Продається будинок в мальовничому селі Мигалки. В будинку 4 житлові кімнати, а також кухня, прихожа, коридор та ванна. Ще є літня кухня та великий сарай для худоби і дровітня. Будинок має велику ділянку землі на якій росте гарний урожай овочів та фруктів. В будинку є централізоване водопостачання, електропостачання. Також є 2 пічки, які взимку обігрівають будинок. В селі достатньо магазинів є школа, дитячий садочок також недалеко є смт.Пісківка в якому є лікарня, аптеки, школа, багато різних магазинів, залізничний козал. Поруч з будинком є гарний ліс, а також недалеко є річка. 06******80 Руслан

владелец
Продається будинок в селі Мигалки
olx.ua

Продається будинок в с. Мигалки, київської обл. Будинок цегляний на два входи, газ,котел, є грубка, 4 кімнати, кухня, ванна, 2коридори, кладовка. Є літня кухня, хлів-теж кирпичні, деревяний гараж, фруктові дерева, виноград, малина,2 криниці. Будинок11/13,6м. Загальна площа земельної ділянки 22сот.-приватизована. Ціна 34000₴.торг. тел.09******55, 09******44.

владелец
Продається будинок 34000$ торг
olx.ua

Продам будинок в селі Мигалки, Київської області. Ділянка приватизована (0,25 га) є можливість розділення всієї ділянки на дві частини. Ділянка загороджена. Всі документи (земля і будинок) оновлені. Будинок цегляний площею 114 кв.м. В будинок проведена вода (центральне водопостачання), опалення газове і є дві груби. В будинку дві спальні кімнати, зал, прихожа, кімната зі сходами на горище (сходи широкі деревяні), веренда (тут знаходиться газовий котел), кухня, кладовка, ванна з туалетом. Є два погреби під кладовкою і ванною. На ділянці є сарай, бесідка, теплиця цегляна на фундаменті, літній душ, вуличний туалет, дровниця (велика за сараєм). До будинку підведений інтернет. Село знаходиться у мальовничому місці неподалік річка Тетерів, багато озер, гарний ліс. В селі багато магазинів, школа-садочок.

владелец
Продам будинок в селі Мигалки
olx.ua

География, Мигалки