Квартира видова з хорошим плануванням. Кухня-студія має вид на північний-захід, а спальня з панорамними вікнами - на схід. Ванна кімната та туалет окремі, в туалеті також розташована душова з підігрівом підлоги. Квартира обладнана рекуперативною вентиляцією, централізованим опаленням та електричним підігрівом підлоги по всій квартирі. Квартира продається з меблями та технікою. У наявності кондиціонер, бойлер, пральна та сушильна машини, індукційна плита, духовка, мийка для посуду, великий телевізор з акустичною системою. Квартира у власності більше 5-ти років. Будинок 2019 року побудови. Професійне правління ОСББ забезпечує якісний догляд та модернізацію будинку. Є доглянутий двір з ландшафтними зонами квітів та дерев, дитячий майданчик, чистий підїзд з 3 ліфтами, на першому поверсі за порядком наглядає консьєрж. Розвинена інфраструктура включає дитячі садочки, школи, магазини, супермаркети, клініку, багато скверів та парк Партизанської слави. Зручна транспортна розвязка: 15 хвилин на транспорті до станцій метро Червоний Хутір, Бориспільська, Харківська, Позняки. 10 хвилин пішки до Міської електрички або 20 хвилин до станції метро Вокзальна. Хороший варіант як для проживання, так і для інвестиції.

Юрія Пасхаліна вул. (Ілліча), 17

Без комісії!!! 2 кімнатна сучасна квартира 68,4 кв.м з дизайнерським ремонтом в новому будинку Дарницький район, вулиця Пасхаліна 17, ЖК Новодарницький. Розташована на 16 поверсі 25 поверхового будинку 2018 року. Зручне планування 2 окремі кімнати та кухня вітальня. Багато вбудованих шаф, та окрема гардеробна в спальні. Дизайнерський та якісний ремонт. зробили для себе. Вся побутова техніка Bosch (холодильник, морозильна камера, посудомийна машина, поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч, бойлер, пральна та сушильна машина). На підлозі паркетна дошка. Тепла підлога. Дуже дорогі фасади, фурнітура Blum. У квартирі встановлена система Ajax. У будинку ОСББ, щомісячна плата прибудинкової території становить близько 700 грн. На вході працює консьєрж. Заборгованостей по квартирі немає. В секції є три ліфти плюс четвертий окремий ліфт вантажний. Біля будинку є дві школи, та неподалік ще одна. Центр дитячого розвитку прямо біля будинку, дитячий садок і неподалік 2 дитячі садки, сквери і парки. Дуже зелена зона. Хороша транспортна розвязка. В квартирі один власник, ніхто не прописаний.

Юрія Пасхаліна вул. (Ілліча), 17

Квартира має зручне роздільне планування з окремим санвузлом. Зроблено якісний сучасний євроремонт. Квартира має індивідуальне опалення, встановлено бойлер. Квартира повністю мебльована, встановлений кондиціонер. У наявності швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. ЖК “Новодарницький” - сучасний житловий комплекс, зданий в експлуатацію в 2019 році. Будинок має консьєржа та гостьовий паркінг. Є балкон і лоджія. Квартира розташована у тихому та затишному районі. У пішій доступності є дитячі садки, школи, магазини та парк Партизанської слави для прогулянок і відпочинку. Зручна транспортна розвязка: поруч зупинки громадського транспорту, трамвай, Дарницький вокзал (міська та приміська електричка) та Дарницький ринок. Вікна виходять у тихий двір на дитячий садок.

владелец
Продаж 2к квартири 68 м² з ремонтом, ЖК Новодарницький ЖК Новодарницький
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. В санвузлі покладена плитка, встановлені ванна та унітаз. Комісія 3%%. ЖК Новодарницкий - житловий фонд 2011-2020-х років. У будинку є консєрж, ліфт та вантажний ліфт. Зручна транспортна розвязка: поруч зупинки громадського транспорту, в 10 хв зупинка електрички, метро Вирлиця (2,7 км) та Харківська (2,8 км), а також Позняки (3,3 км). Недалеко озеро. Поруч з будинком є вся необхідна інфраструктура: магазини, школа, дитячі садки. Квартира дуже світла з найкращим краєвидом. Є балкон або лоджія.

Продам 1к. Дарницький район Вул.Пасхальна,17 В ЖК Новодарницкий ЖК Новодарницкий

Ищите квартиру по локации

Какой адрес у ЖК Новодарницкий?

ЖК находится по адресу ул. Юрия Пасхалина (Ильича), 17.

О Жилом Комплексе

Новостройка эконом класса. В строительстве которой используется монолитно-каркасная технология строительства. В качестве утеплителя: минеральная вата . Стены - газоблок. В доме централизованное отопление. Квартиры продаются без отделки, с ремонтом.

Новостройку еще ищут как:

Иллича 17, Ильича 17, Ілліча 17, Іліча 17.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 1. Квартир в новостройке: 382.