Продается летний домик на 1 комнату СТ "Межлиманье", с. Протопоповка, 3-й ряд домов от лимана, огорожен, емкость 6 кум.м., эл.энергия в доме, вода на улице. Цена 3900$, торг.
збудований з ракушняку, оштукатурений, стіни шпаклюються та фарбуються всередині. Є вихід на горище. У будинку є кімната площею 20 кв.м., веранда площею 10 кв.м. з двома деревяними вікнами. Встановлені металопластикові вікна з гратами. Дах двосхилий, покритий шифером, стеля деревяна.
У будинку є водопостачання зі свердловини та електроенергія.
На ділянці є колодязь та підключена електрика. Ділянка доглянута.
Залізнична станція знаходиться в 10 хвилинах ходьби від будинку.
У будинку встановлені металопластикові вікна з гратами. Є броньовані вхідні двері. На ділянці є матеріали для встановлення печі.
1 кімната
30 / 20 / 6 м²
1-поверховий будинок
з ремонтом
AI
блочні
26 квітня
Створено 21 березня 2024 р.
Детальніше
AI
Дублі
177 644 грн
2 399 грн за м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам будинок в селі Секретарівка по вулиці Гагаріна 23
Будинок німецького типу, розділений на три квартири. У двох квартирах переплановано чотири кімнати (одна прохідна), кухню та санвузол. Вставлені пластикові вікна. Стіни поштукатурені, але залишилось залити поли та стелі. Меблювання відсутнє.
Вода підведена в будинок, встановлено лічильник.
Меблювання відсутнє.
Торг можливий.
Будинок німецького типу. Проведено воду та є лічильник.
Будинок має 4 великі та просторі кімнати, коридор та веранду. Стан ремонту - житловий.
Будинок має електрику, центральний водопровід та твердопаливну систему опалення. Вода та світло є на території.
Загальна площа ділянки становить 39 соток. На території є сад, город, підсобні приміщення, підвал та колодязь.
Поруч розташована залізнична станція (10-15 хвилин пішки). До міста Одеса (селища Котовського) 30 км. Також є магазин та медпункт.
Будинок-дача на колесах потребує ремонту. Має газову плиту, диван, столик, шафу, шафчики, стінку, холодильник та умивальник.
Є газова плита.
Обладнаний диваном, столиком, шафою, шафчиками, стінкою, холодильником та умивальником.
Самовывоз.
Призначений для туризму.
без ремонту
AI
сьогодні о 09:18
Створено 29 серпня 2023 р.
Детальніше
власник
15 000 грн
150 грн за м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
будинок без док в хорошом состоянии мини гагаж або миняю на машину
Будинок у хорошому стані, житловий стан. Санвузол розташований у дворі.
Система опалення: інше. Комунікації: відсутні.
Можливий обмін на машину (жигулі).
Міні гараж.
Є камін.
Будинок має 2 кімнати, житлова площа становить 25 м², а кухня - 5 м². Висота стелі - 2.7 метра. Стан ремонту - аварійний.
До будинку заведено електрику. Опалення пічне (твердопаливне). Є вигрібна яма (септик) для каналізації. Є колодязь для води.
Будинок мебльований.
Будинок розташований на ділянці 6 соток, з яких 5 соток вільної площі. На ділянці є плодові дерева, ємність для води, ворота та паркан. Крівля - шифер, вхідні двері - залізні.
Будинок розташований у мальовничому місці біля водойми, що дозволяє насолоджуватися чистим повітрям, тишею та спокоєм. Це місце для життя вдалині від міської метушні, оточене природою.
З будинку відкривається чудовий вид на водоем.
2 кімнати
30 м²
1-поверховий будинок
без ремонту
AI
вчора о 11:23
Створено 15 березня
Детальніше
170 000 грн
1 214 грн за м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Одноповерховий будинок Авангард/Ленпоселок (можлива розстрочка)
Будинок має практичне планування з просторою кухнею-вітальнею, що має вихід на терасу, та чотирма окремими кімнатами. Кухня має окремо виділену робочу зону. Стан ремонту - під чистове оздоблення.
Усі комунікації підведені до будинку, включаючи газ.
Можлива купівля у розстрочку від 50%% першого внеску. Комісія 0%%.
Одноповерховий будинок розташований на земельній ділянці 5,3 сотки. Має терасу площею 30 кв.м з виходом на простору ділянку. Будинок розташований на гарній асфальтованій вулиці.
Будинок в аварійному стані, веранда завалилася. Всередині стан кращий, ніж у веранді, є можливість щось зробити. Санвузол у дворі.
Є вода та світло. Газу в селі немає.
Продаються 2 ділянки (одна порожня, інша з будинком). Можливий продаж порожньої ділянки без будинку. Прохання не турбувати з дрібниць.
Комфорт: Тераса.
На ділянці розташований будиночок, який також слугує літньою кухнею, з підвалом розміром 5х2.3 м, поруч розташована комора 1.3х1.3 м. Вирито котлован під будівництво будинку. Стан ремонту не вказано, але є виритий котлован під будівництво будинку.
На ділянці є капітальний, величезний колодязь з водою. Водопровід знаходиться в 2 метрах від ділянки, підключення не є проблемою. Електрику можна підключити за 5 хвилин, раніше вона була.
Продаж від власника. Можливий торг. Можливий обмін на інші варіанти.
До води 5 хвилин пішки, де завжди чудова риболовля. Тихо, спокійно, чудові сусіди.
Ділянка кутова, трохи більше 4 соток. Є плодоносні дерева. Можливий обмін.
Будинок площею 47,5 кв.м. складається з коридору, кухні та кімнати. Ремонт під чистову обробку, потребує штукатурення коридору та кімнати всередині. Туалет демонтований, тому потрібно купувати біотуалет.
Опалення пічне, дров достатньо. Є електрика. Мобільний інтернет працює добре, є можливість провести дротовий інтернет. Є колодязь з подачею артезіанської води. Є вивіз відходів.
Меблювання: Так.
Вартість 4 тис. у.о. Переоформлення займає півгодини. Документи: книжка садівника та книжка на лічильник.
Капітальна дача зимового типу з черепашника. Є великий бетонований підвал з входом із коридору. Вхід на чердак також із коридору. Залізні вхідні двері. Є навіс перед входом до будинку 19,7 кв.м. що закривається на замок. Грати на вікнах. Гараж на 2 машини 19,57 кв.м. з ямою. Є заїзд для машини та двоє залізних воріт. Ділянка 12 соток. Сад та двір для тварин обгороджені окремо. Є огорожа.
Будинок розташований поряд із селом Старі Шомполи. Час проходження електрички від залізничного вокзалу (станції Одеса-Головна) до Садівничого масиву 1,5 години, а зі станції Східна 40 хв.
Дорослі дерева дають від 5 відер фрукти за сезон, а також є молоді дерева.
Будинок в житловому стані. Планування та кількість кімнат не вказано.
Система опалення: Інше. Комунікації: Без комунікацій. На ділянці є колодязь.
Меблювання: Ні.
На ділянці є камяне будова 5*6 м з верандою 5 кв.м.
Розташований на Тилигулі.
Санвузол: У дворі.
2 кімнати
30 м²
1-поверховий будинок
з ремонтом
AI
3 травня
Створено 3 травня
Детальніше
власник
88 822 грн
2 088 грн за м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам будинок з доглянутою земельною ділянкою 0.24га
Продається старенький будинок під реконструкцію. Стан ремонту аварійний.
Комунікації поруч. Асфальтована дорога, вивіз відходів.
Будинок з підсобними приміщеннями, огорожею, садом та городом.
Село мальовниче, затишне, є гарна школа, дитячий садок, майданчик, парк, магазин, базар, амбулаторія, новий футбольний стадіон. Кожного дня ходить транспорт до міста та районного центру.
Квартира має авторський проект ремонту. Санвузол розташований у дворі.
Наявні світло та вода. Є лічильники.
Квартира мебльована.
Ділянка огороджена, є заїзд для машини. На території є альтанка, мангал, цоколь, підвал, сад, город.
До лиману 2 км.
Хороші сусіди. Все для відпочинку та пікніка з ночовкою за містом. Територія охороняється.
Будинок в житловому стані. Планування не вказано.
Електрика проведена, воду потрібно проводити. Система опалення - інше. Без комунікацій.
Меблювання відсутнє. Без мультимедіа.
Продаж будинку. Усі документи наявні.
Кооператив.
Дача розташована в селі Мале, за 40 км від Одеси.
Літній будинок. Санвузол у дворі.
Будинок має косметичний ремонт. Планування не вказано.
Система опалення будинку - інше. Наявна електрика. Є пічка, яка опалює будинок та на якій можна готувати їжу.
Меблі відсутні.
Торг присутній.
Зручне розташування, поблизу магазин з продуктами та будівельними матеріалами, кінцева зупинка та адміністрація селища (2 метри від будинку), біля Хаджебеївського лиману.
Будинок 5х6 потребує ремонту. Планування не вказано.
Світло та воду потрібно заводити.
Пропонуйте вашу ціну, готова розглянути всі варіанти, а також обмін. Є державний акт.
Дача розташована на тилигульском лимане.
2 кімнати
30 м²
1-поверховий будинок
без ремонту
AI
24 квітня
Створено 25 грудня 2024 р.
Детальніше
власник
155 439 грн
6 218 грн за м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Участок с документами 4 сотки в Отрадово СК Вишенка
Ділянка правильної форми з маленьким старим будиночком. Ремонт косметичний. Є меблі.
На території знаходиться колодязь. Є електрика. Центральний водопровід. Система опалення - інше.
На території знаходиться маленький старий будиночок, колодязь. Є меблі.
Можливий торг.
Багато фруктових дерев, в 5 хвилинах Хаджибейський лиман. Асфальтована дорога.
Санвузол у дворі.
Будинок потребує ремонту. В будинку дві кімнати, кухня та коридор. Опалення буржуйкою на зиму, будинок дуже теплий. Ремонт: Житловий стан.
Світло в будинку. Система опалення: Твердопаливне. На ділянці є колодязь.
Меблювання: Так. В будинку стояла буржуйка на зиму.
Я власник. Продаж будинку. На дзвінки не відповідаю, пишіть у Вайбер.
Кооператив Спутник. На ділянці є колодязь, плодові дерева, літній душ та кунг для зберігання речей. Землі 6 соток.
Поруч Ходжибейський лиман в 15 хв. Родник в 5 хв від будинку.
У будинку є літня кухня та погріб.
Будинок обладнаний газовим опаленням, електрикою та центральним водопроводом.
Продаж житлового будинку.
Є господарські будівлі, гараж та город.
1 кімната
39.1 м²
1-поверховий будинок
з ремонтом
AI
20 квітня
Створено 5 листопада 2025 р.
Детальніше
власник
217 614 грн
10 881 грн за м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дача Протопоповка лиман идеальное место для жизни за 4900
Дачний будинок у житловому стані. Планування не вказано.
Підведено електрику та централізований водопровід. Система опалення - інше.
Продаж будинку.
Поруч лиман, магазини.
Санвузол розташований у дворі.
1 кімната
20 м²
1-поверховий будинок
без ремонту
AI
18 квітня
Створено 18 квітня
Детальніше
155 439 грн
3 242 грн за м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Срочная продажа г.Теплодар ,Одесская область ,25 км от Одессы
Будинок знаходиться на стадії будівництва. Вибудуваний перший поверх з підвалом у цоколі та армопоясом під другий поверх. Фундамент міцний, але будівництво незавершене. Планування не вказано.
Усі комунікації проходять по вулиці.
Терміновий продаж. Підходить під будівництво заміського будинку або літньої дачі. Регулярне транспортне сполучення з м. Одеса та районним центром м. Біляївка. Можливий показ у зручний час.
Будинок розташований на ділянці в СОТ "Радуга". Вулиця з твердим покриттям. Сусіди проживають цілий рік.
У пішій доступності розташовані супермаркети, ринок, школа, магазини, зарибнений водойма та пляж. Зручне місце для життя та відпочинку.