Планування квартири суміжне, прохідне. Санвузол суміжний. Квартира здається з меблями та побутовою технікою. Система опалення індивідуальне газове. Комунікації: центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід. Автономність при блекауті: працює інтернет, працює водопостачання. Квартира мебльована. Побутова техніка: холодильник, плита, пральна машина. Здається на довгий термін для порядної родини без тварин, можна з дитиною шкільного віку. При заселенні оплата за 2 місяці та комісія. Вікна металопластикові.

Здам 2к в Центрі

Квартира має планування типу смарт-квартира. Ремонт у житловому стані. Світло та вода подаються за лічильниками. Каналізація центральна, водопровід центральний. Система опалення вказана як Інше. Квартира здається з меблями. З побутової техніки наявні холодильник та плита. Також є кабельне/цифрове ТБ та Wi-Fi. Квартира здається для хлопця, можлива оренда для студентів. Комунальні платежі невисокі. Від власника. Тип будинку: Будинок до 1917 року. Квартира розташована в центрі міста, поруч є зупинки громадського транспорту. Асфальтована дорога. Відсутній душ.

владелец
Аренда однокомнатной квартиры в центре.

Квартира має роздільне планування, 2 санвузли (один з ванною, інший з душовим боксом та біде). Ремонт косметичний. Є два засклені балкони. З вікна відкривається красива панорама на Південний Буг. Опалення централізоване, на гарячу воду встановлено бойлер. Є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. При блекауті працює опалення, інтернет та водопостачання. Квартира здається з меблями, зокрема кухонними меблями, килимами, постіллю та посудом. Можливо доставити односпальне ліжко. З техніки є холодильник, газова плита, духова та мікрохвильова піч, електрочайник, праска, пилосос, пральна машина. Оренда квартири передбачає два місяці передоплати. Можна з дітьми та маленькими тваринами (коти, середні та маленькі собаки до 25 кг). Можна іноземцям, студентам. Дозволено курити. Будинок розташований у центрі міста. Є гостьовий паркінг. Поруч розташовані магазин Гассіб, Макдоналдс, Уктелеком, Сільпо, ТРЦ Sky Park. Квартира має красиву панораму з вікна на Південний Буг. Є кабельне ТБ, інтернет та Wi-Fi роутер. Також є гардероб та душова кабіна.

Здається 2-х квартира по вулиці Кропивницького у центрі міста, читайте опис

Ищите квартиру по локации