Здається з 28.04.2025 року в оренду велика, затишна видова 3-х кімнатна квартира, загальною площею 98 м 2 розташована на 10-му поверсі 11-ти поверхового цегляного будинку на Казбеті з прекрасним видом, розташована на перехресті Гоголя-Франка (Гоголя, 137)
Квартира з автономним газовим опаленням, з ремонтом, велика кухня, санвузли облицьовані плиткою, на підлозі мрамор та паркет. Санвузол роздільний, встановлена ванна.
Вся необхідна побутова техніка та меблі (холодильник двокамерний, пральна машина, двохконтурний газовий котел VIESMANN, посудомийна машина, 2 кондиціонера LG, 2 шафи-купе, кухонна стінка, духова шафа, варильна газова поверхня, СВЧ-піч SHARP, обідній стіл з стільцями, диван , 2 м’яких крісла, 2 односпальних ліжка та 2 шафи в спальні, двоспальне ліжко з прикроватною тумбочкою та комодом, письмовий робочий стіл та комп’ютерний стіл, офісне крісло).
Весь периметр будинку огороджений та має виключно санкціонований доступ для мешканців, прибудинкова територія під цілодобовою охороною з паркоміcцями для авто. Поруч магазини Делікат, АТБ, ТРЦ Плазма, Львівські круасани, супермаркети Велика кишеня, садок та школи в пішій доступності, гарна транспортна розвязка.
Якщо Ви цінуєте затишок і комфорт - ця квартира для Вас.
Здається тільки на довготривалий термін без домашніх тварин.
Вартість – 19000 грн (еквівалент 450$)+гарантійний платіж в розмірі місячної оренди
Послуги агентства – одноразово 50% від місячної оренди