне - бетонне ( підвал з окремими 2 входами 2 спальні+ кімната, кухня, гардеробна Великий двір - 6 сот - пр.Лобановського, - Соломянка - Деміівка - ЖК Паркленд - Совки- все поруч - школа в 5 хв пішки і зупинки транспорту

вул.Каменярів

У продаж пропонується таунхаус з євроремонтом. Шикарна пропозиція для стильних людей зі смаком. З цією пропозицією ви набувають не просто будинок, а свій світ! Опалення електричне. заведено 15 Квт,Скважина 50 м , септік переливний . Гараж на одну машину. Є тераса, свій зелений дворик. Надійний забудовник, шикарний вид з тераси. Відмінне планування: три кімнати, гардеробна, три тераси, два санвузли. Все зроблено дорого і зі смаком.; G-1765867; Ціна: 210 000 USD

Смерекова вул., 1

Пропонуємо сучасний 3-кімнатний таунхаус площею 95 м², де вже все готово для життя. Без ремонтів, без компромісів — просто заїхати й насолоджуватись. Про простір, у якому комфортно жити Продумане планування створене для сім’ї: -світла кухня-вітальня для вечерь і зустрічей -три окремі кімнати — для сну, роботи чи дитячої -два санвузли (душ + ванна) -багато зручних місць для зберігання Власна кутова ділянка 2 сотки -паркування для двох авто -простір для тераси, мангалу чи затишної зони відпочинку Тут легко уявити літні вечори з друзями або спокійні сімейні вихідні. Тепло, економія та сучасні технології Цей будинок — про комфорт у будь-яку пору року: -тепловий насос + електрокотел Daikin -тепла підлога по всьому будинку -фанкойли у кожній кімнаті (опалення + охолодження) -мінімальні комунальні витрати та стабільне тепло взимку Якісне будівництво: червона цегла, утеплення 100 мм, залізобетонні перекриття. Повна комплектація — «заїжджай і живи» Будинок продається з меблями та технікою: -стильний сучасний ремонт -вбудовані шафи у кожній кімнаті -кухня з усією необхідною технікою -простора спальня з двоспальним ліжком -система очищення та пом’якшення води Локація, яка економить час і нерви Поруч усе, що потрібно для комфортного життя: METRO, Ашан, Novus, Сільпо, АТБ ТРЦ Respublika, Столичний ринок, Епіцентр садочки, школи, ліцей, спорт і дитячі майданчики зручний транспорт і швидкий виїзд у місто Це не просто нерухомість — це дім, у якому хочеться залишитись. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, сучасні технології та життя без зайвих турбот. Запрошую на перегляд — відчуй цей простір наживо. Можливо, це саме той дім, який ти шукав

Сергія Колоса вул. (Леніна)

Дом в ЦЕНТРЕ КИЕВА . Соломенский район. Батыева гора, ул. Дружная. Расположен на участке 10 соток, количество этажей - 5, включая мансарду и технический этаж, под внутреннюю чистовую отделку.Есть частичный ремонт на цокольном этаже для проживания 150м. В доме гараж на 2 автомобиля, бассейн, сауна. Дом фундамент, перекрытия, лестницы - железобетонные, стены кирпичные, кровля - керамическая черепица; общая площадь - 1081 кв. м, жилая - 313 кв. м. Дом подключен к электрической и газовой сетям, городской канализации. Дом зарегистрирован в БТИ и введен в эксплуатацию, земля в частной собственности....Есть в центре на Саксаганского большая квартира 250м.7 комнат 2 входа под офис, жилье и т.д.В квартире есть газовый котел.

дружная, 1

Сучасний будинок у Києві на закритій, тихій вулиці! Пропонується до продажу новий, якісний будинок площею 185 м² на доглянутій ділянці 4,5 сотки. Локація — одна з найзручніших у місті: всього 2 км до метро “Васильківська”. Про будинок: Зведений із теплого газоблоку D500 Утеплений 100 мм пінополістиролу, декоративна штукатурка CERESIT Якісна підготовка під чистове дизайнерське оздоблення Утеплення виконано німецькими матеріалами Шпаклівка під фарбування або шпалери Встановлені енергоощадні вікна REHAU EURO 70 Комунікації та інженерія: Повністю змонтоване опалення Водяні теплі підлоги по всьому будинку Розведена холодна й гаряча вода, каналізація по точках Трифазна електрика, негорюча мідна проводка Розведення під Інтернет та ТБ Система захисту від перепадів напруги Підключений газ Власна свердловина Ділянка та безпека Відеоспостереження Окремий зручний заїзд Територія повністю огороджена Двір вимощений бруківкою Новий газон Будинок введений в експлуатацію Інфраструктура: Поруч — нова школа, зупинки громадського транспорту, дитячі садки, пошта та вся необхідна міська інфраструктура. Додатково: За бажанням покупця можемо завершити всі роботи “під ключ” — швидко та якісно, під ваш стиль. Цей будинок — ідеальне поєднання якості, комфорту та локації. Телефонуйте, домовимось про перегляд! #2322

Сергія Колоса вул. (Леніна)

Продаж 2-поверхового нового будинку 2019 року забудови з технікою та меблями, Жуляни. Земельна ділянка 3.18 соток. 1 поверх: гараж, хол, котельня, санвузол, кухня -їдальня. 2 поверх: коридор , три спальні, санвузол, гардероб. Будинок елекрофікований, утеплений - мінватою 10 см. Паркан - металевий. Електро-відкотні ворота. Доріжки -плитка, молодий садок. Вода - свердловина. Каналізація - септик 16 куб. Електрика - 17кВт, 3 фази. Є підвал, оглядова яма. Поряд привітні сусіди.

Повітрофлотська вул.

Київ, метро Васильківська, км SunLife Продаж 3-поверхового будинку, таунхаус, 112.8м2 Київ, Павла Потоцького Соломянський. Документи готові до продажу, право власності більше ніж 3 роки. Будинок - повна чаша! Все зроблено! Новенький! Продається будинок площею 112,8 м.кв. , облагороджена ділянка із зоною відпочинку 1,6 соток. На третьому поверсі відкрита тераса на всю площу даха. Закрите КМ "Sunlife" , охорона, відеоспостереження. 15квт електрики Три фази. Дизайнерський ремонт із високоякісних матеріалів. Робили для себе, фактично не жили. Продається у звязку з переїздом за кордон, на угоду власник приїде Документаи більше ніж 3 роки, все перевірки пройдено, введення в експлуатацію. Один власник. Меблі та техніка коштовна, лідерів світових виробників Електрокотел Посудомийна машина Електроплита Духова шафа Вбудований холодильник Два бойлери на першому та другому поверхах Пральна машина Всі вбудовані меблі до стелі, високої якості, робилися на замовлення Панорамні вікна по всьому будинку. Штори блекаут. Скрізь на вікнах металеві ролети. Сантехніка, камяна стільниця, раковина, все дуже якісне. Система Аякс.

Павла Потоцького вул.

Продам частину будинку з окремим вʼїздом в Соломянському районі (Жуляни), вул. Отця Анатолія Жураковського. Будинок на 2 поверхи, перший поверх - кухня+кімната (студія), санвузол+одна невеличка кімната другий поверх - 2 спальні та великий санвузол Будинок в чудовому стані, можна заїхати і вже жити, є тераса, невелика земельна ділянка для зелені. Вода своя. Парковка на 2 авто Опалення електро, електро плита, є камін. Більше 3 роки власник будинку Від власника.

владелец
Отця Анатолія Жураковського вул. (Радянська), 17А

Будинок, 515 кв.м. на 10 сотках землі, Совки, вул.Червона, 11, Соломянський район. Поруч проспект Лобановського. Чудова локація! Поруч із центром і в той же час тиша та затишок заміського життя! Власне бомбосховище. Цокольний поверх – лаунж-зона. Лазня, кімната відпочинку, санвузол, душ, басейн. 1 поверх - хол, простора вбиральня, пральня, кухня-їдальня, вітальня, кабінет, санвузол, засклена веранда-камінна з художнім розписом стін, з виходом у сад. 2 поверх - батьківська спальна кімната, вбиральня, два санвузли та плюс три спальні, вихід на відкриту терасу. 3 поверх - все для спорту: тренажери, спортивні мати, канат, шведська стінка, зона відпочинку, на стінах натуральний корок. Будиночок охорони, два гаражі, льох (вхід з гаража), відкрита парковка на 4 автівки, додаткові вїзд і парковка з іншого боку ділянки, окреме господарське приміщення. Два котли, газовий та твердопаливний, система очищення, система догляду за басейном, тепла підлога. На території ділянки є розарій, хвойники, сад каміння, ставок. Покази за попередньою домовленістю. 515 кв.м. на 10 сотках земли, Совки, ул.Червона, 11, Соломенский район, рядом проспект Лобановского. Отличная локация! Рядом с центром и в тоже время тишина и уют загородной жизни! Собственное бомбоубежище. Цокольный этаж - лаунж-зона. Баня, комната отдыха, санузел, душ, бассейн. 1 этаж - холл, просторная гардеробная, прачечная, кухня-столовая, гостиная, кабинет, санузел, остеклённая веранда-каминная с художественной росписью стен с выходом в сад. 2 этаж - родительская спальная комната, гардеробная, два санузла и плюс три спальни, выход на открытую террасу. 3 этаж - всё для спорта: тренажёры, спортивные маты, канат, шведская стенка, зона отдыха, стены отделаны натуральной пробкой. Домик охраны, два гаража, погреб (вход из гаража), открытая парковка на 4 машины, дополнительные въезд и парковка с другой стороны участка, отдельно стоящее хозяйственное помещение. Два котла, газовый и твердотопливный, система очистки, система ухода за бассейном, теплый пол. На территории участка розарий, хвойники, сад камней, прудик. Показы по предварительной договоренности.

Червона вул., 11

Продається частина 2-х поверхового будинку і земельна ділянка 4 сотки по вул. Постова,41/33, Відрадний, Соломянський район. На кожен поверх є окремий вхід з вулиці. ГЦентралізовані газ, вода, каналізація. Загальна площа 158 кв.м. 2-кімнатна квартира (на 1 поверсі), загальна площа 82,4 кв.м, кімнати - 27 кв.м, 18 кв.м; 10 кв.м кухня. Висота стін 3,5м. Опалення - газовий котел, який працює без електрики, газова колонка, ванна. 3-кімнатна квартира (на 2 поверсі) загальна площа 75,3 кв. м., кімнати - 20 кв.м, 16 кв.м, 12 кв.м; 12 кв.м кухня. Опалення - газовий котел, електричний бойлер на 80л, душова кабіна. Лічильники: електроенергія, газ окремо на кожну квартиру. Оптоволоконний інтернет працює при відключенні електроенергії. Опалення і гаряча вода є завжди. Є можливість паркування декілька авто. Також на ділянці є фундамент, на якому можна поставити ще один будинок. Ідеальна пропозиція в наш час для сімʼї з декількох поколінь. При бажанні можна поставити комбінований твердопаливний котел, камін-піч, сонячні панелі на даху чи у дворі - максимальна АВТОНОМНІСТЬ. Поруч школа, дитсадок, парк Відрадний, Медмістечно, НАУ.

Постова вул., 41/33

Київ, Лисичанська Краєвиди Совських ставків заворожують красою, природою та чистим повітрям. Ми пропонуємо оселитися в чудовому та комфортному будинку для дружнньої сімї. Дім сучасного стилю, гарна, добротна будова з двох поверхів та цоколю, двома критими паркінгами, має пять кімнат (три окремі спальні). Цоколь-котельня, пральня, кімната відпочинку, спа-ванна, душ та сауна. Тех приміщення - система очистки води, стабілізатор, генератор, двохконтурний газовий котел , сонячні панелі, спортзал -сховище. Велика тераса та кухня-вітальня на першому поверсі. Зручний асфальований підїзд , автоматичні ворота. Зелена тереторія з ланшафтним дизайном. Повністю готовий до проживання! Земельний участо 5 соток.

генератор
Лисичанська вул., 12

Будинок у Жулянах оснащений сучасними технологіями для максимального комфорту та енергоефективності. Він обладнаний сонячними панелями, тепловим насосом, інверторними кондиціонерами, системою рекуперації повітря та теплою підлогою на всіх поверхах. Камін із функцією обігріву всіх кімнат слугує додатковим джерелом тепла. У будинку також є підвал, в комплектацію входять накопичувальні ємкості та інвертор потужністю 15 кВт та сонячні панелі, для автономного енергопостачання. Сучасний ремонт і меблі доповнюють загальну картину комфорту і автономності. Розташування: м. Київ, Соломянський район, Жуляни, КМ Щастя. У ЖК Парк Ленд що по сусідству, є вся необхідна інфраструктура, ресторани, кавярні та багато іншого. Поруч метро Васильківська, також через окружну дорогу знаходиться найбільший ТРЦ Respublika Park. Доставка їжи з магазинів та ресторанів до будинка. • Загальна площа - 250 м². • Зімельна ділянка - 3 сотки. • В будинку - 4 кімнати + підвал. • Ремонт, меблі техніка. Планування: • підвал: санвузел, пральна, котельня, кінотеатр. • 1 поверх: кухня, вітальня, тераса, санвузел, передпокій. • 2 поверх: дитяча кімната з балконом та батьківська кімната з гардеробом, загальний санвузел. • 3 поверх: дитяча кімната з балконом та відкрита вільна площа під ігрову чи ще одну кімнату. Про будинок: • червона цегла - 38 см; • утеплення фасаду, мінеральна вата - 10 см; • оздоблення стін - клінкерна плитка; • перекриття - монолітний бетон; • оздоблення підлоги - плитка, ламінат та ковролін; • мебльована кухня з технікою, гардероб, дитяча кімната, зона вітальні, гардероб в кімнаті; • встановлені металопластикові вікна Rehau Euro 90. Комунікації: • електропостачання - 15 кВт, 3 фази; • вода - свердловина 52 метра; • каналізація – станції біологічного очищення; • опалення - тепловий насос; • сонячні панелі; • рекуперація повітря у всіх кімнатах; • кондиціонери у всіх кімнатах Cooper Hunter; • тепла підлога на всіх поверхах та фанкойли; • накопичувальні ємкості та інвертор; • камін із функцією обігріву всього будинка. Двір: • ділянка - 3 сотки; • засажені західні туї; • викладена бруківка; • парковка на 2 автомобіля; • оздоблена вулиця та гарні сусіди поруч; • окремий вихід в ЖК PARKLAND.

возможна продажа по єОселя
Березова вул.
123...7
1 - 24 из 165 результатов