Пропонується до продажу велика, світла та затишна двокімнатна квартира з якісним, сучасним ремонтом, яка розташована на комфортному 3-му поверсі . Будинок в оточенні соснового лісу , з одного боку, та в 100 м від розкішної набережної з зонами відпочинку, спортивними локаціями, аквапарком , кавʼярнями та неймовірними природними пейзажами. Прямий і швидкий виїзд до м Києва, на авто по прямій дорозі, до метро Академмістечко рівно 10 км- до 15 хвилин їзди . В 2хв пішої ходи від будинку зупинка маршруток в усіх напрямках. Переваги квартири: двостороннє планування — завжди багато світла та простору; індивідуальне газове опалення та гаряча вода від двоконтурного котла (економія на комунальних платежах); тепла водяна підлога від газового котла в кухні, санвузлі та коридорі; система водоочищення Осмос великі кімнати та простора кухня-вітальня; окрема кладова, великий коридор-вітальня; дуже великий відгороджений простір для 4-х квартир, додаткові загальні двері на замку, місце де можна залишити велосипеди, коляски; санвузол із душовою кабіною; подвійні вхідні двері для додаткового комфорту і безпеки; встановлений кондиціонер; квартира з якісним ремонтом — заїжджай та живи! Ідеальний варіант для життя в гармонії з природою та сучасною інфраструктурою міста! Загальна площа 71 м кВ Вартість 95 000 доларів, без комісії для Покупця! Мінімальне оформлення 2% Можливий продаж по Сертифікату та Програмам! Телефонуйте, відповім на всі ваші питання та надішлю відеоогляд квартири. Лілія

можливий продаж по єОселя
Дмитра Павличка вул., 31

Квартира має продумане планування, що включає простору кімнату та кухню-вітальню. Квартира з новим ремонтом у світлих тонах, зробленим для себе. Ніхто не проживав. Квартира має індивідуальне газове опалення. Можливе придбання за Сертифікатом або Постановою. Оформлення мінімальне - 2%%. Є можливість придбати кладову на поверсі. Будинок повністю заселений. Територія доглянута. Є ліфт, гостьовий паркінг, паркувальне місце, госп. приміщення та комора. ЖК "Єсенін" розташований у чудовій локації поруч із набережною та сосновим лісом. Зручний виїзд до Києва. Квартира має панорамні вікна, санвузол суміжний.

Велика 1к квартира, новий ремонт! Видова на набережну! 2% оформлення! ЖК Єсенін

Квартира з ремонтом. Простора кухня з вбудованими меблями, духовою шафою та газовою поверхнею. Дві окремі кімнати. Квартира має індивідуальне газове опалення від двоконтурного котла. У кухні є вбудовані меблі, духова шафа та газова поверхня. Продаж без комісії. Мінімальний відсоток оформлення. Квартира розташована в чудовому місті Ірпінь з розвиненою сучасною інфраструктурою, безліччю парків, Набережною та зручним виїздом до столиці. Поруч з ЖК є зупинка громадського транспорту, парк, набережна та пошта.

Продаж 2к Квартира Дмитра Павличка (Єсеніна) вулиця ЖК Есенин
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Працюю без комісії для покупця.

Продаж 2к Квартира Дмитра Павличка (Єсеніна) вулиця ЖК Есенин

Квартира з ремонтом. Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням. Продаж без комісії. Оформлення мінімальне 2%%. ЖК розташований у оточенні сосен, поруч з набережною. Зручний виїзд до Києва. Квартира світла та затишна.

Продаж 2к Квартира Дмитра Павличка (Єсеніна) вулиця ЖК Есенин

Квартира з якісним ремонтом у світлих відтінках. У квартирі залишаються всі меблі та техніка. Продаж без комісії. Перегляд в будь-який час. Будинок з ліфтом. ЖК розташований у мальовничому місці поруч із сосновим лісом та новою Ірпінською набережною. Зручний виїзд на Київ (15 хвилин до столиці). Квартира дуже світла та затишна. Усі комунікації центральні. Житлові тарифи.

Продаж 1к Квартира Дмитра Павличка (Єсеніна) вулиця ЖК Есенин

Шукай квартиру по локації