Квартира в новому, цегляному будинку із зовнішнім утепленням. У квартирі ще ніхто не проживав. Ремонт зроблено з якісних матеріалів. Санвузол роздільний, два туалети з гігієнічними душами. Залишають наявні меблі. Є можливість додатково придбати кладовку.

Іллєнка вул., 3-В

Без комісії для покупця! Продається 2-кімнатна квартира по вул. Іллєнка, район БАМ.Квартира з якісним євроремонтом і повністю готова до комфортного проживання.Складається з двох просторих кімнат та кухні продуманої до дрібниць для зручного щоденного життя.Усі меблі виготовлені на замовлення з якісних матеріалів, оснащені дотяжками. Встановлена побутова техніка. В квартирі індивідуальне опалення, тепла підлога (кухня, коридор, ванна, туалет), засклений балкон. Будинок цегляний,утеплений,з підземним паркінгом.

Іллєнка вул., 3-В

Продається двокімнатна квартира з індивідуальним опаленням Сучасні меблі і техніка Свіжий ремонт

Іллєнка вул., 3-В
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продаж 3 кімнатної квартири по Іллєнка, р-н Північний 🔴 🔴 🟢ХОРОША ЦІНА🔴🟢 🚩🚩 9 поверх з 10 🚩🚩 94 м.кв., кухня - 15 м.кв. 🚩🚩 розведено електрику 🚩🚩 2 засклені балкони 🚩🚩 будинок цегляний 🚩🚩 ліфт 🛗 працює 🟢🟢 Вартість - 54000💰 Ірина📲 098 617 24 95 Агенція нерухомості Хатинка 🏠🏠🏠

Іллєнка вул., 3-В

Заголовок: Простора 2-к квартира (72 м²) з максимальним наповненням під ремонт! Пропонується до продажу сучасна двокімнатна квартира з продуманим плануванням та виконаними капітальними роботами, що значно заощадять ваші кошти та час на ремонт. Основні характеристики: Загальна площа: 72 м² — максимум простору для комфортного життя. Стан стін: Якісна штукатурка «під чистову» (стіни рівні, готові до фінішного оздоблення). Електрика: Повністю розведена по точках згідно з сучасними стандартами. Сантехніка: Вмонтована чорнова сантехніка, встановлені виводи під прилади. Санвузол: Роздільний (ванна кімната та туалет окремо), що зручно для сімї. Особливості та комфорт: Система «Тепла підлога»: Встановлена у зоні кухні та на лоджії. Це забезпечує затишок та дозволяє ефективно використовувати простір лоджії як робочу зону або зону відпочинку навіть узимку. Планування: Просторе, світле, з великою лоджією.

Іллєнка вул., 3-В

Квартира має планування кухня-студія з приєднаною заскленою лоджією, де облаштовано обідню зону. Окремо зоноване спальне місце з двоспальним ліжком і телевізором. У зоні вітальні розташовані великий розкладний диван, стелаж та телевізор. Ремонт виконано за авторським проєктом. Квартира повністю готова до проживання. В квартирі індивідуальне опалення. Передбачено підігрів підлоги в коридорі, ванній, кухні та на лоджії. Проведено оптоволокно. Є газ. Квартира повністю укомплектована усіма необхідними меблями та побутовою технікою. Наявні газова поверхня, духовка, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, посудомийна машина, прально-сушильна машина, кондиціонер, телевізор, кавомашина, фільтр зворотнього осмосу. Залишаються всі меблі та техніка, що є на фото та в описі. Продаж від власників. Ріелторам прохання не турбувати. Продаж у звязку з переїздом в інше місто. Будинок є новобудовою, збудований після 2021 року. На кожному віконному відсіку встановлено ролокасети блекаут для захисту від сонця. В будинку працює ліфт. Передбачено гостьовий паркінг. Поруч розташовані зупинки громадського транспорту та супермаркет. Асфальтована дорога, центральна каналізація, вивіз відходів. Квартира дуже світла та затишна. Лоджія з панорамними вікнами. Наявні блекаут штори.

власник
Власник Продаж 1к квартира вул. Іллєнка

Шукай квартиру по локації