Без % для покупця продається 2-кімнатна квартира по вул. Донця, 2А, Солом’янський район, м. Київ. Площа: Загальна: 44,2 м² Житлова: 15,7 м² Кухня: 11,7 м² 10 поверх з 25 Планування: Кімнати роздільні. З кухні є вихід на склений ванна та туалет сумісні Ремонт та оснащення: Квартира з якісним ремонтом, повністю мебльована та укомплектована технікою. Є бойлер, кондиціонер Простора ванна кімната з повноцінною ванною Лічильники на тепло, воду, електроенергію (двозонний). Радіатори з регуляторами. Квартира тепла, комунальні платежі – низькі. ЖК та благоустрій: Зелений мікрорайон, поруч реконструйований парк «Відрадний» з водоймою та етнопарк «Мамаєва Слобода». Закрита територія, вхід за електронним ключем. Цілодобова охорона та відеоспостереження. Підземний паркінг (оренда – 3500 грн/міс). Генератор для безперебійного електропостачання. Охайний під’їзд, щоденне прибирання, сортування сміття, три ліфти. Поштомат «Нової пошти» у під’їзді. Дитячий, спортивний майданчики та зона для вигулу собак. Ефективне ОСББ, контроль мешканців, генератор Інфраструктура: Поруч гімназія, школи, садки, Медмістечко, аптеки, банки, магазини, кафе, «Нова пошта», «Розетка». На території ЖК – продуктові магазини, аптека, дитячі заклади. Транспорт: Швидкісний трамвай – 5 хв пішки, зупинки тролейбуса і маршруток – 1 хв. Локація: Комфортне життя поруч з природою та зручною міською інфраструктурою. Телефонуйте для перегляду! Для рієлторів інфо: 6 секція, сертифікат введення в експлуатацію будинку жовтень 2015 року, під ЄОселю для ВПО не підходить, інші Держпрограми-так Є паркомісце в наявності на продаж Ціна 95000 у.о., код обєкта #24524

генератор
Михайла Донця вул., 2-А

Пропонується до продажу простора, світла та неймовірно затишна 3-х кімнатна квартира площею 94 кв.м, у Солом’янському районі. Квартира у відмінному стані, повністю укомплектована та готова до комфортного проживання. Переваги квартири: Розташована на 10-му поверсі( поверх закритий на СКД) Сучасне планування, додатково утеплена, світлі та просторі кімнати, є окрема гардеробна кімната. Всі необхідні меблі та техніка вже в квартирі. Сучасна система очищення води+ окремий фільтр для питної води. Тепла, світла, доглянута ( є тепла підлога). Закрита територія будинку з охороною та відеоспостереження 24/7. На території будинку є кафе, магазини, салони та дитячий садок. Також в будинку є дворівневий підземний паркінг. Поруч великий зелений парк- чудове місце для прогулянок та відпочинку.

власник
Михайла Донця вул., 2-А

Простора 2-кімнатна квартира з авторським ремонтом! Комфорт, безпека та вид на місто — у сучасному комплексі з розвиненою інфраструктурою! Продається видова квартира на вулиці Донця, 2а, розташована на 18 поверсі 25-поверхового будинку. Помешкання площею 63 м2, з житловою зоною 34 м2 та кухнею 9 м2. Оселя оформлена з увагою до деталей: авторський ремонт, якісні матеріали, тепла підлога у ванній, кухні та коридорі — усе створено для затишку та енергоефективності. У квартирі два санвузли, що особливо зручно для родини. Встановлена охоронна сигналізація, датчики руху та захист від затоплення. З вікон відкривається панорамний краєвид на місто, який додає простору та світла. Оселя повністю готова до заселення: вбудовані шафи, дитяча кімната з ліжечками, двоспальне ліжко, комод, кондиціонер, пральна машина з сушкою, посудомийна машина, електрична духовка, витяжка, сучасна кухонна поверхня. Індивідуальні лічильники на опалення, воду та електроенергію (двофазний «день-ніч») дозволяють контролювати витрати. Будинок — із цілодобовою охороною, закритою територією, трьома ліфтами в кожному під’їзді, резервним живленням, що гарантує стабільну роботу ліфтів та інтернету. Підземний паркінг на двох рівнях може слугувати укриттям. ОСББ забезпечує порядок, безпеку та якісне управління. Двір — доглянутий, зелений, із дитячими майданчиками, кав’ярнями, магазинами, салоном краси та навіть футбольним полем. Локація — одна з найзручніших у Солом’янському районі: поруч зупинки швидкісного трамвая, маршруток, автобусів. До метро «Шулявська» — 7 хвилин, до «Політехнічного інституту» — 12–15 хвилин. Поруч — ТРЦ «Мармелад», «Космополіт», «Аркадія», SportLife, медмістечко, школи, ліцей «Престиж», університет, дитячі садочки, парки «Мамаєва Слобода» та «Відрадний». Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто шукає сучасне житло з усім необхідним для життя. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!

Михайла Донця вул., 2-А
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

⭐️⭐️⭐️ Продається 1-кімнатна квартира - 39,2 кв.м. м.Київ, вул. М. Донця 2А ✅Ремонт виконаний у 2020 році ✅Квартира повністю укомплектована, готова до проживання ✅Доглянутий будинок з ОСББ ✅Є генератор — працюють насоси води та ліфти під час відключень світла ✅Паркомісце на території інституту ✅Інфраструктура та локація: Поруч великий парк «Відрадний» На території ЖК: кавʼярні, продуктовий магазин, квітковий магазин Дитячий садок Майданчик для вигулу собак 5 хвилин пішки до швидкісного трамваю ✅Квартира підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції під оренду. ✅Можливий торг 📞За деталями та переглядом — телефонуйте

генератор
Михайла Донця вул., 2-А

Квартира з сучасним ремонтом, зробленим за авторським проектом. У квартирі є кухня-вітальня площею 18 м кв. та два повноцінні санвузли. Підлога і стіни в санвузлах викладені плиткою Pamesa, в кімнатах - паркет-дошка. Стіни обклеєні склохолстом з акриловою грунтовкою і фарбою Alpina. Міжкімнатні двері деревяні на замовлення з фарбованого ясеня і скла сатин з якісною фурнітурою. Вхідні двері броньовані. Квартира підключена до централізованого опалення, є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів. У квартирі встановлені металопластикові труби на воду та опалення Reсhau. Мідна проводка з автоматами Hager. Є зоноване світлодіодне освітлення по кімнатах. В кожній кімнаті встановлено кондиціонер Daikin. Всі меблі в квартирі виготовлені на індивідуальне замовлення. Кухня-вітальня обладнана фарбованим МДФ з доводчиками Blum, камяною (кварцит) поверхнею і обіднім столом з того ж матеріалу, дводверним холодильником BEKO, фартухом з друкованого скла з підсвіткою, раковиною з нержавіючої сталі Franke з подрібнювачем харчових відходів. Санвузол 1 площею 5 м кв. обладнаний ванною з чавуну ROCCA (Іспанія), сантехнікою Hansgrohe, унітазом Devit, інсталяціями TECE, пральною машиною LG, пеналом та тумбою Аквародос. Санвузол 2 площею 2,3 м кв. має душовий відсік з трапом і душовими дверями Ravak, інсталяцію TECE, унітаз Devit, бойлер, умивальник і душову систему Hansgrohe. Чистий продаж. Будинок побудований в 2016 році. Власне ОСББ. Загроджена і охороняєма територія з системою допуску за картою + охорона. Є підземний паркінг з можливістю оренди або купівлі паркомісця. В будинку є генератори для ліфтів і водяних насосів. Низькі витрати на комуналку - квартира максимально утеплена зовні та зсередини (в середньому 2300 грн влітку та 3000 грн взимку). Квартира розташована в тихому місці. Поблизу є школа, ліцей Престиж, дитячий садок, ЦДЮТ, університет, гарні парки Відрадний та Мамаєва слобода. До метро Вокзальна можна дістатися швидкісним трамваєм за 20 хвилин, до метро Шулявка - автобусом або тролейбусом за 20 хвилин. До школи, ліцею, дитячого садка, ЦДЮТ, університету та парків можна дійти пішки за 10 хвилин.

генератор
Продаж 2-К квартири ЖК Відрадний Донця 2-А парк  Мамаєва Слобода ЖК просп.Відрадний

Квартира має окрему спальню, простору кухню з панорамними вікнами, сумісний санвузол та зручну гардеробну. Лоджію приєднано до кухні, що зробило простір ще більш відкритим і комфортним для життя. Зроблено євроремонт. У будинку є генератор, завжди працюють ліфти, вода та опалення. Централізоване опалення. Житло повністю мебльоване та облаштоване всім необхідним. Техніка і меблі залишаються новому власнику. Спецпроект 2011-2015 рр. Висота стелі 2.75 м. У будинку є ОСББ, вантажний ліфт, гостьовий паркінг, охорона території, паркувальне місце. Вікна виходять на парк. Поблизу розташовані відрадний парк, супермаркет, школа, дитсадок, церква, Мамаївка, ТЦ "Аркадія", ст.м. "Шулявська". Зручне транспортне сполучення до центру (10 хв).

генератор
Продаж 1 к кв. Ремонт. 42м2. Видова. Цікава.

Квартира з дизайнерським плануванням та євроремонтом. Планування роздільне. Тепла підлога по всій квартирі. Квартира світла і тепла. Система опалення централізована. Центральний водопровід та каналізація. В квартирі встановлено тепла підлога. Дорога вбудована мебель та техніка залишаються в квартирі. Є все необхідне для комфортного проживання. Продаж квартири. Будинок з керамічної цегли та утеплений пінопластом. Є підземна та наземна парковка. Територія охороняється, є відеоспостереження. Працює консьєрж, вантажний ліфт. Пожежна сигналізація. Дуже зручна локація та транспортна розвязка. Поруч чудовий Парк Відрадний, озеро Відрадне. Університет НАУ. Індустріальний міст, м. Шулявка, м. Університет. В пішій доступності все необхідне: майданчики, аптеки, магазини, пошта, банк, школа, дитсадок. Панорамні вікна. Є кондиціонер, душова кабіна. В квартирі встановлено швидкісний інтернет та Wi-Fi.

Євроремонт‼️Продаж 1 кімнатна квартира вул Донця 2а, НАУ Шулявка

Шукай квартиру по локації