Двоповерхова квартира з лоджією. Планування включає дві окремі спальні, вітальню, кухню-студію та два санвузли (ванна + душова кабіна). Квартира виконана з євроремонтом.
У квартирі індивідуальне опалення (ІОГ), підключені газ, вода, електрика. Система опалення працює автономно, включаючи резервне живлення. Є підігрів підлоги.
Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою. У наявності повний комплект меблів та техніки, включаючи пральну машину, холодильник, посудомийну машину, сушильну машину, пилосос, праску, фен, електрочайник, кавомашину, мікрохвильову піч, варильну панель, плиту, духовку, мультиварку. Також є кондиціонер.
Дозволено проживання з дітьми та домашніми тваринами (коти, великі та малі собаки, інші тварини).
Квартира розташована в будинку з ліфтом, підземним паркінгом, консьєржем та охороною території. Є гостьовий паркінг, комора, гараж, підключений швидкісний інтернет, кабельне, цифрове ТБ, Wi-Fi, супутникове ТБ. У будинку працює ліфт, водопостачання, інтернет та опалення навіть під час блекауту.
Квартира має панорамні вікна, встановлені грати на вікнах, відеоспостереження, сигналізація та пожежна сигналізація. У квартирі є гардероб, тераса та балкон.