Квартира з косметичним ремонтом. Планування квартири не вказано. Автономність при блекауті: працює ліфт, опалення, інтернет та водопостачання. Наявні лічильники. Квартира обладнана всім необхідним для проживання: пральна машина, бойлер, холодильник, електрочайник, варильна панель, мікрохвильова піч, плита, пилосос. Також є телевізор та кабельне/цифрове ТБ. Оренда на тривалий термін. Оплата: 14.000 орендної плати плюс застава в розмірі місячної орендної плати плюс оплата комунальних послуг. Без тварин. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-х років. У будинку працює ліфт. Розташована на лівому березі міста, по вулиці Галини Мазепи. Поруч зупинки громадського транспорту. Квартира здається від власника без комісії. Санвузол роздільний.

владелец
Собственник без комиссии сдам 2К квартира улица Галины Мазепы бывшая Софья Ковалевская

Квартира у гарному житловому стані, повністю мебльована та укомплектована необхідною технікою. Простора кухня з великою робочою поверхнею, окремий санвузол, велика ванна кімната. Світлі та просторі кімнати з великою кількістю місць для зберігання речей. Планування: суміжна, прохідна. Ремонт: косметичний. Система опалення: централізоване. Бойлер забезпечує гарячу воду. Газова плита, центральний водопровід, газ, центральна каналізація, вивіз відходів, електрика. Асфальтована дорога. Квартира повністю мебльована та укомплектована необхідною технікою. Є бойлер, пральна машина, газова плита, холодильник, мікрохвильова піч. Багато шаф для зберігання речей. Оренда квартири за ціною 14 000 грн + комунальні послуги. Можна з дітьми, тільки для сімей. Домашні улюбленці: Ні. Цегляний будинок, тип будинку: Хрущовка. Є балкон. Квартира розташована на 4 поверсі цегляного будинку. Простора кухня з великою робочою поверхнею, окремий санвузол, велика ванна кімната. Є балкон. Світлі та просторі кімнати. Wi-Fi.

Сдам 2к.кв Калинова

Квартира має роздільне планування, що включає кухню, простору кімнату, невелику гардеробну та санвузол. Це перша здача квартири. Квартира оснащена газовою плитою. Система опалення централізована. У квартирі є розкладний диван, розкладне крісло, пилосос та праска. Оренда квартири можлива без домашніх тварин та для цивільних орендарів (без військових). Квартира дуже тепла, знаходиться на тіньовій стороні, що забезпечує комфортну температуру влітку. Є балкон.

Оренда 1к квартири, Калинова. Перша здача

Здається 2-кімнатна квартира площею 46 кв. м. У квартирі кімнати роздільні. Стан хороший. Є меблі та техніка. Квартира розташована в гарному місці, вся інфраструктура в кроковій доступності.

Галини Мазепи вул. (Софії Ковалевської), 79

Ищите квартиру по локации