Квартира має роздільне планування та виконана за авторським проектом з дизайнерським преміум-ремонтом. Ремонт робився не на продаж, а для себе. У квартирі є окрема спальня, кухня-студія та суміжний санвузол. Скрізь натяжні стелі.
Система опалення - індивідуальне електро. Є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів та асфальтована дорога.
Квартира повністю мебльована меблями італійських виробників. У ванній кімнаті встановлена велика джакузі із системою загальної фільтрації води та баком на 300 літрів. На кухні є вся техніка Miele та меблі.
Житловий фонд від 2021 року. Є паркувальне місце, гостьовий паркінг, підземний паркінг, ліфт, вантажний ліфт, госп. приміщення, комора.
Квартира розташована в одному з престижних ЖК міста.
У квартирі є своя тераса 12 м2 з видом на басейн. Встановлений кондиціонер Купер енд Хентер, очищувач-зволожуючий повітря. Скрізь тепла підлога. Є панорамні вікна, пожежна сигналізація, гардероб.