код обєкта 367940 Чудова однокімнатна квартира біля Чорного моря в Лузанівці/вул. Червона. 6-ти поверховий будинок (6-й тех. поверх перевели в житловий). Будинок на ОСББ, теплий (комунальні дуже єкономні), сонячна сторона. Ремонт робили собі з високоякісних матеріалів. Вся електрика Schneider (розетки з захистом - їх кількість вас порадує), труби водопроводу та опалення WAVIN Ekoplastik. Альтернатива газовому котлу-бойлер. Пліти газ.+електро. Електричний кабель - негорючий(для тих, хто розуміє). Газовий котел при відключенні світла працює ч/з станцію. Крім загального реле захисту від перепадів напруги, є ще окремо для газ. котла стабілізатор напруги. Вмістка гардеробна. До центру 20 хв. на машині. Активна транспортна розвязка. Недалеко супермаркет АТБ, гіпермаркет Метро, школа та дитячий садок. СВІТЛО ТА ВОДУ НЕ ВИМИКАЮТЬ. Головне-МОРЕ майже через дорогу, пішки 5-7 хвилин, також, мирова здравниця "Куяльник". Люди їдуть здалеку, а у вас це все зовсім поруч! Відмінний варіант! Телефонуйте! Оперативний показ!! Будинок та двір: У дворі дитячий майданчик.Парковка позаду дома,вільна,купили квартиру-парковка автоматично ваша.

Червона вул., 14

В продаже 1 комн "гостинка" в Лузановке. Свежий косметический ремонт. МПО, натяжные потолки, чистая парадная, приличные соседи. Ухоженная придомовая территория. Есть возможность увеличения квартиры. Остаётся вся мебель и бытовая техника. Супермаркет, мини рынок, море в пешей доступности. Хорошая транспортная развязка. Отличный вариант, как для жилья, так и под сдачу в аренду.

Червона вул., 14

Квартира світла, з зручною кухнею. Стан ремонту хороший. В квартирі встановлено індивідуальне газове опалення з двоконтурним котлом. Є газ. Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою. Будинок новий, 2019 року побудови. Розташування в шаговій доступності супермаркети (АТБ, Метро, Трэш), міні-ринок, зупинки транспорту. До моря 10 хвилин пішки.

улица Красная, 14, Лузановка, Пересыпский, Одесса, Одесская 42000.0 USD
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Затишна 1-кімнатна квартира у відмінному стані, не потребує ремонту. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Можна заїжджати одразу після угоди. Зручне розташування як для життя, так і під оренду. Поблизу пляж, супермаркети, школи, дитячі садки, аптеки та зупинки громадського транспорту. Квартира розташована всього в декількох хвилинах пішки від пляжу.

Продаж 1к Квартира Червона вулиця

Чудова однокімнатна квартира з ремонтом, виконаним з високоякісних матеріалів. В квартирі містка вбиральня в передпокої. Планування квартири - студія. В квартирі встановлено бойлер як альтернатива газовому котлу. Електрична проводка виконана з негорючого кабелю Schneider, розетки з захистом. Труби водопроводу та опалення WAVIN Ekoplastik. Газовий котел працює через станцію під час відключення світла. Встановлено стабілізатор напруги для газового котла, а також загальне реле захисту від перепадів напруги. Меблі та техніка залишаються за домовленістю. Квартира продається. Можливий оперативний показ. Будинок 6-ти поверховий, 6-й технічний поверх переведено в житловий. Будинок на ОСББ, теплий, з економними комунальними платежами. Квартира розташована на сонячній стороні. Квартира розташована біля Чорного моря (5-7 хвилин пішки), поруч знаходиться здравниця Куяльник. До центру міста 20 хвилин на машині. Активна транспортна розвязка. Недалеко є супермаркет АТБ, гіпермаркет Метро, школа та дитячий садок. Квартира розташована майже через дорогу від моря. Відмінний варіант для проживання.

Продаж 1к Квартира Червона вулиця ЖК Лазурный

Квартира з якісним ремонтом та авторським дизайном. У квартирі є зона кухні з вбудованими меблями, технікою та барною стійкою, зона відпочинку з розкладним диваном та телевізором, а також окрема зона спальні з ортопедичним ліжком. Обладнаний суміщений санвузол із душовою кабіною. У санвузлі та кухні на підлозі плитка з підігрівом. Висота стелі 2,70 м. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. У зоні кухні є вбудовані меблі та техніка. У зоні відпочинку є розкладний диван та телевізор. У зоні спальні є ортопедичне ліжко. Теплий будинок з червоної цегли. Будинок знаходиться в курортній зоні з чудовою транспортною розвязкою. До моря 7 хвилин пішого кроку. На підлозі в кімнаті якісний ламінат.

Продаж 1к Квартира Червона вулиця

Ищите квартиру по локации

Какой адрес у ЖК Лазурный?

ЖК находится по адресу ул. Красная, 14.

О Жилом Комплексе

Новостройка эконом класса. В строительстве которой используется монолитно-каркасная технология строительства. В качестве утеплителя: минеральная вата . Стены - газоблок. В доме индивидуальное (в квартире) отопление. Квартиры продаются под ремонт, с ремонтом.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 1. Квартир в новостройке: 90.