Будинок має планування кухня-студія та 2 спальні, загальною площею 48 м², а також розкішну терасу 29 м². Ремонт авторський, виконаний за Євро стандартами, з повною комплектацією меблями та технікою. Встановлено електрокамін, штори блек-аут та розсувні москітні сітки-плісе на дверях. Санвузол суміжний.
Будинок побудований за принципом «термоса» та утеплений від фундаменту до відмостки. Енергонезалежність забезпечує генератор, заведено 12 кВт (3 фази). Опалення індивідуальне електричне з підігрівом підлоги, діє «зимовий тариф» на електроенергію, що значно знижує витрати. Комунікації включають свердловину (20 м), 3 септичні ями, виводи під спліт-систему. Газ проходить по вулиці. Встановлено лічильники.
Усі меблі та техніка, представлені в будинку, залишаються новим власникам. На терасі встановлені преміальні італійські меблі високої якості. Також є телевізор.
Будинок підходить під державні програми «Є-відновлення» та «Є-оселя», можливий розрахунок по безготівці. Ціна становить 100 000 $, без комісії для покупця.
Автономна садиба-дендропарк повністю огороджена надійним бетонним парканом. Вїзд обладнаний автоматичними воротами. Територія оснащена відеонаглядом 24/7 по всьому периметру. Будинок побудований за принципом «термоса» з використанням енергоефективних технологій.
Розташований у тихому місці с. Бишів (Сосновка), лише за 50 км від Києва та 25 км до Фастова. За 4 хвилини пішки знаходиться мальовниче озеро та магазин. Ділянка оточена хвойними та екзотичними деревами, квітучим раєм з різноманітних рослин, а також молодим садом з унікальними гібридами та добірними ягодами. Поруч проходить асфальтована дорога.
Вікна мають антивідблискове покриття, що захищає від УФ та перегріву, та оснащені москітними сітками. На терасі встановлені преміальні італійські меблі. В будинку діє технологія «розумний будинок», встановлено камін та кондиціонер. Сад та город є частиною території. Передбачені підсобні приміщення.