Новий одноповерховий будинок під чистове оздоблення. Стіни оштукатурені, на підлозі ідеальна стяжка. Є зал-кухня площею 31 кв.м., три спальні площею 19, 15 та 15 кв.м. відповідно, прихожа, гардеробна, коридор, котельня, великий санвузол, а також спальня з власним гардеробом та санвузлом. Із залу є вихід на шикарну терасу, яка не входить у загальну площу.
У будинку розведені і працюють усі комунікації: електрика, сантехніка, каналізація, тепла підлога. Заведено світло у будинок -- 16 кВт. три фази. Газ проходить по вулиці. Є свердловина на 65 м. Каналізація із переливом і дренажним полем.
Можлива покупка будинку під чистове оздоблення або з повним ремонтом під завоз меблів.
Будинок розташований на ділянці 6 соток. Територія прибрана, чорнозем завезений, засіяна трава. Є парковка на два авто, розпашні ворота.
Дуже зручне розташування. До метро "Славутич" 3,5 км. Широка дорога. В кінці вулиці Дніпро і пляж. Поруч сусіди живуть постійно, будівлі хороші, сучасні.
У будинку два санвузли. Система опалення індивідуальна газова. Є автоматичні ворота, огорожа, підігрів підлоги, тераса.