Без комісії. Продається двокімнатна квартира в ЖК «Галактика» з готовим дизайн-проєктом від Tomkin Studio. Функціональне планування: простора кухня 20,8 м², дві окремі кімнати: 17,2 м² та 15,4 м², передпокій з пральною кімнатою та велика ванна кімната. Планування дозволяє організувати комфортний простір як для життя сімʼї, так і для інвестиційної оренди. Вікна виходять на східну сторону та на відкритий простір — щоранку гарні світанки вам гарантовані і без виду у вікна сусідніх будинків. Будинок теплий, цегляний. Встановлено генератор — завжди працюють ліфти, опалення та водопостачання, що є критично важливою перевагою у сучасних умовах. Окрема цінність — готовий дизайн-проєкт від Tomkin Studio, виконаний у сучасному мінімалістичному стилі з продуманими матеріалами, освітленням та ергономікою. Це дозволяє одразу реалізувати стильний інтер’єр без додаткових витрат на концепцію та планування. ЖК «Галактика» — сучасний житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою: магазини, кавʼярні, аптеки, школи, садочки, спортивні та дитячі майданчики — все поруч. Будинок розташований біля критого багаторівневого паркінгу — ввечері не потрібно буде далеко йти додому. Зручна транспортна розвʼязка: метро «Лівобережна» у пішій доступності, швидкий виїзд на міст Патона або міст Метро, оперативне сполучення з центром міста. Квартира поєднує комфорт для життя, естетику сучасного простору та високий інвестиційний потенціал завдяки локації, якості будинку та плануванню. Телефонуйте для перегляду! ID: 92557

возможна продажа по єОселя
генератор
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6-Е

Без комісії для покупця. Продаж однокімнатної квартири в ЖК Галактика. Дніпровський район, Лівобережний масив, вул. Євгена Сверстюка (Марини Раскової) 6-Е. (м. Лівобережна) Житловий комплекс комфорт класу. Будинок "Фенікс" 2021 року. Якісний монолітно-каркасний будинок з цегляними стінами. Загальна площа квартири 44,2 м2. Розташована на 25 поверсі (зверху є технічний поверх). З вікон квартири відкривається неймовірний панорамний вид на місто та на Русанвський канал. Стан ремонту "під чистову" обробку – всі основні чорнові роботи (штукатурка, стяжка, розводка електрики, та сантехніки) виконані. Прокладена проводка (мідь). Встановлено кондиціонер (з Wi-Fi). Якісні металопластикові вікна та підвіконня з каменю. В ванній кімнаті частково зроблений ремонт – є плитка на стінах та підлозі, встановлена ванна та туалет (інсталяція). Є виходи під пральну машинку та бойлер. Закуплена якісна сантехніка (душ, змішувачі) – все залишається в подарунок покупцю! Також куплений ламінат, духова шафа Samsung, з функцією мікрохвильовки, варильна поверхня та витяжка – все це, також в подарунок покупцю! Покращене планування - збільшили зону вітальні з кухнею та ванну кімнату. Житловий комплекс «Галактика» знаходиться в 7 хв. пішки від станції метро «Лівобережна». Зручна транспортна розвязка, поруч ключові транспортні артерії – просп. Броварський та Воззєднання. Центр міста – прямо навпроти через Дніпро. Безліч маршруток по всьому Лівому берегу – від Троєщини до Харківського масиву. Чудова інфраструктура: лише в 1 хвилині прогулянки від комплексу – гіпермаркет NOVUS, а на самій території – передбачені сучасні дитячі та спортивні майданчики, багато зелених насаджень і просторі зони відпочинку, кафе та кавярні. Поруч декілька спортивних клубів, медичні та навчальні заклади тощо. На території комплексу великий наземний паркінг. Встановлено генератори на будинки. Життя в ЖК "Галактика" – це розумний вибір людей, які знаються на перевагах Лівого берегу столиці. Чудове розташування, розвинена інфраструктура, раціональне планування квартир та безумовна надійність забудовника в поєднанні з вигідною ціною – робить цей вибір по-справжньому зірковим! Ціна 89000 дол. Без комісії для покупця. Є відеоогляд. Всі додаткові питання в телефонному режимі. Телефонуйте. Рієлторам, КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЮ копіювати фото / текст об’яви, розміщувати дану квартиру в рекламу, бази, соц. мережі і т.д.!

возможна продажа по єОселя
генератор
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6-Е

Видова квартира на 8-му поверсі площею 79,5 кв.м. Окремі 3 спальні, кухня-вітальня. Розташована біля станції метро Лівобережна, ЖК Галактика. Квартира з високоякісним ремонтом, укомплектована якісною технікою та меблями. Усі ремонтні роботи виконувала будівельна фірма із кваліфікованими фахівцями. Дизайнерський проект. У ній тепло, тихо та затишно. Особливості квартири: - Зручна кухня, виготовлена за індивідуальним проектом з вбудованою технікою. - два кондиціонери CH топ рівня (клас електроекономії А++), інверторний тип; з тепловим насосом, - кладова з полицями, - повноцінне розведення електрики. Велика кількість розеток. - комутація кабельного ТБ, інтернету, пожежної сигналізації, охоронної системи. - тепла підлога у ванній, коридорі, кухні. - скрізь підвісні стелі з гіпсокартону, додаткова шумоізоляція; - над вікнами встановлені карнизи зі шторами та тюлями; - шпалери фірм Rasch і A.S.Creation, на дотик немов тканинні, стійкі до пошкоджень і створюють затишок; - добротні та важкі міжкімнатні двері Кухня-вітальня має зону теплої підлоги. Фронт кухні = 3м, електричною варильною поверхнею, вбудованою духовкою, витяжкою, місцем під мікрохвильову піч, мийкою з фільтром для води та посудомийкою. Є освітлення робочої поверхні. За кухнею барна стійка. За нею диван (розкладний на 2 спальних місця), навпроти телевізор. Квартира робилася як для себе з нуля, на якості не економили. У кожній кімнаті укладено ламінат із підкладкою «Тихий Хід». Будинок 2019 року, монолітно-каркасний. Зовнішні стіни завтовшки 50 см плюс 10 см утеплювач. Будинок має свою територію, з паркуванням, дитячим майданчиком, відеоспостереження, консьєрж. Має власну велику ТП. На території будинку є продуктовий магазин NOVUS, салони краси, аптека, відділення нової пошти та кафе. До станції метро Лівобережна 10 хвилин пішки. Квартира продається із документами від перших рук.

возможна продажа по єОселя
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

🤝Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд Локація: м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Євгена Сверстюка, буд. 6-Е, ЖК Галактика Характеристики квартири: • Площа: 73.5 м² • Кількість кімнат: 2 • Поверх: 5 / 25 • Тип будинку: монолітно-каркасний • Опалення: централізоване 🛋 Стан та ремонт: новий ремонт 🏢 Інфраструктура та локація: • Транспорт: метро Лівобережна в 15 хвилинах пішки, а також в пішій доступності безліч маршрутів громадського транспорту; • Магазини, супермаркети: Novus, McDonalds, Євразія та багато інших • Школи, садки: Школа №125 з поглибленим вивченням англійської мови, Заклад дошкільної освіти №361 "Софія" • Парковка/паркінг: відкритий біля будинку та наземний багатоярусний паркінг. 💰 Ціна: 160 000 $ - Без комісії для покупця 🏦 Умови продажу: за готівку, а також власники готові розглянути розрахунок по безготівковому розрахунку (Постанова №280; Постанова №719; Сертифікат «єВідновлення», єОселя). 📞 Дізнайтесь більше за номером телефону: 06три-744-сім6-06, Іван Іван, агенція нерухомості Revolution 📩 Звертайтеся за детальною інформацією по телефону або у месенджери: телеграм ivan_realtor_revolution

Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6-Е

3-х кімн. дуже тепла квартира у ЖК "Галактика", вулиця Євгена Сверстюка, 6Д, з готовим дизайнерським проектом. Будинок зданий 2021 року, документам 3 роки. 13/25 – поверхового монолітно-цегляного будинку. Площа 92,1кв.м. Кімнати роздільні. Лоджія із кухні. 2 санвузли. Вікна у двір. У комплексі є генератори, 2 підземні обладнані бомбосховища. Відеоспостереження: на кожному поверсі по 5 відеокамер. У ЖК знаходяться не тільки магазини, салони, аптека, а й 2 дитячі садки, ліцей, гімназія. На просторій території - 2 футбольні, баскетбольне поле, корт для великого тенісу, столи для тенісу настільного, дитячі, спортивні майданчики і навіть майданчик для дресирування собак. І за 5 хвилин ходьби від будинку набережна Русанівського каналу з прокатом човнів, катамаранів. Зовсім недалеко, на Русанівці, пляж. Станція метро Лівобережна -10 хвилин пішки. Документи в порядку і є свіжа перевірка лічильника тепла. Телефонуйте! Відповім на запитання, домовимося про перегляд. Торг є.

генератор
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6-Д

Продається 3-кімнатна квартира в ЖК "Галактика" На 11 поверсі 25-ти поверхового будинку. Комплекс розташований біля Русанівки, поряд з метро "Лівобережна" на вул. Євгена Сверстюка 6В Загальна площа квартири 87 м2 Квартира складається з: - 2 окремі спальні кімнати, кожна з яких має свою гардеробну - Простора кухня-вітальня - Два санвузли: з душовою або ванною На кухні встановлена вся необхідна техніка BOSCH: мікрохвильова піч, духова шафа, посудомийна машина Встановлена варильна поверхня та холодильник. У ванних кімнатах встановлена тепла підлога. Вікна виходять у двір В ЖК "Галактика" ви знайдете все, що необхідно для комфортного життя. Розвинена інфраструктура, школа, дитячі садки, безліч магазинів, спортивний майданчик, майданчик для вигулу тварин та в цілому комфортна територія. В 5 хвилинах пішки знаходиться Русанівський канал, який є чудовим місцем для прогулянок в будь-яку пору року. В 10 хвилинах метро "Лівобережна" Запрошуємо на перегляд з експертом THE Capital. # A 1 6 6 6 2

Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6-В

Без комісії для покупця продається чудова, простора 3кімнатна квартира в сучасному комплексі комфорт класу з гарним розташуванням, вул Сверстюка 6а ЖК Галактика. Квартира з сучасним ремонтом і побутовою технікою від світових брендів (посудомийна машина,пральна машина,бойлер, плита, мікрохвильова піч, холодильник, в кожній кімнаті кондиціонер), є всі необхідні меблі. Кімнати роздільні, велика кухня вітальня, 2 санвузли, просторий коридор з шафами. Будинок оснащено камерами охорони, вхід через систему ОМО, гостьовий паркінг. Встановлені лічильники на все, тому комунальні не високі, будинок дуже теплий. Охайне парадне, охорона, 3 ліфти. На території розташовані магазини, кафе, дитячі майданчики, поряд супермаркет Новус, зупинка громадського транспорту, метро Лівобережна 7 хвилин пішки. Квартира вільна, дзвоніть. Інфраструктура: Біля будинку і в самому комплексі є магазини, стоматології, салони краси, супермаркет Новус, аптека, садочок, дитячі майданчики, гостьовий паркінг, зупинка громадського транспорту, метро Лівобережна 7 хвилин пішки. Планування: 3 роздільних кімнати і велика кухня вітальня

Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6-А

• Без %, 2к квартира, 68 м2, Пегас, Сверстюка 6Г, ЖК Галактика • Нова квартира – як вродлива жінка. Вона хоче бути гарною і коханою. • А ще вона дарує світло у найтемніші часи і знає точно – весна прийде! • Має чудові форми: дві окремі кімнати і простору (23 м2) кухню-вітальню. • І відмінне здоровʼя: якісна мідна проводка, окремі автомати на кожну кімнату і посилені лінії для бойлера й пральної машини. Магістралі під кондиціонер теж є. • Стильно вдягнена: плитка в санвузлах, коридорі і кухні, фартук теж зроблено. Машинна штукатурка стін – залишилося зробити макіяж. • З приданим: вже закуплений ламінат для кімнат. • Живе на 6 поверсі, з очами у двір. • Безпека: цілодобова охорона в парадному. • Енергонезалежність: генератор, в разі відключень є вода, опалення і працює ліфт. • Природа: біля комплексу Русанівський канал, уздовж якого можна прогулятися до Дніпровської набережної. • Для спорту: майданчики з тренажерами, навпроти комплексу тенісні корти і роллердром. • Для дітей: два дитячих садки на території комплексу, школи з відмінним рейтингом № 125 та Русанівський ліцей. • Дитячі майданчики, розвиваючий центр Kids Galaxy. • У кожному будинку магазини, кафе, аптеки, Нова Пошта. • Біля входу в комплекс великий Новус. • на території є зони для відпочинку, майданчики для вигулу собак. • Паркінг: 6-ти поверховий і гостьові парковки на території. • До метро Лівобережна 5 хвилин пішки. • Така красуня в дівках довго не засидиться. Приходьте на оглядини та швидше надсилайте сватів! • Ціна: 113000 $, без комісії для покупця. • Є відеоогляд, надішлемо за запитом. • Ексклюзивний представник власника: АН «Київське Море» • Перетворюємо можливості на результат!

генератор
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6-Г

ЖК Галактика, вул.Сверстюка,6. Видова 3-х кімнатна квартира. Затишна, світла, тепла, простора 3-х кімнатна квартира з чудовим краєвидом загальної пл.91/40/16м2. Поверх 23/26. Кімнати роздільні; кабінет з виходом на лоджію, спальня, дитяча. Квартира укомплектована всією необхідною побутовою технікою провідних виробників для комфортного проживання: пральна машина, бойлер, система очищення водопровідної води, багатофункціональна духовка, плита склокераміка, посудомийна машина, холодильник, кондиціонери. Два санвузли, душ - ванна, електросушарки, підлога з підігрівом. Облаштована прибудинкова територія, домофон, консьєрж,Є генератор! Поблизу будинку NOVUS, садок, школа, кафе, салони, місця для прогулянок. Розвинена інфраструктура, ст. метро Лівобережна 7 хв. пішки. Ціна 220000$

генератор
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6

ЖК Галактика метро Лівобережна Продаж видової дворівневої квартири 4 кімнати, вітальня, 2 повноцінних санвузла, окрема гардеробна, веранда на 2 поверсі, лоджія на 1 поверсі. Паркінг, автостоянка. Охорона. Генератор. Бомбосховище.Працює один ліфт під час відключення Чистий продаж ,показ в зручний для Вас час

Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6-Г

Квартира має хороший євроремонт та теплу підлогу. Всі меблі під життя присутні. Опалення в квартирі централізоване. У квартирі є всі необхідні меблі для життя. Продаж можливий за готівку, а також власники готові розглянути розрахунок по безготівковому розрахунку (Постанова №280; Постанова №719; Сертифікат «єВідновлення», єОселя). Будинок монолітно-каркасного типу. Біля будинку є відкрита та наземна багатоярусна парковка. До метро Лівобережна 15 хвилин пішки. Також у пішій доступності є багато маршрутів громадського транспорту. Поруч розташовані магазини, супермаркети (Novus, McDonalds, Євразія), школа №125 з поглибленим вивченням англійської мови та заклад дошкільної освіти №361 Софія.

2к Жк Галактика ! Вул Сверстюка ! З Ремонтом і меблями! ЖК Галактика

Пропонується нова сучасна квартира з плануванням кухня-вітальня та двома окремими спальнями, одна з яких має вмістку гардеробну. Санвузли роздільні, два з них з теплою підлогою. Ремонт авторський проект. У будинку встановлено генератор. Система опалення централізована. Є лічильники. Меблі виготовлені на замовлення. Стільниця кухні зроблена зі штучного каменю. Квартира повністю мебльована. Квартира у власності більше 3 років, податки мінімальні. Комісія з покупця: 1%% від вартості. Інфраструктура ЖК дозволяє не виходити за територію, наявні магазини, приватний дитячий садочок, салони та все необхідне для життя. Є паркувальні місця для Ваших авто. У будинку встановлено генератор, відеоспостереження, консьєрж, ліфт. Поряд з будинком розташовані Русанівський канал, школи та дитячі садочки. До метро Лівобережна 10 хвилин пішки. Квартира оснащена кондиціонером. Є гардеробна кімната.

генератор
Продаж 2 кімнатної ЖК Галактика сучасний ремонт Лівобережна ЖК Галактика

Квартира з якісно виконаним чорновим ремонтом та продуманим переплануванням за дизайнерським проєктом. Є приємні видові перспективи у бік правого берега Дніпра, що додає простору та природного світла. Чорновий ремонт уже виконано — новий власник заощаджує час і бюджет на найбільш трудомістких роботах. Можливість фінішного ремонту “під себе”, без витрат на електрику, сантехніку, штукатурку та інші базові етапи. Перепланування за дизайнерським проєктом: простора гардеробна, збільшений санвузол, продумані системи зберігання в холі та зонування на кухні. На підлозі — плитка та електрична тепла підлога. Повне розведення електрики, встановлений новий щиток з автоматами, підрозетники та вимикачі; чорнова сантехніка з розводкою по всіх точках; вирівнювання та чорнова штукатурка стін. Будинки працюють на генераторах — вода, опалення, інтернет, ліфт стабільно працюють навіть у разі відключень. До квартири передається дизайнерський проєкт та частина будматеріалів і сантехніки для завершення ремонту. Можливий продаж через безготівкові програми, Євідновлення та Є-Оселю; відеоогляд — за запитом. ЖК “Галактика” — це повноцінний сучасний простір для життя, що включає: монолітно-каркасна технологія, червона цегла, утеплення мінватою; введений в експлуатацію у 2021 році; контрольований доступ: консьєрж + смарт-ключ / мобільний додаток; створено ОСББ; озеленену територію з зонами відпочинку; дитячі та спортивні майданчики; тенісні корти, футбольне та баскетбольне поля лише для мешканців; приватні садочки та школу; фітнес-центри, медичні установи, салони краси; магазини, аптеки, кафе; майданчик для вигулу собак та гостьові паркінги. Інфраструктура района: супермаркет Novus, продуктовий ринок; поруч кілька садочків і шкіл; Русанівська набережна — чудове місце для пробіжок та прогулянок. Транспортна доступність: метро Лівобережна — 10 хвилин пішки або 1 зупинка будь-яким транспортом, зупинка — прямо біля комплексу. Квартира з приємними видовими перспективами у бік правого берега Дніпра, що додає простору та природного світла. 15-й поверх у крайньому будинку комплексу — більше світла, приватності та комфорту.

генератор
Продаж видової кв ЖК Галактика, Сверстюка 6Е, готовий черновий ремонт ЖК Галактика

Квартира має роздільне планування. Виконано євроремонт, стан житла чудовий, жодних вкладень не потребує. Планування включає велику кухню (17,1 м²), окрему спальню (14,6 м²) та гардероб. Система опалення централізована. Встановлено бойлер для гарячої води. Лічильники повірені у 2024 році. Будинок обладнаний генератором. Квартира повністю укомплектована новими меблями та всією необхідною побутовою технікою. В кожній кімнаті встановлено кондиціонер. Квартира готова до швидкої угоди. Умови купівлі не вказані. Будинок відноситься до комфорт-класу, збудований у 2011-2020 роках. Житловий фонд. Забезпечено охорону та презентабельну вхідну групу. Розвинена інфраструктура ЖК. Розташована в центрі Лівобережжя, всього за 5 хвилин ходьби до метро Лівобережна. Розвинена інфраструктура району. Світла та сучасна квартира. Встановлено кондиціонери у кожній кімнаті. Є гардеробна кімната.

генератор
1К Сверстюка Євгена 6в, ЖК Галактика м. Лівобережна ЖК Галактика

Пропонується 2-кімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира знаходиться в житловому стані, з косметичним ремонтом. Система опалення централізована. Комунікації: електрика. Меблі на кухні. Життя в ЖК Галактика — це розумний вибір людей, які знаються на перевагах Лівого берегу столиці. Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р. В квартирі є душова кабіна. Додатково: вантажний ліфт, гостьовий паркінг. Розташована біля метро Лівобережна (7 хв пішки).

67м2 ЖК Галактіка метро Лівобережна Сверстюка 6А метро Лівобережна ЖК Галактіка

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано за євростандартом. Підлога покрита плиткою та ламінатом, встановлено душову кабіну. Система опалення централізована. В квартирі є кондиціонер. Квартира продається без меблів. Будинок Пегас є частиною нового житлового комплексу високого рівня будівництва Галактика. Комплекс має власну інфраструктуру, включаючи паркінг у дворі. Транспортна доступність забезпечується близькістю станції метро Лівобережна (5 хвилин пішки). Поруч з ЖК розташовані торговельно-розважальні комплекси, супермаркет Новус, кафе, спорткомплекси та ринок. Квартира розташована на другому поверсі. Встановлено кондиціонер.

Квартира в ЖК Галактика метро "Лівобережна"  поруч ЖК Галактика

Квартира має роздільне планування санвузла та суміщений тип. Ремонт виконано в стилі євроремонт. Планування квартири передбачає кухню-вітальню та окрему спальню, що створює комфортний простір для життя. В будинку встановлено потужний генератор, завдяки якому під час відключень електроенергії працюють ліфти, освітлення та подача води. Інформація про опалення, водопостачання та лічильники не надана. Квартира продається з меблями, зокрема з меблями на кухні та гардеробом. Інша техніка та меблі не вказані. Квартира ідеально підходить як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції під оренду. Умови купівлі, застави чи інші вимоги не вказані. Житловий комплекс "Галактика" має закриту та озеленену територію. На території комплексу розташовані дитячі та спортивні майданчики, а також зони відпочинку для дорослих. Будинок оснащений якісними швидкісними ліфтами та доглянутими підїздами. Територія охороняється. Розташування квартири надзвичайно зручне: всього 7 хвилин пішки до станції метро "Лівобережна". Поруч знаходяться торгові центри, супермаркети, кафе, ресторани, відділення банків та фітнес-клуби. Транспортна розвязка дозволяє швидко дістатися до центру міста та інших районів лівого берега. Квартира оснащена кондиціонером. Вікна панорамні, що створює відчуття простору. Вхідні двері броньовані, що забезпечує додаткову безпеку.

генератор
Продаж/ ЖК Галактика/ Лівобережна

Планування суміжне, прохідне. Ремонт виконано за авторським проектом, основні роботи завершені. Санвузол суміжний. Система опалення централізована. Квартира без меблювання. Будинок Фенікс входить до житлового фонду від 2021 року. Квартира розташована в 5 хвилинах ходьби від станції метро Лівобережна. Поблизу є школи, дитячі садки, парки та магазини.

владелец
ЖК Галактика, вул. Євгена Сверстюка, 6-Є,2 кімн.студія 50 метрів,10-й ЖК Галактика

Простора 2-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом. Планування роздільне, але кухня-вітальня з вхідною групою має площу 39 м², що було збільшено за рахунок перепланування. Кімнати мають площу 11 м² та 15,5 м². Ремонт євро, виконаний з використанням кварцвінілових підлог та металопластикових вікон. В квартирі встановлено тепла підлога та бойлер на 80 л. Також є економний кондиціонер у кожній кімнаті (3 шт.) з функцією обігріву. Будинок 2021 року побудови з монолітно-каркасною технологією. Система опалення централізована. В квартирі встановлено фільтр питної води, осмос, аквастоп Нептун, фільтр на квартиру, подрібнювач відходів. Є бойлер на 80 л. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, центральний водопровід. Квартира продається з меблями та побутовою технікою. Кухня виготовлена з натурального дерева з камяною стільницею. В наявності холодильник, пральна машина, телевізор, Wi-Fi, меблі на кухні та гардероб. Продаж квартири. Інформація про умови купівлі, необхідність застави, умови оплати, додаткові вимоги чи обмеження (наприклад, щодо домашніх тварин) не вказана. Також відсутня інформація про можливість використання державних програм, таких як "єОселя" чи "єВідновлення". Будинок "Пегас" 2021 року побудови, заселений, сформовано ОСББ. В будинку 3 ліфти, генератор, охорона, відеоспостереження, відеодомофон. Система доступу до підїзду через мобільний додаток або смарт-ключ. Планується встановлення шлагбаумів та закриття території. Доступний наземний та гостьовий паркінг. Для мешканців є доступ до закритого тенісного корту та спортивних зон. Розвинена інфраструктура району включає супермаркети, початкову школу та дитячий садок, Novus (1 хв), кафе, ресторани, дитячі та спортивні майданчики, салони краси. Русанівська набережна, парк та Дніпро знаходяться за 10 хвилин пішки. Станція метро "Лівобережна" розташована за 8 хвилин пішки. Квартира має дизайнерський ремонт, кухню з натурального дерева та камяною стільницею. Встановлено фільтр питної води, осмос, аквастоп Нептун, фільтр на квартиру, подрібнювач відходів. В кожній кімнаті встановлено кондиціонер з функцією обігріву. В квартирі є два санвузли, тепла підлога, бойлер на 80 л. Також присутня пожежна сигналізація.

генератор
Продажа 2к квартиры 73 м2 ул. Е.Сверстюка, 6г  ЖК Галактика ЖК Галактика

Квартира має просторе планування з кухнею-студією, вітальнею, кабінетом та спальнею з гардеробною. Ремонт дизайнерський, виконаний із застосуванням сучасних матеріалів, таких як вініловий ламінат та керамічна плитка на підлозі. Підігрів підлоги забезпечує комфорт по всій квартирі. Санвузол просторий, обладнаний якісною сантехнікою. У квартирі встановлені лічильники на все. Забезпечено централізоване опалення та водопостачання. Асфальтована дорога, центральна каналізація, вивіз відходів та електрика є частиною комунікацій. Квартира повністю мебльована сучасними меблями та обладнана побутовою технікою провідних виробників. Житловий комплекс Галактика - це новий комплекс високого рівня будівництва з власною інфраструктурою. Територія доглянута, забезпечена охороною та дитячими майданчиками. Передбачено наземний паркінг. У будинку працює консьєрж та встановлено відеоспостереження і пожежну сигналізацію. Є ліфт та вантажний ліфт. Поруч з житловим комплексом розташовані торгівельно-розважальні комплекси, супермаркет Новус, станція метро Лівобережна, спорткомплекси та ринок. Квартира має балкон та лоджію. Вікна виходять на дві сторони. Встановлено систему відеоспостереження та пожежну сигналізацію.

Продажа квартири Сверстюка Євгена (Раскової Марини), 6д, Галактика

Пропонується до продажу чудова 2-кімнатна квартира у сучасному новому будинку. Квартира має сучасний дизайнерський ремонт з використанням високоякісних матеріалів і обладнана сучасною побутовою технікою та зручностями. Планування: Роздільна. Ремонт: Євроремонт. Система опалення: Централізоване. Теплі поли, бойлер. Квартира обладнана сучасною побутовою технікою та зручностями: пральна машина, посудомийна машина, морозильна камера, вся необхідна побутова техніка, телевізор. Меблювання: Так. Сучасний новий будинок. Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Консьєрж. Кухня студіо, ванна кімната та додатковий санвузол. Кондиціонери в кожній кімнаті. Підігрів підлоги.

Продаж 2к квартири в ЖК Галактика Сверстюка Євгена (Раскової Марини)6 ЖК Галактика

Квартира має зручне планування з двома окремими кімнатами та великою кухнею-студією. Санвузол роздільний, є балкон. Стан ремонту - після будівельників, тобто без ремонту. В квартирі встановлено лічильники на світло, воду та опалення. Система опалення централізована. В будинку є генератор, що забезпечує роботу ліфта, водопостачання, опалення та освітлення загальних місць користування під час вимкнення мережі. Продаж квартири. Без ремонту. Будинок монолітно-каркасного типу, введений в експлуатацію у 2021 році. В будинку встановлено відеонагляд, охорона та паркінг. Територія доглянута, з концепцією "двір без машин". Будинок безбарєрний: вхід на рівні землі, широкі дверні отвори, паркувальні місця для осіб з інвалідністю, ліфт, пристосований для крісла колісного. Житловий комплекс має розвинену інфраструктуру, включаючи гімназію, садочок, клініки, аптеки, салони краси, кафе, ресторани, магазини, спортзали, тенісний корт, футбольний та баскетбольний майданчики, дитячі та спортивні зони. Поруч знаходиться Дніпро, Русанівська набережна, супермаркет Novus, ТЦ Комод, ТЦ Лівобережний, театр, а також багато шкільних та дошкільних закладів. До станції метро Лівобережна 10 хвилин пішки. Квартира оснащена вікнами Rehau та пожежною сигналізацією. З квартири відкривається чудовий краєвид.

генератор
Продаж 2-кімнатної 68м2 в ЖК Галактика з чудовим краєвидом біля метро ЖК Галактика

Продається кутова квартира з ідеальним розташуванням по феншую (південний схід), що робить її дуже теплою та комфортною навіть узимку без опалення. У всіх кімнатах встановлені кондиціонери та дизайнерські люстри з пультами керування, а стелі мають термо- та шумоізоляцію. Виконано новий дизайнерський люкс-євроремонт із використанням дорогих високоякісних матеріалів. Планування включає простору кухню-вітальню площею 21,1 м², роздільні ванну та туалет, а також велику лоджію з москітною сіткою. Частина вікон виходить на правий берег. Квартира оснащена бойлером. Всі комунікації (опалення, вода, газ) присутні. Усі меблі виготовлені на замовлення. На кухні встановлено вбудований холодильник, сучасна дорога побутова техніка, посудомийна машина, пральна машина з сушкою. Квартира ідеально підходить для життя або інвестиції. Будинок «Октант» введений в експлуатацію у 2020 році та оснащений охороною та відеоспостереженням. Територія ЖК «Галактика» доглянута, сучасна, із власною інфраструктурою, включаючи дитячий садок на території. Локація є однією з найкращих на Лівому березі: 10 хвилин пішки до метро «Лівобережна», 3 станції метро до Хрещатика. Поруч розташовані магазини, банки, ринок, школи. Русанівський канал, парк, пляж та Дніпро знаходяться у пішій доступності. Квартира кутова з південно-східним розташуванням, що забезпечує тепло. Встановлені кондиціонери та дизайнерські люстри з пультами керування. Лоджія має москітну сітку. Частина вікон має вид на правий берег.

Продаж квартири, ЖК Галактика, вул. Сверстюка, Лівобережний масив ЖК Галактика

Продаж двокімнатної теплої та світлої квартири з роздільним плануванням. Квартира має суміжний санвузол з ванною. Ремонт виконано в теплих кольорах у стилі євроремонт. Є велика гардеробна. Система опалення централізована. В будинку є генератор. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів та центральний водопровід. В квартирі встановлені вбудовані кухонні меблі. Теплий цегляний будинок від надійного забудовника Stolitsa Group. В будинку є генератор, відеоспостереження, консьєрж, ліфт, вантажний ліфт та пожежна сигналізація. Є автономний електрогенератор. Розташована поруч з Русанівським каналом. В пішій доступності (10 хвилин) знаходиться метро Лівобережна. Поруч є школа та супермаркет Новус. Квартира має кухню з виходом на лоджію. Встановлено кондиціонер. Є балкон та лоджія. Панорамні вікна.

генератор
Продам 2-х.кімн.вул. Туманяна, Сверстюка  М. Лівобережна ЖК Галактика
1 - 24 из 28 результатов

Ищите квартиру по локации

Какой адрес у ЖК Галактика?

ЖК находится по адресу ул. Евгения Сверстюка (Марины Расковой), 4.

О Жилом Комплексе

Новостройка комфорт класса. В строительстве которой используется монолитно-каркасная технология строительства. В качестве утеплителя: минеральная вата . Стены - кирпич. В доме централизованное отопление. Квартиры продаются без отделки.

Новостройку еще ищут как:

ЖК Galactika.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 6. Квартир в новостройке: 2432.