Автономний маєток у серці Києва — вул. Гайдамацька Пропонується до продажу затишний та функціональний будинок, що поєднує переваги заміського життя з комфортом центру столиці. Ідеальний варіант для тих, хто цінує приватність, безпеку та повну незалежність від міських мереж. Основні характеристики: Площа будинку: 250 м (продумане планування для великої родини). Ділянка: 6 соток (приватизована, правильної форми). Локація: Центр міста, вул. Гайдамацька. Тиха вулиця з елітним сусідством. Повна автономність та комунікації: Цей будинок підготовлений до будь-яких викликів. Ви не залежите від графіків відключень чи зовнішніх факторів: Опалення: Індивідуальне газове (встановлено сучасний економний котел). Газифікація: Пряме підключення. Каналізація: Централізована (рідкісна перевага для приватного сектора, що забезпечує безпроблемну експлуатацію). Водопостачання: Надійні системи подачі та фільтрації води. Територія та переваги: Доглянута ділянка 6 соток — достатньо місця для ландшафтного дизайну, зони BBQ , басейну з підігрівом . Високий рівень приватності: територія загороджена, зручний підїзд. Інфраструктура: У пішій доступності найкращі школи, ресторани та діловий центр Києва, при цьому на самій ділянці панує тиша та спокій. Важливо: Будинок повністю готовий до заселення. Це не просто нерухомість, а «фортеця» в центрі мегаполіса.

Гайдамацька вул. (Волзька)

Котеджне містечко «Montreux» — сучасні таунхауси для комфортного життя Котеджі в «Montreux» зведені з використанням якісних та довговічних матеріалів: фасади виконані з червоної клінкерної цегли, несучі стіни — з газоблоку з додатковим утепленням мінеральною ватою, що забезпечує високу енергоефективність та комфорт у будь-яку пору року. Висота стель у будинках сягає до 3 метрів, що створює відчуття простору та наповнює інтер’єри природним світлом. Встановлені сучасні вікна з алюміневого профелю та якісними склопакетами, які забезпечують хорошу шумо- та теплоізоляцію. До кожного котеджу заведено 15 кВт електроенергії з можливістю збільшити до 50 кВт На даху кожного котеджу, є можливість встановити сонячні панелі. Також у кожному котеджі передбачено індивідуальне автономне опалення, що дозволяє самостійно регулювати комфортну температуру та оптимізувати витрати на утримання житла. На території комплексу передбачено як ПІДЗЕМНЕ паркування, так і наземні паркомісця, що забезпечує зручність для мешканців і гостей. «Montreux» — це поєднання сучасної архітектури, якості будівництва та комфортного середовища для життя всієї родини.

Кочубеївська вул., 10
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Без %! Ділянка 4,8 сотки будинок 60м ел Гайдамацька Брожка центр Палац Україна! Голосіївський р-он, вул. Гайдамацька , Володимира Брожка – орієнтир, масив Багринова гора, Байкова гора Чудова ділянка з комунікаціями в центрі міста масив Багринова гора! Фасад 28м. Прямокутна рівна ділянка площею 4,8 сотки. Цільове призначення землі – житлової та громадської забудови. На території старий будинок після косметичного ремонту. Площа будинку 60м, 1 поверх. В будинку 2 кімнати, кухня, с/в. Комунікації: центр.водопостачання та каналізація, електрика, газ по вулиці. На території сарай, плодові дерева. Поруч Сільпо, школи, садочки, ТРЦ, БЦ, зупинка транспорту, вся інфраструктура. 1,8 км 18 хв м. Палац Україна. Документи на ділянку та будинок. Прописка в Києві. Чудовий варіант для проживання чи успішного бізнес проекту! Ціна 125 000 у.е. Без комісії!

Гайдамацька вул. (Волзька)
Задайте цену дома
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Продається земельна ділянка з будинком. Будинок потребує реконструкції або будівництва нового житла. Ділянка рівна, правильної прямокутної форми. На ділянці підключено центральне водопостачання та каналізацію. Газ проходить по вулиці. Асфальтований підїзд. Продаж від власника. Всі документи готові до продажу. Розташований на Байковій горі, тиха вулиця з житловою забудовою, добрі сусіди. Зручне розташування поєднує спокій приватного сектора та близькість усієї міської інфраструктури. На ділянці розташований будинок та великий сухий сарай. У пішій доступності метро, супермаркети, ринок, аптеки, банки, ТРЦ та зупинки громадського транспорту. Поруч парк та зелена зона.

владелец
Продам Будинок- Центр міста

Ищите дом по локации