Будинок має 5 кімнат з мансардою та 2 поверхи. Планування роздільне, з вітальнею, кухнею та спальнею на першому поверсі, а також великою верандою. Мансарда потребує оздоблення. Стан жилий, поклеєні шпалери, стеля підбита пластиковою плиткою, підлога постелена, двері встановлені. Перестінки зроблені з дерева з пінопластом. Вікна нові, енергозберігаючі, трискляні, 5-камерні. Будинок капітальний, з великим цоколем, перекритим залізобетонними плитами. Підключено газ до будинку, встановлено газовий редуктор, труба прокладена на кухню. Система опалення індивідуальна електрична. Є новий електролічильник на 380 Вольт, проводка частково розведена. Свердловина, вода заведена у підвал. Вивіз відходів здійснюється. Меблювання присутнє. Без мультимедіа. Можлива розстрочка, виплата, сертифікат, єВідновлення. Не пропонувати інші варіанти. Документи на будинок та землю в наявності, право власності оформлено рік тому. Один власник у Києві. Боргів у садівництві немає. Оформлення сплачує покупець. Будинок має великий цоколь з гаражем та двома роздільними кімнатами. Встановлені залізні ворота для авто. Є підсобні приміщення, балкон, тераса. Огорожа території. Асфальтована вулиця. Сад та город на ділянці. Санвузол розташований у дворі. Є сховище. Будинок з пропискою.

власник
Ялинка, 8,16 соток. без торгу. Велика дача з газом.

Будинок цегляний, двоповерховий, з 4 кімнатами. Планування включає кухню, вітальню та 2 спальні на першому поверсі, а також вітальню, спальню та лоджію на другому. Стан жилий, косметичний ремонт. Опалення індивідуальне газове, представлене двома газовими конвекторами, піччю та каміном. Є газ, газова плита з підключеним газом. Водопостачання здійснюється зі свердловини з насосною станцією, вода заведена в будинок на кухню. Електрика, вивіз відходів. В квартирі є меблі та телевізор. Можливий обмін на авто. Оформлення документів оплачується пополам. Не пропонувати "є-Відновлення". Будинок цегляний на стрічковому фундаменті з гідроізоляцією. Є великий гараж на 35 м2 зі смотровою ямою. Альтанка. Огорожена ділянка 6 соток. Автоматичні ворота. Відеоспостереження. Грати на вікнах. Є підвал. Сад, город. Асфальтований підїзд. Поруч озеро. Біля "Княжого Двору". Є камін. Є лоджія. Є балкон. Є цоколь. Є підсобні приміщення. Є сад, город. Є гараж. Є альтанка, мангал. Є відеоспостереження. Є автоматичні ворота. Є огорожа. Є грати на вікнах. Є охорона території.

власник
Ялинка дача. Газове опалення. Гараж. К\д Обмiн на авто, нi.

Будинок деревяний, стіни із дошки 50 мм. Стан житловий. Є меблювання. Нова електропроводка проведена по всьому будинку та у підвалі. Провід у гофрі, прокладений ззовні по стіні. Великий ел. щиток, все розведено по автоматах. Нові розетки і вимикачі. Скважина у дворі з насосною станцією та технічним приямком. Газ плита з балоном. Газа немає. Газ плита з балоном, холодильник, мікрохвильовка, пральна машина, телевізор. Без торгу. Документи на будинок та землю, право власності угода купівлі продажу. Земля приватизована з кадастровим номером. Призначення землі садове. Обмін, ні. Будинок деревяний, стіни із дошки 50 мм, як в ж/д вагонах. Великий підвал із цупкої, радянської цегли. Новий ґанок, сходи, перила. Цегляний сарай з туалетом в кінці ділянки. Деревяний, літній душ. Новий забор. Грати на вікнах, тераса. Сад, город. Підсобні приміщення, цоколь, підвал.

власник
Дерев"яна дача. Ялинка. Без торгу. 6,4 соток. Заiзд для авто

Шукай будинок по локації