Планування квартири роздільне. Санвузол суміжний. Квартира без ремонту. Централізоване опалення. Централізоване водопостачання. Є лічильники. Квартира мебльована. Можна з котиком. Без дітей. Квартира знаходиться в будинку колишнього Дитячого світу.

Оренда 1к  7500грн на Коцюбинського

Вільна з 18 липня

Коцюбинського просп., 1

Квартира з ремонтом, має 3 кімнати. Деталі планування не вказані. Квартира має автономне опалення, гарячу воду та індивідуальні лічильники. Квартира укомплектована меблями та технікою. Оренда довгострокова. Перша оплата за 1-й та останній місяці. Бажано для 2х людей (пари). Розташована в районі центрального ринку.

власник
Довгострокова оренда 3к Квартира Коцюбинського проспект

Квартира в хорошому житловому стані з просторою кухнею. Є всі необхідні меблі. Зручне місцерозташування.

Оренда1кімнатної квартири. Проспект Коцюбинського
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

🏢 Довготривала оренда квартири 📮 ТЦ «ПетроЦентр» - музей Коцюбинського, р-н Бл. Замостя 📐 Загальна площа: 65 кв.м. ✅ 4 поверх з 9 ✅ 3 роздільні кімнати ✅ кухня з балконом ✅ лоджія ✅ меблі ✅ техніка ✅ автономне опалення ✅ утеплена ☝️ Здається для сімейної пари 🔑 готова до заселення ❗️без тварин 💰 Ціна: 15 0000 ₴ + комунальні послуги 📲 деталі та перегляд: 0506867455 Альона 🪪 АН « Новобуд Експерт»

Коцюбинського просп., 54

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано в стилі євроремонту. Опалення індивідуальне газове. Централізоване водопостачання та каналізація. Є газ, електрика. Система опалення індивідуальна. Квартира здається з меблями та побутовою технікою, включаючи електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту, пилосос та пральну машину. Також є телевізор та Wi-Fi. Можна з дітьми, студентами, іноземцями. Дозволено тримати домашніх улюбленців: великих та маленьких песиків, котиків та інших тваринок. Можлива доставка додаткових меблів та техніки за потреби. Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта, опалення, інтернету та водопостачання. Є гостьовий паркінг та паркувальне місце. Розташована біля центрального ринку. Асфальтована дорога, вивіз відходів. Квартира має балкон/лоджію, душову кабіну та гардероб. Підігрів підлоги забезпечує додатковий комфорт. Є кабельне, цифрове та супутникове ТБ.

Оренда двокімнатної квартири Замостя Коцюбинського. Центральний ринок

Квартира має роздільне планування та косметичний ремонт. Вона обладнана меблями. Система опалення централізована. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення, водопостачання та інтернету. Є газ, центральна каналізація, вивіз відходів, електрика та центральний водопровід. Квартира мебльована та оснащена побутовою технікою, включаючи холодильник, пральну машину, варильну панель, пилосос, плиту, електрочайник, мікрохвильову піч та духову шафу. Також є гардероб та меблі на кухні. Оренда можлива тільки сімям, іноземцям, з дітьми та студентам. Перегляди та послуги рієлтора платні. Будинок офіцерів відноситься до житлового фонду 91-2000-х років. Є ліфт. Доступне паркувальне місце та гостьовий паркінг. Поруч розташовані зупинки громадського транспорту та супермаркет. Квартира має балкон/лоджію. Мультимедіа включає Wi-Fi, телевізор, кабельне/цифрове ТБ та швидкісний інтернет, супутникове ТБ. Є ванна.

Оренда однокімнатної квартири Замостя. Будинок офіцерів. Коцюбинського. Петроцентр. Центральний ринок

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт косметичний. Квартира укомплектована меблями. Система опалення централізована. Є газ, центральна каналізація, вивіз відходів, електрика та центральний водопровід. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення, водопостачання та інтернету. Квартира мебльована та оснащена побутовою технікою, зокрема холодильником, пральною машиною, варильною панеллю, пилососом, плитою, електрочайником, мікрохвильовою піччю та духовою шафою. Також є телевізор, кабельне/цифрове ТБ, швидкісний інтернет та супутникове ТБ. На кухні є меблі. Оренда квартири можлива для сімей, іноземців, з дітьми та студентів. Послуги рієлтора платні. Будинок відноситься до житлового фонду 91-2000-х років. Є ліфт, паркувальне місце, гостьовий паркінг. Балкон, лоджія. Поруч знаходиться залізничний вокзал та зупинки громадського транспорту. Квартира вільна, готова до заселення. Є ванна, гардероб.

Оренда двокімнатної квартири Замостя. Привокзальна. Залізничний вокзал. Проспект Коцюбинського

Шукай квартиру по локації