Квартира з окремою спальнею та авторським ремонтом. Планування стандартне.
Інтернет працює при відсутності світла. Вода та опалення є постійно. В квартирі встановлено бойлер.
У кімнаті є велике двоспальне ліжко, Smart TV, кондиціонер, робочий стіл. У вітальні - розкладний диван, Smart TV, кондиціонер. Кухня оснащена посудом, мікрохвильовою піччю, сковородою, каструлею, витяжкою, електрочайником, холодильником, посудомийною машиною, варильною поверхнею та духовою шафою. Також є сушилка, праска, прасувальна дошка, пилосос, фен, пральна машина.
При заселенні необхідно мати паспорт та 1500 грн на страховий депозит, який повертається при виїзді. Береться предоплата.
Квартира знаходиться в новому будинку. На вході чергує консьєрж, є три швидкісних ліфти. В будинку є укриття. Біля входу розташовані продуктовий маркет, кафе.
Від будинку 7 хвилин пішки до станцій метро Вирлиця та Бориспільська. Поруч знаходяться салон Toyota, автозаправка, АТБ маркет, Сільпо, Експрес маркет, Парк Партизанської Слави, Нова Пошта.
Квартира має міні-балкон. У коридорі є велика гардеробна з дзеркалом, відеодзвінок. Встановлено кондиціонер.